Dünkü Arsenal - Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben bir Besiktasli olarak hakemim adin davranmadogini dusunuyorum. Iyi oynadik ama ona ragmen alamadik. Sizin gorusleriniz neler?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mottanın pozisyonuna penaltı değil diyenler var ağır çekimde mottanın baldırına yapılan teması görsünler orada bir temas olmasa önü boş neredeyse karşı karşıya pozisyon neden kendini yere atsın.

Olsun iyi oynuyoruz takım oturdu arsenal'e bile kök söktürdük uefa'da iyi işler yapacağımıza inanıyorum.

0|1
    0|0
    • Wilshere bile dokunduk diye itiraf etti

• Şimdi gazete manşetlerinde KARTAL İNGİLTERE DE UÇTU. yazılarını okuyorduk o penaltı verilseydi.

@KurabiYe o penaltıyı vermeyip kırmızı vererek adil bir maç yönettiğini göstermeye çalıştı hakem lakin orada bir temas olduğu ve bariz penaltı olduğu herkesçe söyleniyor ne diyelim eufa'da ilerleriz canımız sağolsun.

• Tek tesellimiz basimizi egmeden maci bitirmek ve UEFA oldu ne diyelim camimiz sagolsun

Kızlar Ne Diyor 4

• dün ii oynamadık abi kbakmayın da -_- penaltımız verilmedi evet ama türkleri hiç tutmuo zaten itler. kendi evimizde bir gol atsaydık bitmişti bu iş

0|1
    0|0
    • Evet çok iyi oynamadık ama mutlak gol olabilecek 3 4 pozisyonumuz vardı değerlendiremedik. Hakemlere alıştık dediğin gibi.

• ama adamları öyle bir korkutmuşuz ki maç bittiğinde wenger mi ne deliye döndü resmen. Arsenala bunu yaptıysak korksunlar bizden bu sene :)^^

• Bu sene iyi geliyoruz şampiyonluğa adayız ^ ^

• Hakem o* çocuğuydu çok net

0|2
    0|0
  • Keske istanbuldaki maclarda o kadar gol kacirmasaydik

0|0
    0|0
    • Aynen. Kendi evimizde 1 gol de olsa atıp orda daha rahat oynamalıydık. Üstelik ilk maç da 10 kişi kalmalarına rağmen.

• O hakem penaltıları verseydi skor bu olmayabilirdi hatta olmazdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arsenal gibi takima kendi sahasında son 15 dakika ecel terleri dokturmek büyük iş

1|1
    0|1
  • Yazık oldu beşiktaşıma 180 dakika boyunca süper bir oyun ayakta alkışlanacak bir oyun ama kötü bir gol yedik yapacak bişey yok Avrupa liginde de böyle oynarsa yarı finale kadar çıkacağını düşünüyorum helal olsun tüm oyunculara çünkü koskoca Arsenal'i tir tir titrettiği için

1|1
    0|0
  • izlemedim kaç kaç bittiğini bile bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Dünkü maçta ölümüne Arsenal 5-6 tane atar diye bangır bangır bağaran götverenlerin götüne girsin bu skor. Kolay kolay küfür etmem ama hakediyor götverenler.

1|1
    0|0
  • Türklerın klasik macı ıste. Evinde o kadar pozısyonla gol atamazlar sonra gıdıp deplasmanda yenılırler

0|0
    0|0
  • Hakem saolsun kardeş net penaltıyı vermedi yapıcak bişey yok

0|1
    0|0
  • Avrupa takimlarina karsi evinde o kadar pozisyon kacirma hakkin yok
    O adamlarin en iyi yonu yakaladin mi takiyorlar
    Bekledigim oldu.

0|0
    0|0
  • kanatlar çalışmıyor. oyun kurucuya ihtiyac var. net

0|0
    0|0
  • Sonuçta 3 milyon euro Galatasarayımıza kalmış oldu. Transfer parası lazımdı. Çok iyi oldu.

0|0
    1|2
Yükleniyor...