Üst bacaklarım biraz kalın inceltmek istiyorum en hızlı etkiyi nasıl elde edebilirim?

3-4 sene kadar yüzücüydüm bıraktım lisede voleybola başladım bıraktım. Şimdi mezunum başka bir şehirde yeni bir hayata başlamak üzere hazırlanıyorum. Ama bacaklarım beni üzüyor egzersiz yapıyorum ama kaslarım daha belirgin hale gelmiş gibi hissediyorum napmalıyım incelemeleri için?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar çok kas yapan sporu yaptıkta sonra bacaklarının üst kısmını (üst bacaklarını değil ;) ) inceltmen biraz zor görünüyor. Eğer hala birazcık dahi olsa sporla ilgileniyorsan veya sürekli spor yaptıysan, bu üst bölgelerdeki fazlalıkların çoğunluğu kastır, yağ değil. O yüzden öncelikle bunları yağa çevirmen sonra da kuvvetli sporlar yapmadan, sadece kalori harcatacak egzersizler yaparak bunları eritmen gerekiyor. Ya da vücuda yağları erittikten sonra etleri de eritmesini söyletecek bir sporlar ve diyetle uğraşıyor olman gerekebilir. Durumun gerçekten zor. Allah kolaylık versin. Bu arada hep sporla uğraştıysan vücudunun çok da kalın olabileceğini sanmıyorum. İnceltmendeki amaç sadece kendine duyduğun saygı ve daha iyi hissetmek içinse diyebileceğim birçey yok, saygı duyarım. Ama birileri seni o şekilde beğenmiyorsa bırak beğenmesinler ;) Sen seni olduğun halinle kabul edeceklerle takıl, diğerlerinin önemi yok ;)

0|0
    0|0
    • Vücudum kalın değil ama belim kalçama ve bacaklarıma göre gerçekten çok ince bende bundan rahatsızlık duyuyorum

• Teşekkürler desteğin için

• Rica ederim. ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardiyo yapmalisin ust bacaginda yag varsa erite bilirsin ama kas varsa yapilicak bisey yok :) kaslarin erimesi uzun zaman alir !

0|0
    0|0
  • Üst bacak nedir? Yaaaa iyi orta bacak yazmamışsın ona da şukur

0|0
    0|0
  • üst bacak ne yaa baldırmı?

0|0
    0|0
  • düzenli seks yap

0|0
    0|0
  • seks bacım