Arsenalli wilshere bile itiraf ederken hala buna penaltı değil demekteki amaç nedir?

Wilshere Sky Sportsa yaptığı açıklamada Mottaya ceza sahası içinde dokunduğunu kabul etti.
haber1903.com/...hereden_itiraf_gibi_aciklama.html
inanmayanlar için orjinal sitede videosu mevcut www1.skysports.com/.../report

İngiliz devine 7 TÜRK oyuncusuyla başa baş mücadele eden takımı gördükten sonra hala birileri kalkıpta avrupadaki
başarsızlığın faturasını yabancı sınırlamasına bağlamasınlar

Tur öncesi arsenal'e 10 gol yazan insancıkların bu mücadele sonrası dillerinin içlerine kaçacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz bunlarda haya falan yoktur çünkü. ellerinde bir tek ucu ucuna elenmemiz kaldı ona yazacaklar.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Vay anasını ya maçta penaltıyı wermedi , kıcı kırık bir gol yedik , ba ba 2 maçta 3 gol kaçırdı ve biz 1 golle kaybettik.. önümüzü kesiorlar.. ama onlara inat bu sene avrupa liginde finalde olacaız İnşaAllah

0|0
    0|0
    • İlk turda en zoru feyenordu cektik ikinci turda en babası arsenali çektik evinizde kacirdik orada hakem yakti daha ne olsun inşallah UEFA da basari gelir

• Dostum yıllardır kura olarak şanssız bir takımız ben demiştim zaten arsenal çıkacak bize diye ve cıktı biliyorum cünki bizim şansımız yok (: yani bugün Napoliyi geçerdik , Zenit'i geçerdik , Porto hakeza ama biz Arsenal i seçtik onu da geçecektik ama demek ki bu sene uefa kazanmamızı istiyorlar biz de kazanırız (:

Kızlar Ne Diyor 1

• Eh hakemler konu olunca normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...