Düzen ve spor !!! Sağlıklı yaşam?

arkadaşlar ben pek fazla öğün yiyen biri değilim aslında uyku düzenimde yok 60 kilo 1.77 boy ben oğünlere aynı devam etsem uyku düzeni yapsam kilo alırmıyım yani bana çerez yiyin şunu yiyin demeyin yok et ye balık ye demeyin onları yesem zatem bu halde olmaz ve bu soruyu buraya açmazdım zaten.
Demem oki askeri nizamda bir hayatım olsa işe yararmı yemek düzeni pek kaliteli değil ama

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Uykusuzluk bir çok düzeni bozar. Ama ben uyku düzenim bozulunca kilo alırım, arkadaşım 2 saat uyur, 5 de öğün sap gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayat düzenli oldumu vücut da duzenli olur kilon kasların yağ oranın hepsi hatta bunun düzeni yüzüne bile yansır

0|0
    0|0
    • ama pek kaliteli beslenemıyorum oyle pirzolalar balıklar etler yatlar katlar anlarsın işte :D zenginlik içinde fakırlık cekıyorm :D Nası desem uyku duzene bide spora abansam yemek duzenı aynı devam etsede işe yararmı?

• Yaramaz spor yemek uyku bir zincir gibidir biri koparsa diğerleri işe yaramaz 2 senedir yapıyorum ve ilaç almadannyapıyorum ilk başta bu üçüne fikkat etmiyodum sonra dikkat etmeye başladım ve o zaman güzel sonuç almaya başladım

• :I tamam saol fakir insanlar spor yapamıcak anladıgım kadarıyla

Yükleniyor...