Sizi en çok güldüren Facebook durum güncellemeleri nelerdir?

arkadaşlarınızın yada sizin paylaştığınız, okuduğunuzda güldüğünüz saçma ve komik durum güncellemelerini paylaşırmısınız :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba Akın Ülfet Dülger, 4TL Karşılığında İpad Ve İphone Olmaz Dediler! Oyunun Mantığını Çözenler Hediyelerini Çoktan Aldılar Bile.. Sadece Biraz Vaktini Ayır, Ve Aslında Bu Çok Basit Olan Oyunun Mantığını Çöz! Ödül Evine Gelsin.. ( Kargo Ücreti Bile Yok!..! ) en sacma olan bu hemen hemen her duvarda var bunlardan cok populer :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eteğin kadar konuş !

Konuşsana !

Alooooo !

:D:D

4|0
    0|0
  • necip fazıl bir konferansa konusmacı olarak katılmış neyse tam kürsüde konusma yaparken biri salatalık atmiş ve üstad istifini bozmadan ''biri kmiliğini düşürmüş gelsin alsın '' demiş

1|0
    0|0
  • NECİP FAZIL KISAKUREK

SAKIN KOPRUYU GECENE KADAR AYIYA DAYI DEME EGER DERSEN KOPRUYU GECENE KADAR . KOPRUNUN USTUNDEYKEN KOPRU YIKILIRSA OBUR TARAFA AYININ YİĞENİ OLARAK GİDERSİN ÖLE BİŞEYDİ YAW

0|0
    0|0
  • İnci Sözlük iyidir iyi.

0|0
    0|0
  • BEĞEN MESAJ ATİYİM (sacmalikta son nokta)

0|0
    0|0
  • öldüm öldüm dedim inanmadınız bak noldu şimdi =/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• "gönderdiğiniz zayıflama iletilerini silmekten bir ayda 8 kilo verdim. saolun arkadaşlar"

..

bu vardı geçen. gülmedim desem yalan olur. :)

0|0
    0|0
  • ''Pkk, terör örgütü değildir." diyen BDP başkanı; görünüşte annende ev hanımı ama sen o* çocuğusun.

Ben yazmıştım 30 civarında beğeni almıştı :)

0|0
    0|1
  • facebooku bırakalı uzun zaman oldu :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...