1 Sene oldu ve dün gece rüyama geldi

ayrılalı bir sene oldu ve ben onu unutmuş değilim ama onsuz yaşamaya alışıyordum az çok.

Dün gece Rüyamada onunlan tekrar konuşurken gördüm dedim seni seviyorum gel tekrar beraber olalım falan.. sonra hatırladığım onun bir başkasına sarılmasını öpmesini ondan sonrada hiç hatırlamıyorum uyandım ve bitkin bir haldeyim bütün gün. hemen telefona sarılıp aramak istiyorum sormak istiyorum iyimi diye falan

Acaba normal birşeymi veya içinizde böyle birşey yaşayan varmı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 1 sene olmuş ayrılalı, belki hayatında başkası var rüyalara bu kadar kapılma bence.

0|0
    0|0
    • dogruda ama iste kafam senin dedigini söylüyor kalbim tersini söylüyor ne olacak hangisi daha agir basiyor sence?

• ee iste ne yapilmasi gerekir elden birsey gelmiyor ne yapiyorsam bos olmuyor

• sanırım ondan ayrıldıktan sonra kimse olmadı

Kızlar Ne Diyor 4

• tamam işte sen rüyanda görmeye devam et o çoktan başkasının kollarında ne rüyalar görüyodur kimbilir

0|0
    0|0
    • bunu benim kafamda söylüyor ama ya icim ne diyor kalbim ne diyor hep tersini söylüyor diyor oda seni unutmamis oda seni düsünüyordur ve cekiniyor sana tekrar acilmasindan iste öyleeee

• Bir rüyayı bu kadar düşünme.

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş seninkide o hesap

0|0
    0|1
  • Bence artık vazgec bundan yanı ruyanda görsen bıle etksınde kalma bu kadar.

0|0
    0|0
    • dogruda insanin elinde olsa hemen siler atar insan ama iste insanin elinde degil bazi seyler

• Allah yardımcın olsun ne diyelim

Erkekler Ne Diyor 4

• durumunun kıymetini bil..çok yakın bir arkadaşın yakın zamanda öyle ir bonuz yediki..çocuk kızı hala seviyor.bir affediyor bir bırakıyor..hani seninki yanında çok basit..ve üstelik üstünden bir sene geçmiş.sallaman ve takmaman senin yararına..

0|0
    0|0
  • merak etmen gayet doğal, insani bir duygu. fakat onun seni unutmuş olma ihtimaline karşılık, kendini üzmemeye çalış derim. hiç kimseye hak ettiğinden fazlasını vermemeyi öğrenmek gerekiyor. bkz.ben:)

0|0
    0|0
    • dogru diyorsun gardas dogru ama bu ask varya lanet birsey anlatmasi cok zor. disaridan insan hep güler der aman unut kitsin ne takiyorsun kafana. ama öyle degilmis gardas birde siddetli asik olduysan ozaman zor oluyor. bende biliyorum onu unutmam gerek ama birde gel icime sor

• iste hayatin bize sungudu seyler bunlar gardas ne yapalim yasayacagimiz varki yasiyoruz

• bu kadar kaderci olmamalısın, senin de elinden gelen şeyler var...

• Ara deki.

Seni artık rüyalarımda bile görmek istemiyorum.

laf lafı açar, konuşur barışırsınız =)

0|0
    0|0
  • bende cok görüyorum kardeş takma olur arada

0|0
    0|0
    • dogru diyorsun ama cok kötü bir duygu gardas hic iyi degilim diyorum gidiyim yanina kimseler yaklasmasin yeterki yaninda oliyim öyle bir haldeyim

• benle de ilgilenen çok ama işte yerine kimseyi koyamiyom

• aynen gardas

Yükleniyor...