Spor yaptım kilo aldım, kaslardan dolayı mı?

Beslenmenin önemini biliyorum kilo verme ve spor konusunda. Ben haşlanmış katı yumurta, domates, zeytin, peynir vs. Şeyler yedim. Bazen kaçırıp kızartma, haşlanmış patates gibi şeyler yedim. 1 aydır spor yapıyorum, vücudumda yağlar var. Spora başlarken 60 kiloydum. Boyum 1.70. Bugün 63 olduğumu fark ettim. Bacaklarımda kaslar var ve karın kaslarımı da geliştirdim. Ama ben aslında yağ kaybetmek ve hafif kas istiyorum. Spora devam edersem, kilo almaya devam edecek miyim? Amacım vücudumdaki yağları yakabildiğim kadar yakıp, hafif kas yapmak. Sağlıklı olmak istiyorum. Ne yapacağım?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• kiloya çok fazla takma, önemli olan nasıl göründüğündür.
    şimdi 75kg bir adam vardır kas kütlesi çok fazladır, yapılıdır felan. bide 75kg bir adam vardır yağlı göbekli bişeydir.

anlatabilmişimdir umarım, sen düzenli beslenmene ve antremanlarına devam et gerisi gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dikkat edilmesi gereken nokta şunlar;
    Zeytinin yendiği sofra da haşlanmış yumurta yenilmez. Yumurta olan sofra da zeytin yenilmez. Tabi bunlar diyet yapan şahsa özeldir. Her ikisi de protein ağırlığıdır çünkü. Diyet listeni detaylı olarak bilmediğim den sadece bu konu da açıklama yaptım

0|0
    0|0
  • İnan vücudunda ortalama yağ oranı yüzde 9 ya da 10 olmalıdır spor yaparak kilo alma terimi yanlıştır kaslarının beli olmasını istiyorsan önce kilo vermelisin ardından yaganmadan kas hacmini buyutmelisin definasyon ve bolt dönemi gibi yani internetten araştırma yapabilirsin ya da eklersen anlatabilirim

0|0
    0|0
    • Ben öncelikle yağ eritmek istiyorum. Siz bana anlatır mısınız burdan?

• Zaten vucutta ilk olarak eriyen yer yagdir aksi olmaz kas erimesi denen olay profosyonel sporcularda ve vucut çalışanlardan olur bölgedeki yağlari eritmek için o bölgeyi tetikleyen hareketler yapılmalıdır

• dünyayı yemişin. keşki spor yapmasaymışın :)

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın işte. Şimdi performansını artırmadn yapmalısın. Tabiki beslenme aynı şekilde devam et bence.

0|0
    0|0
  • İlk baslarda oluyo oyle kaslardn dolayi ama bir zaman snra vucut ariniyo yaglardan

0|0
    0|0
  • Spora devam et. Kilo alman normal. Vücudun şekle girecek kilolu bir görünümün olmayacak. İstediğin kadar kilolu ol. Spor yaptıkça vücudun kiloları gizler sen merak etme

0|0
    0|0
  • Bunu gittiğin salondaki hoca nın yapması lazım 3 kilo fazla değil aslında ama yemene biraz daha dikkat et orda sana diyet listesi hazırlasınlar ona göre ye

0|0
    0|0
  • vücudundaki suda olablir kasta sen vucut olçülerini not al kilona bakma birde iç çamaşrlarınla fotoğraf çekin önce sonra hesabı.

0|0
    0|0
  • bencede :)

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...