Suriye Türk jetini vurdu. Ne düşünüyorsunuz?

arkdaşlar biliyorsunuzki dün akşam suriye türk jetini vurdu bunu nasıl görüyorsunuz siz olsanız suriyeye vururmusunuz yaada bazı vekiller suriyenin haklı oldugunu düşünüyor bu vekilerin hakkında ne düşünüyorsunuz mesela bdp li bir vekil bu ucagın ne işi var gibi bir soru soruyor ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Başka bir ülkenin kava sahasını ihlal etmek ne demektir sorusunu kendime sorarım.

0|0
    1|1
    • yani türkiyenin hatası diyorsun.

• ama suriye kaç kere türkiye hava sahasına ihlal etti biliyormusun ve türkiye sesini cıkarmadı şimdi bi jet geçtiği için hemen wurdular uyarabilirdiler.

• Buna dair bilgi var mı elinde.Neye istinaden Suriye uçakları Türkiye hava sahasını ihlal etmiştir diye bir soruda sormak isterim?Yapılmışsa bile terörü bitirmek adına alınan ortak bir karar ile yapılmıştır..Bağımsız bir karar olmamıştır...

Kızlar Ne Diyor 2

• suriyenin hava sahasını ihlal ettiğimiz için düşürdüler. (e herkes biz gibi korkak değil.)

bence neden Türk Jetimiz suriyeye girdi bilmiyorum ama, resmen savaş ilanı . bir de tayyip hâla atar gider yapıyo

0|0
    0|0
  • bilerek yapılan bir şeydi Türkiye'yi de Suriye savaşında yanlarında sokmak istiyor Nato da ondan tek açıklaması bu yani kısaca pisi pisine dağ gibi pilotlarımız gitti ;(

0|0
    0|0
    • bence başbakan savaş açmak istiyor yani onun oynu diye düşünüyorum ve bu böyle kalmamalı suriye kaç kere hava sahasını ihlal etti buna bişi demediler şimdi suriye bi jeti indiriyor ve başbakan sadece izliyor.

• :)) cok güveniyorsun galiba kendine siyasete.d

• güveniyorum demiyelim aklımı kullanarak mantıklı yorumlar yapmaya çözümler bulmaya çalışıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...