Sıkı bir vucut için ne yapmalıyım

çok uğrasıyorum sıkı bir vucudum olsun diye spor salonuna gitmıyorum evde kendi imkanlarımla. 5 6 ay düzenli belirli haraketler yaptım kaslarım oluştu belirginleşti ama kasların üzerinde 2 3 cm kadar yağ tabakası var kaslarım belli olmuyor ve oldukça şekilsiz görünüyor vucudum. ve en kötü görüntü gögüslerimde :S ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim , birer çift dumbell al 10 ar ve 20 şer kilodan.

Haftanın 4 günü spor yap 3 günü dinlen.

Örnek :

Pazartesi : Ön kol , Göğüs + Şınav , mekik ( Şınav ve mekik 4 er setten. 12 şer tane)

Salı: Sırt , arka kol , omuz + Şınav ve mekik aynı şekilde.

Çarşamba: Off

Perşembe : Bacak , şınav ve mekik

Cuma : 4 er setten . 15 er tane Sadece barfiks çek.

Yaklaşık 5 ay düzenli olarak böyle uygula , gerçekten göreceğin vücuda şaşıracaksın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yağların yakılması gerçekten epey sabır isteyen birşey. Aşırı kalori harmacan lazım bunun için, sabah erken koşuya çık imkanın varsa, gece de olabilir ama sana kalmış.Sabah yağ yakımı daha fazla olur diye aklımda kalmış.Diyet yap, protein ağırlıklı beslen.Karbonhidrattan ve yağdan elinden geldiği kadar uzak dur. Günde 150 gr karbonhidrat limitin var bunu öğlene kadar kullan akşam ekmek falan yeme.Yağ yakılması kısa süre isteyen bir şey değildir, biraz sabır..Bu kadar şimdilik.

0|1
    0|0
  • Kardeş,kaslarım çıktı belirginleşti deyip peşinden yağ var belli olmuyor demişsin.Ama sadece evde olacak iş de değil bu onu da bil.

0|1
    0|0
  • Sakatlık çıkaracaksın.Bir fitness centera git.

0|1
    0|0
  • burda tek tek saymayalım spora salonuna gıt super olurusn.

0|1
    0|0
  • spor salonuna git hacı, kendi başına olacak iş değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...