Erkekler neden kaslı kız sevmez? (fotoğraflı)?

8 yaşından beri çeşitli spor dallarıyla uğraştım çok kas yapmasamda elimden geldiğince fit kalmaya çalıştım 7-8 ay önce de bir tanıdığımın gazıyla body buildinge başladım çok tepki aldım ve bıraktım
bu 5 ay önceki halim:
http://i.hizliresim.com/y2abzy.jpg

bu yıl tekrar devam etmeyi düşünüyorum daha profesyonel olarak ama hem ailemin hemde çevremdekilerin tepkisi ister istemez düşündürüyor
sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
edit : soruyu sorma amacım beğenilme dürtüsü değil çevremde destek veren ve hoş bulan erkek kitleside var benim öğrenmek istediğim nedem çoğunluk sevmiyor
edit2: ayrıca başkası için bırakma diyen kuzucuklarım merak etmeyin elin sümüklü erkeği için sevdiğim işten vazgeçmem :)

0|0
14|96

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 95

• iyiymiş kas yakışmış

1|0
    0|0
  • seviyorsan egerki bu isi yapmak istiyorsan zevk aliyorsan ben cevremde böyle birisi olsa onu desteklerdim
    bayan olmasi erkek olmasi fark etmez..
    herkes sevdigi isi yapmali:)

0|0
    0|0
    • kesinlikle bencede öyle ve nedense kaslı kadın diyince herkesin aklına steroidli kadınlar geliyor. kimse doğal düşünemiyor.

• tahammül edilemeyecek bir şey yok ki seven yapar bunu

• ama iste gelde bunu onlara anlat

• Kasin kizi var

0|0
    0|0
  • Maşallah der geçerim.

1|0
    0|0
  • görsel zevk tartışılacak bir konu değildir. genel beğeni düzeyi diye bir şey vardır. misal adriana lima'ya çirkin diyen duyamazsın. normal, sıradan diyen insan duyabilirsin ama çirkin diyen duyamazsın. genel anlamda belirli bir düzeydedir çünkü.
    kadınlardaki kas olayını insanların genelinin sevmemesinin sebebi de aynı genel beğeni düzeyi. insanların geneli kadını erkeğe göre daha zarif, kırılgan, ve bilinçaltında korunası bir varlık olarak gördüğü için kaslı kadın itici geliyor. yoksa güzel bulan bir sürü insan da var elbette.
    ama geneli diye sorduğunda cevap kasın zarafetin önüne geçmesinden kimsenin hoşlanmaması.

0|0
    0|0
    • her kadın kas yapmadığı gibi her erkek de erkeklik yapmıyor. belkide bundandır "bazı" kadınların kas yapma merakı.

• erkeklerin bir çoğunun kas sevmediğinin farkındayım sadece neden sevmediklerini merak ettiğim için bunu sordum neyin polemiğini yaratıyorsun anlamadım

• yazılanları oku, polemiği yaratanın sen olduğunu anlarsın. sormuşsun cevaplamışım. yok görmek istediğimi görüyormuşum da yok dikkatli bak da. neye dikkatli bakacakmışım onun bile cevabını veremiyorsun. laf olsun torba dolsun diye yazıp sonra da neyin polemiği diye soruyorsun.

• erkeğin egemen olduğu bir toplum biçimi olduğu zannediliyor, o yüzden gücün dişide olması işlerine gelmiyor galiba. ben beğendiğim için onlar dıye bahsedıyorum:)

1|0
    0|0
  • Dayak yemekten korktuğu için :))

1|0
    0|0
  • Beni taşıyabilmeli ^^

www.bymizah.com/.../esim-beni-tasiyabilmeli.jpg

Bayan vücudu kalınlaşırsa kötü duruyor. Kaslar şiş olunca falan.

