Spor salonuna yazıldım üçgen vücud cennetine geldim sanki bunlar erkekse bizim tanıdıklarımz ne kızlarrr?

maşşş taş gibiler spora karsı daha çok ilgim yükseldi :D

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• Al işte bu da beğenmez şimdi bizi -.- Ne yani sırf vaktimiz yok, çalışmamız gerekiyor diye spor salonuna gidemiyorsak bunda bizim suçumuz ne? Herkes güzel görünmek ister. Bazımız üşengeç, bazımız hasta, bazımız tipsiz, aramızda bağımlı olan bile var. O dediğin vücüttan bende de var, evet. Ancak inan bana burada yazılanları görünce insanın yapmayası ve bırakası geliyor -.- Kaldı ki yapmamın amacı sağlıklı olmak. Öte yandan sende beğeniyorsun ve bunu dile getiriyorsun. Seni anlıyorum kanka üzgünüm. Fazla tepki verdim.

0|0
    0|0
    • :D amacım birazda esprili olmasaydı anlatımım. ama gelipte sarkmadım hicbir erkeğe veya öyle idk dik bakmadım hicbirzaman ama allah banada öyle bir koca versin amiiin

• aman eksik kalsın rahat ol dönüpte bakmam bile:D

• Fazla güven... neyse ablacım ^^

Erkekler Ne Diyor 30

• Bizde yolda 70 80 kiloluk bodur kızlar görüyoruz daracık şeyleri giyip boğumlu sosis gibi geziyorlar buna ne diyeceksin?

0|1
    0|0
    • ben değilim beni alakadar etmez:D sizde taş gibi hatn görünce bizim tanıdğmz kızlar insan mı diyosunz. d

• tabi canım sen cok düzgünsün eminim ona buna laf atıyosundr ağzının suyu aka aka rahatsız ediyorsundr kızları gelmiş bana ders vermeye calısyosun abaza senii :)):D

• Gizliden salla dur tabi tuzun kuru :) Git işine uğraşamam..

• Burada böyle konuşuyorsunuz ama onlardan biri yanınıza geldiğinde " uff snne be slk" falan diyorsunuz asndjmaşdlh

0|0
    0|0
    • yoo konuşurum ben tabi böyle değil:D

• bende gelcem merak etmme

0|0
    0|0
  • Ne sevişilir onlarla be. Bende bugün havuza gittim. Bir erkek gördüm dibim düştü. 😎

0|0
    0|0
  • Benim ki nasıl ya :D onların ki kadar var mıdır :D

0|0
    0|0
  • :D :D ee burası fitness salonu :) spor 2 türlüdür biri normal diğeri ise gerçekçi dir :D

0|0
    0|0
    • ama gelenlerde bayan olsun erkek olsun hepsi it ztn bnde sıkılasmak icin gittim kilo problemim yok ama cidden 1 buck saat calısmayla sıkılastığını hissediyorsun

• ve ikisi birden mi yenmeli hem beyazı hem sarısı?

• tam pişmiş olmalı hepsi biranda

• kızların abazan gülü buda :D

1|0
    0|0
    • hadi haid allahın göbeklisi orda yağlanıyorsunuz sonra bana abaza diyorsunuz ne bizde beğenemezmiyiz :D

• bende göbek yok şekerpare o :D

• Immm kaslı insanlar için böyle düşünmeniz beni motive ediyor. Hepiniz böyle düşünüyorsa bizim salondaki kızlar niye çok çekingen? Burdakiler kaslı sevmiyor mu acaba. Başını kaldırıp etrafa baktğı yok hiçbirinin. :D

0|0
    0|0
    • bakıyolardırda benim gibi caktrmyolardır:D

• peki teşekkürler:)

• Önemli değil :)

• Acaba bizim salondaki kızlarda böyle mi düşünüyor? Kafamda deli sorular.. Hahashdf

0|0
    0|0
  • Bisey sorucam davul bile dengi dengine e bizim salonada senin gibi erkek azmani kezbanlar geliyo tabi ama bizde o kolejden spora gelen kizlaea bakiyoz sizin gibi kezolara degil yani ok ;)

0|0
    0|0
    • bu yoruma cevap vermeden geçemedim. Güzel olmak için illa baba parasıyla kolejdemi okumak lazım soruyu soran bayan kötü bir amaç güderek sormamış ayrıca kezban ne ya dolamışsınız kezbandır gidiyor herkesin yetiştiği çevre farklı tamam mı aileden gördüğü farklı senin tarzında giyinmiyor diye kezban diyemezsin kimseye helede baba parasıyla kolejde okumuyor diye...

