Bayanlarda göğüs kasi?

Goguslerim baya kucuk koltuk alti gogusu yani :/ gogus kaslarini calistiran seyler yapsam buyurmu yoksa erirmi iyice?

Güncellemeler:
Veya hareket onerirmisiniz

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

• Gogus kasi yaparsan goguslerin buyumez ama diklesir yani sarkmasini onleyebilirsin gogus buyutmek icin farkli yollar var melisa cayini kaynatip ic masaj yap krem ya da bebe yagi gibi yag sur masaj yap hic olmafi eczanelerde gogus buyutuvuler satiliyor onlardan da alabilirsin doktora git tabi once

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim onlarin hepsini denedim :D

• Peki kac yasindasin? Ben de takmiyorum buyusun biraz diye shshhs okulda bile bazen takmiyorum ama ise yariyo cidden yani buyuduler şu an tam istedigim gibi oldular emde ekstra bisey yapmadim sadece sudyeni biraktim bide dusta ilik suyla masaj yap etkisi cok

• Ilik sumu? Ben soguk su saniyodum :D

Erkekler Ne Diyor 17

• memelerde kas yoktur. yağ dokusudur tamamen. hiç bir egzersizin faydası olmaz büyümesine. göğüs kaslarını geliştirme işine gelince. o kasları büyütmek öyle kolay değildir. ayrıca ne kadar çalışırsan çalış bir kadın için meme büyüklüğünü etkileyecek kadar göğüs kasına sahip olmak imkansız gibi bir şeydir. büyük ihtimalle sarkmaya da sebep olur. egzersizin sebep olduğu ısı yüzünden. küçük ama sarkık memeli bir kız olursun. öyle bir şey yapmaya kalkma. destekli sütyen kullan.

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ama ben dogal guzel olmak istiyorum destek mecbur kullaniyorum

• @rampapapam memede değil meme altında o kas. alttaki kas hareket edince haliyle meme de hareket ediyor. koşarken memelerin sallanması gibi yani.

• Kosarken agirliktan sallanir kastan degil

• Erir. Göğüs dokusu kasın üzerinde kendine özgü bir dokudur. Kas gelişimden olumlu etkilenmez; olumsuz etkilenmesi olasıdır.

1|0
    0|0
  • Kiloluysan hafiften yağlar varsa onlar erir tabi.

1|0
    0|0
  • sevgilin işi bilse büyütür

1|0
    0|0
    • Ona inanmayin ya anlik bisey afedersin erkeklerin zevktecnasil buyuyosa kizlarda oyle, buyume olur anlik :(

• yahu tecrübem var ki konuşuyorum :)

• En fazla sıkılaşır :)

1|0
    0|0
  • boy ve kilo oratına, spor geçmişine ve beslenme düzenine göre değişir.

1|0
    0|0
  • Hayır, erkeklerdeki gibi bir göğüs kasına sahip olmaya başlarsın.

1|0
    0|0
  • Yahu ne gerek var, beğenen senin göğüslerine takmaz... Sorun bile etme kafanda ;)

1|0
    0|0
    • Laf sokuyo moralim bozuldu :'(

• Teşekkürler cok iyi birisin :)

• rica ederim, iyi bak kendine:)

• Büyümez aksine bişeyler olur emin ol

1|0
    0|0
  • Dstum gogus kasi calisirsan goguslerin ufalir zaten sakin boyle bir girisime girme tabi buyuk kalmasini istiyosan ki erkekler buyuk sever :)

0|0
    0|0
  • Erir bu arada illa yapicam diyorsan sınav cek , yatarak halter kaldir ben oyle yapiyorum...

0|0
    0|0
    • Erirse hayatta yapmam buyumesi için yapcaktim

• göğüs kası olursa göğüs kalmaz ki. O ne öyle kadın mı erkek mi belli değil.

0|0
    0|0
  • pardon cahilliğime verinde koltuk altı göğüsü nedemek yahu?

0|0
    0|0
  • Gogus kasi yaparsan goguslerin buyumez ama diklesir

0|0
    0|0
  • nasıl olduğunu görmek lazım kimisi küçük ama yağlı kimisi küçük ama yağsız görmek en mantıklısı

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzel şeyi bayanların gögüs kasıdır tahrik olmamak elde değil ama rambo olma

1|0
    0|0
    • Nasil yani zaten evde denicem

• ya da bırak seni böyle kabul edenle evlen. sanki dünyada bir memesi sarkık sensin :))))))

• Hahah :D yok olacaksa o adamla olsun olmayacaksal curur giderim sorun yok soz verdim kendime :D

• ellet büyür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bayanlarda gogus kasi igggreeennnc. inanmazsan bayan yuzuculere bak en cok gogus kasi onlarda var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...