Beşiktaş şampiyonlar ligine tutunamadı , uefada başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

beşiktaş şampiyonlar ligine tutunamadı , uefada başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyonlar liginin gediklisi arsenalle başa baş oynayan hatta son dakika ecel terleri döktüren takımın uefada başarısız olması düşünülemez bile

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu eşleşmedeki futboluyla en az Şubat soğuğunu görür diyorum. Sonrası kura şansı. Yolları açık olsun.

1|0
    0|0
  • Kura şansı yok bizde beni en çok o korkutuyor. Gruplardan çıkarız ama ondan sonrası kura şansına kalmış biraz. Tabi böyle oynarsak Avrupa liginde kim gelirse gelsin başarılı olabiliriz bence. En az çeyrek final bekliyorum kura şansı olursa neden yarı final veya final olmasın. Bılıc'in dünkü maçtan sonra Avrupa'ya daha çok önem vereceğiz demesi umudumu daha da arttırdı.

1|0
    0|0
  • 2 sene önce beşiktaş neyse bu senede aynı. arsenal koyar beşiktaş bakar. olay budur..

1|0
    1|2
  • kadro tam oturursa inanıyorum tabi bazı cinconlular seviniyor vay anasını satayım ya fransız takımı bunlar vatan haini hepsi değil tabi ki destekleyenlen kardeşlerime teşekkür ederim

1|1
    0|1
    • ama ben de çok iyi hatırlıyorum chelsea , real madrid, schalke atkılı fenerbahçelileri beşiktaşlıları :) tabii ki de destekleyenlere teşekkürler !

• bekleyın oglum kral gelıyo
    Beşiktaş bu yıl avrupada akar bence

1|1
    0|0
  • ilk maçta sevinenler vardı bu maçta isabetli sut nerde? adamlar oynamadı ama tecrübeyle kazandılar

1|0
    1|0
  • En fazla 3. Tur. ilersi yok ceyrek finalleri gorurse mucize olur.

1|0
    0|1
  • Böyle oynarsa final görebilir

1|1
    0|0
  • Hedefleri Olan Takım Belli Oluyor, İnşallah Başarılı Oluruz..

1|0
    0|0
  • İnşallah iyi transferlele kura şansıyla bir yarı final görürmü dersiniz.

1|0
    0|0
  • ueafa da yarı fınalı gorur heralde

1|0
    0|0
  • bjk bu sene iyi gidiyo ama nereye kadar gider bakalım.

0|0
    0|0
  • en kötü çeyrek final ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başarılı olabilir

1|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0