Bukadar vicdansız nasıl olunabilir?

Beni arıyor ve diyor ki duygusallık varsa gelme yoksa görüşelim diyor.benim ona olan duygusallığımı biliyor..Çok fena yıkıldım.Diyecek bir şey bile bulamadım.Bir erkek bunu nasıl söyler?

Güncellemeler:
bu hakaret değil mi?zaten 4 gün oldu aramadı ama ben de asla aramam ilişki değil bu.ne yapsam ona ders veririm?ne yapsam koyar erkekler?
bana diyor ki benim amacım sadece cinsellik olsam çok kadın var diyor.bu laf buna çıkmıyor mu?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Uçkuru düşük.Böyle kişilerden uzak duralım lütfen.İşi bitince yabancı olurlar.

1|0
    0|0
    • Dediklerini yapmayarak.Böyle kadınlar vay be akıllı ve güçlü kadınmış dedirtebiliyor biz erkeklere.Oltaya gelmedi diyenlerde var.

• teşekkür ederim.beni rahatlattın.duygularıma engel olamayıp yine görüşürsem diye korkuyorum.

• Rica ederim.Kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 10

• aslında seni seviyorum deyip işini görüp sonra postalayabilirdi..aslında bazı arkadaşların dediği gibi en azından amacını söylemiş...yoksa sen amacını anlayacak birisi gibi durmuyorsun...

0|0
    0|0
    • ne yani amacını sylediği için iyi insan mı?benim gibi birine yapılmayacak şeyi bana yapması yeterli değil mi!

• iyi değil..dürüst bir o* çocuğu sadece..ama o* çocuğu yani...

• Tek taraflı yargılamak işimiz olmuş. Diğer tarafıda dinlememiz gerekir. Canı sıkılan sor soruyor. soruyor ama soruya soru denirse. Tek taraflı düşünmeyelim.

0|0
    0|0
    • nasıl yani?bana diyor ki bana anlayışla yaklaş.bu laf bir kadına söylenir mi sizce?!

• ne sormak istersin?bunu söyleyip beni çağırdı.daha ne olsun.ilişkiye hazır değilmiş zamanında çok değer vermiş v.s ama işine gelince arıyor falan.

• Sende yüz verme. Olayı zamana bırak. Bi uzaklaşsın o zaman anlarsın.

• bana vereceksen gel yoksa gelme diyor...çok böyle insanlar...

0|0
    0|0
  • Böyle bir adama ne yaparsan yap koymaz.

0|0
    0|0
    • hadi ya:Sböyleler, gider sessiz sakin b kızla evlenir zaten.

• zaten hep de böyle lerine gidilir.. bu yüzden böyle olmak en iyisi ..

0|0
    0|0
    • hayır sen öyle olma.böyleleri eninde sonunda yalnız kalacak.ben bu koşullarda görüşürsem de intikam amaçlı olur.

• sadece haketmediğimi düşünüyorum.kendimi suçluyorum demek öyle bir imaj verdim.belki böyle olmasa bu şekilde davranamayacktı bana.

• olabilir sanırm yaşınzıda büyük ve belki büyük şehirde de yaşıyorsunzu ... ve bu devirde bu tarz rahat olan bayanlar olduğu sürece böyle siizn gibi düşünenler arada ezliyor ... üzgünüm...

• oha beee .yuh be hiçmi börkenek yok bu adamda

0|0
    0|0
  • birini buldum ve aşık odlum seni sevdigimi sanıyordum ama öyle degilmiş de tekmeyi koy gitsin...

0|0
    0|0
  • iyi bari doğruyu söylemiş oynamamış hislerinle seni kullanmamış daha ne istiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • çok ağır geliyor ben böyle biri değilim.sizin için bu her hangi bi kadınla olmak gibi bir şey mi benim onda ki yerim 0 mıymış?

• e yani anlamış oldun işte gözündeki anlamını değerini.

• gönül eğlendiren erkeklerin standart tavrıdır :((

0|0
    0|0
  • ayrıl gıtsın ya sana sevgilimi yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cinsel iliski istıyor senden apacık işine gelırse dıyor

0|0
    0|0
  • mert çocukmuş en azından dürüst :))

0|0
    0|0
    • dürüstse en baştan olmasaydı benle.iş geçtikten sonra dürüstlük mü bu?

• iş işen geçmesi senin rızanla olmuş kendi hatan

• Niye söyleyemesin?

0|0
    0|0
  • necün yikildin, gayet dürüst davranmis.

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu böyle maalesef. duygusuzlar. odunlar. daha bir çok şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...