Karabük ve Trabzon maçları ne olur?

Karabükspor'umuza ve Trabzonspor'a basarılar. Sizce maçlar ne olur?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• kagıt uzerınde trabzon alır kanks

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• trabzon turu gectı sayılır bır anormallık olmazsa gruplara kaldı, karabugun işi hala zor karsısında fransanın en cok sampıyon olmuş takımlarından bırısı var ve tecrubelılerde.. defansa yatmadan delılıge varan ofansıf oyundan kacınıp topu orta sahada cevırerek oyunu oldurmelerı gerekıyor adamlar kaleye ne kadar yakın oynarlarsa o kadar gol atam sansı artacagından ılerıde pres yapılmalı 1-0 otu skor degıl ama karabuk tecrubesız, bıraz sabır ve akıllı oyun turu getırebılır, ben basrabılecegıne ınanıyorum, allah yardımcıları olsun ıkı takımımızında.. avrupada ulke puanı dıye bır sey var besıktas ve trabzonun yanında 3 uncu bır takımın extradan getırecegı puanlara cok ıhtıyacımız var

0|0
    0|0
  • Emekcinin alin teri karabukspor turu atlayacak kapasiteye sahip TS zaten kek takima karsi kaybetmez

0|0
    0|0
  • karabükümüz (öğrenciyim orada her ne kadar aşk acısı çektiğim için gitmek istemesem de :D) yenilmeyecektir diye düşünüyorum trabzon zaten ilk maçtan bitirdi işini.

0|0
    0|0
    • Ağzından bal damlıyo yenilmez Karabükümüz :) Genelde öğrenciler sevmez Karabükü ama Karabümüz demen hoşuma gitti. Tebrik ederim valla :) +1 tepe tepe kullan :)

• karabükü sevdirenler vardı da işte aşk acısı çekcez gibi bu sene. sevdiğim kişi karabükten ayrıldı. zor olucak o şehirde yaşamak ama mecburum :(

• 2-1 biz alırız bordo mavi:)))

1|0
    0|0
  • Her ikiside tur atlar

0|0
    0|0
  • Trabzon geçti turu

0|0
    0|0
  • trabzon çok rahat turu geçer karabük ün işi biraz zor ama umarım onlarda turu geçer ve kupa da 3 takımla devam ederiz

0|0
    0|0
  • Karabuk 2 1 yenilcek trabzon 1 0 yener :D

0|0
    0|0
  • kesin oynanır. gerisini bilemem

0|0
    0|0
  • Karabük'ün tüm maçlarına geçen sezon gittim Üniversite açıldığında yeniden gelip tüm maçlarına gidicem Karabük genelde gol yememek için oynuyor ya berabere biter veya bir farkla kazanır. Trabzon'unun işi zaten kesin.

0|0
    0|0
  • ikiside laz uşağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • geçerler

0|0
    0|0
  • Trabzon turu geçer. En kötü berabere kalır.

0|0
    0|0
  • trabzon alır..

0|0
    0|0
  • 1-0 karabük

4-1 trabzon

0|0
    0|0
  • Her ikiside avantajlı kolay kolay turu vermezler

0|0
    0|0