Göğüslerim normal mi, çok yumuşaklar?

Selam arkadaşlar göğüslerim çok yumuşak bir keresinde sutyen yerine atlet tarzı bir şey giymiştim (adı aklıma gelmiyor yarım atlet kesinlikle değil) o günde arkadaşlarla dışardaydık bir arkadaşım bisiklet sürerken yanlışlıkla göğsüme çarptı sutyen giymediğim için direk göğsüm yan tarafa fırladı o da farketti tabi çok utandım o ara direk kızarıp bozardım sorum şu; göğsümün çok yumuşak olması normal mi? ve benim gibi sutyen takmayı sevmeyenler varsa sutyen yerine farklı bir şey kullanıyor musunuz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• caps olmadan bilemeyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• www.google.com/search Bu bantları kullanarak göğüs ucunu saklayabilir ve istediğin gibi giyinebilirsin

0|0
    0|0
  • Sporcularin giydigi atletler vardi eski arkadasim onlardan giyiyordu oda senin gibi takmayi sevmiyordu

0|0
    0|0
  • Hic bir kizin butur soru sorcagini sanmiyorum ayrica sutyensiz disari cikacaginida sanmıyorum sende az erkeklik var

0|0
    0|0
  • kilolumusun

0|0
    0|0
    • Hayır, zayıfım.

• Evet normalden daha büyükler fakat bunun soruyla alakası ne?

• ozaman yumşak olması normal kafana takma sarkık değilse sorun yok yarım atlet tarzlarında sıkılaştırıcılar var istersen araştırabilirsin

• Spor yap göğüs kasların gelissin yumuşak olması sıkıntı değil sarkıklık varsa o zaman spor tabi

0|0
    0|0
  • normal normal gayet normal tam emmelik :)

0|0
    0|0
  • :D kızım neden kullanmıyorsun ilerliyen zamanlarda sarkmasınımı isdiyorsun aşaya doğru :D

0|0
    0|0
  • Git bir doktora sor ya da tecrübeli bayanlardan yardim iste.

0|0
    0|0
  • bir bakarmısınız deyince bende göstercen sandım :)

0|0
    1|0
  • Bence çok tatlı utanmana hic gerek yok

0|0
    0|0
  • foto olsaydı iyiydi

0|0
    0|0
    • fotoya bakıp yumuşak veya sertliğini anlayabilicek tarz bir abazamısın. Yeni yeni abaza çeşitleri çıkıyor ^^

• abaza senin adındır. altındaki yazı çok uzundu okumadım bilip bilmeden konuşma

• ya manyak mısınız arkadaşlar

• gece gece niye tahrik ettinki şimdi milleti?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• normal sekerim benimde öyle boyle olması daha iyi partnerin seni daha cok arzular yeterki sarkmasın ona dikkat et

0|0
    0|0
    • Dikler, birazda büyükler iyice utanıyorum dolaşmaya.

• Onlar şimdi desteklidirler iyice büyük gözüküp sinirimi bozucaklar.

• desteksizide var arastır

• Yapisal bisey herkesin gogus yapisi sekli farklidir spor sutyeni alabilirsin kullanan arkadaslarim var hem toparlar hem de rahat

0|0
    0|0
  • neden sutyen kullanmiyorsun? cokmu rahatsiz ediyor

0|0
    0|0
    • Evet nedense rahatsız ediyorlar kullanıyorum ama sıkılıyorum rahatsız ediyor kopçası felen çıkıyor iyice deliriyorum.

• bu arada gogslerinin yumsak olmasi gayet dogal bunu dert etme

• atlet demek istedim , aslinda atlet degilde senin anlayabilmen icin

• Cabuk sarkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...