Türk uçağının vurulması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence tamemen kışkırtma amaçlı Türkiye'yi savaşa zorluyolar

türkiye ya amerika ya israil tarafında ortadogunun karışık havasına çekilmeye çalışılıo herşey ekonmiyi bozmak için kaos için biliolar bizim türk milletnn gazla çalıştıgını

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• iy her hava sahasını geçeni vursunlar ozaman.israil uçakları suriye üzerinde cirit atıyorlar.onları nedn vurmadılar peki?en son 2 sene önce olması lazım bir israil uçağı hızını alamadı sınırlarımıza girdi yakıt tankını atıp manevra yapabildi.bu konularda ilk olarak sınır ihlali yapan uçağa ihtar yapılıp yanına savaş uçağı gönderilir.direk vurulmaz.art niyet ararım ben buişten!hemde silahsız bir uçak düşürülen uçağımız.keşif ve gözetleme amacı için kalkmış.orda ne işi varmış diyenler allah yapısı değil bu uçaklar kul yapısı cihazlarında arıza olabilir!

burda önemli olan bizim uçağımızın düşürülmüş olmasıdır!

0|0
    0|0
    • ya bide savaşa girsek napacaz yaw sen onu düşün ...

• bu olay planlı bişiydi bnce askreyeden adamlar bılolardı türkiye savaşa sokulmak istenıo adım kadar emnm o pilotlar ölü buluncak yaşıolarsa bile öldürülcekler çünkü herşeyn en dogrusunu onlar bılıo

• evet ikinizde katılıyorum bizi savaşa çekmek istiyorlar.işin içinde iş var.:s

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir ülkenin sınırlarını elini kolunu sallaya sallaya geçersen vururlar.

0|0
    0|0
    • sen bılmıosun tabi :) normal şartlar alttında deniz sahası max. 12 mildr ama suriye 20 mil olarak kabul edıo sıkıntı burda başlıo aradaki 8 mil bize göre uluslar arası onlara göre kendi hava sahası

• Elbette adam kendine göre hareket edecektir.

• o uçagın orda ne işi vardı ki?

0|0
    0|0
    • pkk ya karşı sınırötesi ırak ve suriye operasyonları masada saın o yüzden olmasın?

• Bu olay bana mavi marmarayı anımsatıyor

0|0
    0|0
    • mavi marmara da uluslar arası sularda saldırdılar hoş saldırmasalar israil karasularına girince daha beter saldıracaklardı, suriye de ise Türkiye'ye göre uluslararası sularda Suriye'ye göre Suriye topraklarında düşürdüler uçağı

• "selam ben suriye ve beni sürekli tehdit eden bir ülkenin uçağını düşürdüm. neden? çünkü ben geri zekalıyım."

0|2
    1|0
    • memnun oldum bnde türkiye :)

• Helal marxists inşallah soran anlamayı becerir

• haklısın marxists bunu kimsye yapmam bak :) söledklerinde dogruluk payı var

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk uçağının vurulma anı: link (gerçi ben pek bir şey göremedim)

İyi de bizim uçak Suriye tarafında ne arıyordu? :S

0|0
    0|0
    • ya o yalan bizim medyanın işi uçak savunma sistemi tarafından vuruldu ordaki mallar silahla ateş edıo farkında değilmisin :))

• esadın karşısında sunnilerin yanında olmalıyız bence, çünkü

şu gidişle iran rusya ve çin bölgede süper güç olacak ve şiilik bölgeye hakim olacak islamın özünü bozacak diktator rejimler kurulacak , zamanlada türkiye gibi sunni ülkeleride pkk etkeni kullanılarak bölüp parçalayıp sonunda bizede çökecekler , keser döner sap döner gün gelir hesap döner , simdi suriyedeki sunnılere yardım etmez isek bigün acısını bize yardım etcek hiçbi müslüman ülke kalmayınca anlayacagız...

0|0
    0|0
    • aynen türkiye abd nin ortadogu kolu gibi gözüküyo şuan bu ortadoguda ayklanmalar planlı şeyler bütün ülkelere sıra sıra gidıo bu nası oluyo bugün dogu ayaklansa bizede yapsalar aynısını adamlar haklı bn esadı desteklıom

• ben halkı destekliyorum esadı değil , esad nusayri şia yani kaşarlanmış gavur...

• Şamar oğlanına döndük

Biri gemimizi kuşatır, biri uçağımızı indirir, biri askerlerimizi şehit eder

Bizde de bıçak kemiğe dayanır..

0|1
    0|0
    • işte onlarında tam istedigi bu zaten farkında değilmisnz herkez bizim savaşa girmemizi istiyo neden sence ? öyle eskisi gibi hadi savaşayla olmuyo artık

• o zaman suriye de ne işin var keşif uçağı ile dimi, ne uçağın düşürülsün ne de savaşa gir

• Suriyede ne işin var diyor suriye sınırını 1 km geçmiş uçak herhalde uçağı saatte 50 km hız yapan bir şey sanıyorsunuz saniyelik yol o yol o uçak için ve Suriye karasularını 12 mil olarak iddaa ediyor Türkiyese Suriye karasularının 6 mil olması gerektiğini savunuyor ki Türkiyeninde 6 mildir yani burda bir kötü niyet var uçağa ikaz yapılmamış direk indirelim demişler .Tamam savaşa girelim demiyorum ama yanlarına da kalmamalı.

0|0
    0|0
    • erdogan amerikayla iş birligi içinde bi takım planlar yapıolar o uçagın orda dolşaması tesadüf degil çok büyük bi plan var orta doguyla ilgili

• Bir oyun var ortada ancak işin içinde Amerika mı var Yoksa Rusya mı tam belli değil .

• O uçağın orda ne işi vardı ? Adamlar vurur tabii.. Keşke bizim devletimiz de bu kıçı kırık Suriye kadar dirayetli olabilse

0|0
    0|0
    • bnce herşey türkiyenn dengelerini bozmak için yapılıo eskiden bunu çok rahat yapıolardı içerde adamları vardı şimdi içerde adam kalmayınca bu tarz yöntemlere başvuruluyo (abd israil )

• tabikide öyle, türkiyeyle suriyenin savaşmasından faydalanacak başkaları var, uçak kalktıktan sonra radar ve telsiz irtibatı kesilmiş, içimizde yemlenen birileri var bence uçağın irtibatıyla alakalı herkes soruşturulmalı

0|0
    0|0
    • aynen kaos yapmak istıolar eskiden içerdeki adamları sayesinde rahatlıla yapıolardı şimdi adamları yok bu tarz şeylerle halkı kışkırtmaya çalışolar

• içerde adam her zaman bulunur, uçağın kalktıktan bi süre sonra radar ve telsiz irtibatı kesilmiş,

savaş uçağı pilotu ben bi tur atıp geliyim diye uçağı havalandıramaz, uçağın kalkış öncesinden tutta bütün aşamalarına kadar tetkileri kayıtları rapor edilmez mi,

zaten iç savaş yaşayan suriyenin başına birde türkiyeyle savaş gibi bir bela alması mantıklı gelmiyor bana,

tek bir cevap kalıyor, uçakla alakalı birilerinin satılmış olması

• evet aynen kışkırtma amaçlı. hepsi oyun bunların.

0|0
    0|0
  • Savaş olsun, Amerika bizden olur sömürge için, kokusunu alırlar.

0|0
    0|0
  • Bence de tamemen kışkırtma amaçlı Türkiye'yi savaşa zorluyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...