• Bak annamiyosun galiba illa kolejde okusunmu dedim ben ama oyle spora gelince ac gibi bakiyo biz kendi KÜLTÜRÜMÜZDE bunlara kezban diyoruz anladinmi illa güzel olmasi icin zengin olmasida gerekmiyo ama benim gordugum bu ok ;

• sende taşsan ne ala

0|0
    0|0
  • Günaydın :)

0|0
    0|0
  • Ucgen vucuda ayva gpbeğinle cevap verme. Verya basenlerin ile 😂

1|1
    0|0
    • özelden attım resmimi basenlimymisim göbekliymisim bak.

• Tamam iyi güzel de. Ondan sonra "O beni neden aldattı" diye burada soru sormayın. :)

0|0
    0|0
    • yok ya gelip knsck değilim ki zaten hayır gelme kaslıdan sdc icimden gecendi beğenemezmiym valla topa tuttunz beni burada gelip sarkınlık ypamadım elin cocuklarına:D

• öyle türk kızı işte :D ne yapcağıda belli değil net olmak lazım herzaman

• Hiç olmadı uluslar arası takılırım ben o zaman :D Rusya Litvanya İsveç :D
      Hele ki isveç kızları :)) Kızıl saç yeşil göz beyaz ten :D Bundan iyisi şamda kayısı :D

• Ne kadar abazamışsın allah mesut etsin:D

0|0
    0|0
  • Hahahaha... Haklisin. yolda gezenlerin cogu ucube gibi...

0|0
    0|0
  • Bende yazildim :D

0|0
    0|0
  • kardiş öyle bir adamda karşısındaki kızın fiziğinin iyi olmasını ister

0|0
    0|0
    • ben zaten sevgili istyrm demedim ama bende göbekli basenli tipsiz biri değilim. ama sevgili olarak tercih etmem asla kaslı birini kıskanclık cinayeti olr öldürürm

• Sadece saglik icin yapiyoruz

0|0
    0|0
  • tipik kaslı erkek sapığı :(

0|0
    0|0
  • Dogru yolu buldun diyorum baska bise demiyorum;)

0|0
    0|0
  • Şu gizliler yok mu...

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidenlerin yuzde 60 i serseri issiz gucsuz tipler, takil kafana gore

0|0
    0|0
  • o spordan hayır gelmez sana :D

0|0
    0|0
    • her kız aynı tepkiyi veriyo içinden ama gelip konusmuyor veya dik dik bakmıyor :)

• biliriz biliriz :D çaktırmadan bakmaya çalışmalar, yakalanınca göz kaçırmalar filan, tabi :D

• e yapıyoz işte bişiler :)

0|0
    0|0
  • Sen azip gitmissin oraya

0|0
    0|0
  • Benim ayarda var mı

0|0
    0|0
  • Horoz kumesine giren yanlız tavuk...

0|0
    0|0
  • ha şöyle gerçek türk erkeklerini görün de italyan ispanyol diyip salak salak dolanmayın ortalıkta.

0|0
    0|0
    • sonunda göbekli erkekle evlenicem anca maşş derim içimdende bu kaslılarda evleniyo dimi ya :D

• nerden biliyon kızım. belki bulursun benim gibisini;)

• Ne sandın yapraam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Spor iyidir :)

0|1
    0|0
    • dimii:D

• Ben de gidiyordum bir aralar dedigin kadar var

• ya 100de 90ı kız aynı tepkiyi veriyo icinden anacım :D yüzleride baby face :D

• Valla mı kız dur geliyorum

0|0
    0|0
    • üçgen vücut sevmem de hafif kas iyidir iyi

• yok öyle asırı değillerdi zaten. d ama yani abaza ettiler bizim beğenme hakkımız yok sanki

• çok ağır teşvik ettin beni şimdi :D

0|0
    0|0
  • git kızım git bu kafayla hepsi vercek istediğini açık net

0|0
    0|0
    • sen hiç spor salonuna gittğinde icinden bu tepki gelmiyor yani? lezmisin. d

• Dimi? Aynen katılıyorum sana

0|0
    0|0
    • her bayan demiştir bunu spor salonuna gittiğinde eminim. ben sadece dürüstüm

Yükleniyor...