Dün arsenali destekleyen galatasaraylılar simdi dönüş yapabilecekler mi?

Bütün galatasaraylıları kast etmiyorum sadece dünkü arsenal bjk maçında arsenali destekleyenler simdi gs nin rakibi olan arsenale karşı nasıl dönüş yapacaklar?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Arsenal gs ye tarihi bir ayar verecek. Gs nin simdiki oyunu besiktasin dun oynadığı oyunun yanina yaklasamaz gs nin aciklarini affetmez arsenal

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle koyu gsli babam ve abim Beşiktaş'ı desteklediler. Tabi ki ben de. Bjk'nin elendiğinde paraların direkt galatasaray'a geleceğini öğrendim. Açıkçası buna da sevindim. Beşiktaş tur geçse sevinirdim. Paraların galatasaray'a kalmasına da sevindim. Her türlü sevindim yani.
    İnşallah galatasaray beşiktaş'ın öcünü de alır.

0|0
    0|0
    • Herkes sizin gibi olsa keske ama çoğu gsli arsenal diye inledi

• Ben ki koyu galatasarayliyim dun Beşiktaşın tarafindaydim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dun sirf daha cok para alacagiz diye Arsenal'i destekliyorlardi. Baska takim taraftarlari yapinca kuduruyorlar ama biz Turk takimi degil miyz niye boyle yapiyorsunuz diye. Iki yuzlu bunlar. Yapmayanlara saygim sonsuz tabi.

0|0
    0|0
    • İğneyi kendilerine çuvaldızı bize

• ben her zaman türk takımlarını desteklerım avrupada. ayrım yapmam cok scma

0|0
    0|0
  • arsenali destekleyen olduğunu sanmıyorum. dün enaz bir bjkli gibi destekledim

0|0
    0|0
    • Çok fazla vardı

• saçmalamışlar. dün babadan çok şey bekliyodum. ona eşlik edebilen 2 adam daha olsa elerdik. kalite olarak bariz fark vardı. adamlar world class biz amatör görünüyoduk. ama yinede eleyebilirdik yazık oldu

Yükleniyor...