Şu İstanbul takımlarını ligden çekseler de avrupa da rezil olmasak değil mi arkadaşlar?

siz ne düşünüyorsunuz her sene aynı senaryo bıkmadınız mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sanki diğerleri çok düzgün
    trabzon bursa adını duymadığımız takımlara eleniyorlar
    sonra tekrar duymuyoruz adlarını sanki tek kullanımlık takım

0|0
    0|0
    • karabük var akhisar var rize var eskişehir var sivas var konya var sayım mı daha

• o zaman destek ol organize ol ki büyük takım olabilsinler
      bak sadece fenerbahçe maddi anlamda diğer kulüplere bedel aradaki uçurumu gör

• ben destek oluyorum zaten her takım kendi takımına sahip çıksa böyle olurmuydu ki

Kızlar Ne Diyor 2

• alakası yoook

0|0
    0|0
    • avupada başarılı değiliz ki

• Kim rezil oldu avrupada :) 6sti hatırliyorum 6 tane yemişlerdi

0|1
    0|0
    • yukarı iyi bak gs İstanbul takımı değil mi :)

• Avrupa Arsenalı yenip UEFA kupasini alan ve Real Madridi yenipde UEFA super kupayi kaldirdi diyemi rezil oldu suanda Avrupa tarihine gecen tek türk takımı iste senin gibi fanatizim i abartan insanlar yuzunden turk futbolu gelismiyor suana kadar tutmadigim takimlara hicbir hakarette bulunmadim cunku hepsi turkiyeyi temsil ediyor.

• herkes kendi takımına sahip çıksa böyle olmazdı acaba bu arkadaş nereli istanbullu mu

Erkekler Ne Diyor 7

• Anadolunun tek sampiyonu bursa gitti de ne oldu?

0|0
    0|0
    • manchester city gittide noldu :)

• İstanbul takimlari olmasa Avrupaya giremicez zaten Fenerbahce sampiyonlar liginde ceyrek finale kadar gelebilmis Galatasaray UEFA avrupa ligi kupasi ve super kupa kaldirmis Ne rezilliginden bahsediyorsun...

0|0
    0|1
    • hani anadolu takımlarına fırsat veriyorlar mı ki oynasınlar bence ligden çekilmeliler

• Bunu bende istiyorumda sahsen Anadolu takimlari daha ligi kazanamiyo avrupada Real Madridle falan Resmen Tecavuz ederler o kadar :D

• İstanbul takımları olduğu için kazanamıyorlar bütün paralar onlara akıyor iddaa gelirleri yayın gelirleri vs vs

• Ligden derken? Avrupa'dan mı?

0|0
    0|0
    • bence artık anadolu takımları boy göstermeli avrupa da İstanbul takımları gitmesin

• beni aydınlattığın için ve cevap verdiğin için teşekkürler kardeşim iyi geceler :)

• Rica ederim, her zaman :)

• En iyisi yine İstanbul takımları diğerleri kafıldığında görüyoruz

0|0
    0|0
    • kim katılmış yav her sene aynı takımlar şampiyon

• Para işi sıkıntı

• ist takımları olmasa paralar yayın gelirleri anadoluya akar

• Aynen

0|0
    0|0
  • Şu konuyu açtığına göre futboldan zerre anlamıyorsun.

0|0
    0|0
  • la sıçtırma bacağına.(açık ve net oldu umarım)

0|0
    0|0
    • İstanbul takımları her sene reezil oluyor bıraksınlar artık anadolu takımları boy gösterse

• Kulübü büyük yapan nedir? Para. O para onlarda olsa onlarda öyle tranfer yapacak yine aynı bok olucak

• bende şehrimin takımını avrupada görmek istiyorum ist takımları hegomonyası bitsin artık

Yükleniyor...