0|1
    0|0
  • abartmadan yapalırsa neden sevilmesin ki ama benim bildiğim kadarıylan kızlar erkekler gibi olamazlar daha az olurlar yani vucüt bakımından bir de sonuçta sen kızsın gidip kızların yaptığı başka sporlar neden onları yapmıyorsun ki bir de eğer sen istiyorsan yap sakın sakına elalem neder diyipte vazgeçme buna çik sinir oluyorum bir gün katil olucam bu yüzden ama ne zaman olurum onu bilmiyorum işte

0|0
    0|0
  • kolları kapıştıralım mı kanks :D

http://hizliresim.com/mqADrY
    http://hizliresim.com/JdbGXW

0|0
    0|0
  • bu şekil iyi bence

1|0
    0|0
  • bunda bişi yok ne kazlı kadınlar onlar kötü bu iyi :)

1|0
    0|0
  • Kim sevmiyo lan, ne güzel işte!

1|0
    0|0
  • Sevmeyenler saba aksam disiplinsiz onune geldigi gibi yasayanlar. Bence cok guzel. Kedi ciger meselesi... bana da gelenleein kurdugu ilk cumle: "Ben sen kadar irilesmek istemiyorum ama biraz kas olsun yeter" gibi sacma bir cumle... OLM ZATEN ISTESEN DE OLAMAZSIN YAMUKKKK... Kac yil calismasi gerektiginden diyetten millet hapur gotururken iradene nasi sahip olman gerektiginden disiplindenl habersiz mal mal konusurlar anca..

0|0
    0|0
    • Maşallah içindekini kustun

• ahaha güldürdü valla 😅😅

• Bir on kol yani biceps kaslari yilda cm buyur. Yani 33 cm bicepsi var gelmis bana oyle diyor. 45 olmasi icin en az 4-5 yil disiplinli haftada 4 gun salonda calismas lazim haber yok. Haftada 2 kere 3 gun dumbell kaldirinca olacak zannediyor. Insan vucudu ve kas l*n bu hamur mu...

• sen beni yenersin beya bilek güreşinde

0|0
    0|0
  • Kaslı kadın görünce şeyim kalkmıyor.
    Ama şöyle tam fit bir bayan görünce.
    Her yerim kıpır kıpır oluyor.
    Kadın dediğin kadın gibi olmalı.
    göğüsleri dik dudakları dolgun
    Zarif tatlı dilli saçları uzun.
    Miss kokan bir kadın.

mümkünse 0 kilometre olsun...

0|0
    0|0
  • Ben severim abartılı olmadığı sürece hafif kaslı olabilir..

Mesela Jen Selter'i yalarun

http://i.hizliresim.com/q9OE5Q.jpg

Sen de yalar mısın @RememberUS

0|0
    1|0
  • Şöyle bir hatunu sen erkek olsan severmisin http://i.hizliresim.com/AZrn60.jpg ..

Kızlarda itici duruyor. Azı ya da çoğu farketmiyor

0|0
    0|0
    • çok farklı şeylerden bahsediyoruz kardeşim bu karının basmadığı iğne kalmamış. biz ona spor demiyoruz. yarışma hırsının bokunu çıkarmak diyoruz

• bu işin kadını erkeği yok bana göre. neyse fikrin için sağol yinede

• Olum bu fotodaki tro, karı değil ki :))

• çok kaslı değilsin ama bir nbayana yakışmıyor bence. sana yağ tulumu bir erkek lazım :D anca öyle anlarsın bazı şeyleri :D

0|0
    0|0
  • hafif kaslı olması sorun değil bence, 2. fotodaki gibi olabilir ama 1. fotodaki gibi de olmasın :D

1. foto;
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...%C4%B1n_441758.jpg

2. foto;
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...%C4%B1n_332754.jpg

0|0
    0|0
    • 2 doğal diğeri kaba tabirle hormonlu.
      amaç doğal yapmak ama biraz daha yapılı olabilir

• 2 deki gibi olması sorun değil bence, ama daha da fazla olursa çirkin olabilir :D

• Bence beğenilmek istiyorsan bırak ve gitme.

0|0
    0|0
    • beğenilmek gibi bir amacım yok beğenen erkekleri tanıyorum zaten ama çoğunluk neden sevmiyo onu merak ediyorum

• Şahsen hoş bulmuyorum. Görüntü olarak hoşuma gitmiyor. Bence hanım hanımcık olması gerekiyor. Kas falan ne bilym bana göre şeyler değil bir sevgilimde :/

• Kız dediğin narin olmalı ne öyle öykk

1|0
    0|0
  • Spor yapan kız tamamda, kaslı kız hoş durmuyor bence. Ojeli erkek gibi.

0|0
    0|0
  • bende kas sevmiyorum ama seviyorsan yap tabi hayat senin. fakat şnu merak ettim profil fotoğrafın ne zaman çekildi?

0|0
    0|0
  • Erkekdede kizdadantai bir kas guzelndurur abartisi erkegede yakismaz bence sejin ki guzel ama daha kol kasi yaparsan coknsiritabilir bolesi iyi tabi

0|0
    0|0
  • 17 Yaşındaki yeğenimin senden daha çok kası var erkekle kadın arasında baya bir fark var :) Senin çalışmış halin 17 yaşındaki erkeğin çalışmamışına eşit bile değil.

0|0
    0|0
  • Kaslı kız sevilmez mi ya. Sen yanlış duymuşsin. Onlar çok çekiciler bence
    Sende çok iyisin. Kolundan yağların sarksa daha mı hoş.

0|0
    0|0
  • kaslı kız severim ama aşırı olmamalı normal sınırlar içinde olduğu sürece problem yok

0|0
    0|0
  • Benden kaslı kızsa olmaz panpa :)

0|0
    0|0
  • Çıtı piti olacak bacim kiz dedigin kas bizde kalsın. Fit olmayi aşmak uzeresin body fiziğine dogru gidiyosun. Itici durur bunu bil ama iş aşkı diyorsan umrunda olmasin insanların bakışları

0|0
    0|0
    • Spor yaparken hiç şişeceğimde insanlar kötü bakıcak diye düşünmüyorum sadece sevmeme nedenlerini merak ediyorum

• Erkekler Devam
    65

Kızlar Ne Diyor 14

• Göreceli bir kavram beğenilip beğenilmemesi. Benim okulumda kız futbol takımı vardı mesela kızları da kaslı kızlardı erkeklerin hepsi çok itici göründüklerini söylerdi sevene rastlamadım. Sen yinede abartı olmamasına dikkat et canım.

1|0
    0|0
  • Kaslı erkek kaslı kız sever.

1|0
    0|0
  • Herkesin bir alıcısı olur. Belki sende kendin gibi fit birine rastlarsın. Kaslı kaslı bebecikler yaparsınız ^_^

0|0
    0|0
  • Hayat senin hayatin bir erkek için birakmamalisin bence devam et ama bir kiza yakiscak kadar kas yap mesela sadece karın bölgende biraz yapabilirsin ama bacakmis kolmus bunlar gerçekten bir bayana yakismiyo.

0|0
    0|0
  • Tro gibide ondan

0|0
    0|0
  • Kizlarda itici duruyor ama fotograftaki bence gayet iyi

0|0
    0|0
  • Maşallah maşallah ama narin olsan daha tatlı ^^ vurdun mu yıkarsın

0|0
    0|0
  • Devam devam kas iyidir :)

0|0
    0|0
  • bende sevmiyom

0|0
    0|0
  • Bence sen. butch ol aktif bir. butch kizlar hasta olur

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye değişir tabiki. sen kendini nasıl beğeniyorsan en güzel halin odur :)

0|0
    0|0
  • bende de baya var hem kol hem bacak sadece kalın duruyor ondan rahatsızım :D yoksa kas seviyorum

0|0
    0|0
  • kas erkekte olur

0|0
    0|0
  • Ya bir git fake seni hangi fotodaki sensin keko

0|0
    0|0
Yükleniyor...