Eski erkek arkadasın pişman olmasını nasıl sağlayabilirsiniz ?

yakın bi arkadasınızla çıkan eski erkek arkadasınızı nasıl pişman edebilirsiniz ? yada nasıl sağlayabilirsin . Onun kıskanması için neler yapabilirsiniz . ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Yakın bir arkadaşınla çıkan erkek delikanlı değildir.

2- Seni düşünmeyeni sen de düşünme.

3- Kıskansa eline ne geçecek.

4- Böyle birinden kurtulmuş olduğun için sevin ve hayatına devam et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• aşırı derecede yakısıklı albenisi olan işi gücü yerinde bir erkek bul...bulman zordur..öyle bir arkadaşın varsa rica et...takılsın senle:)pişman olmazsa yapacak birşey yok...

o kızla papaz olmalarını bekleceksin değerini anlayacak pişman olacak...ya zor ya...unut artık...

0|0
    0|0
  • Ne gerek var buna ? Sonra erkekler şunu yaptı bunu yaptı dersiniz.Kardeşim senin amacın farklı iken erkeğin amacı neden farklı olmasın? Gidip bir erkekle gezip tozma piişman olan yine sen olursun.

0|0
    0|0
  • eline ne geçecek ki ? boşver ayrıldıysan saplantı yapma önündeki maçlara bak. pişman olsa sana mı döncek dönse sen mi kabul etcen ? pehh

0|0
    0|0
  • kısasa kısas yaparak,yanı sende benzer birşey yapabilirsin ama bu biraz tehlikeli de aynı zamanda.sonucta sana yada yenı partnerıne zarar verebılır manyak bırıyse

0|1
    0|0
  • yakın bir arkadaşınla çıkmış ooo pişman edemezsin onu :D

0|0
    0|0
  • Herkes pişman etme derdine düşmüş arkadaş :)Ben niye böyle düşünemiyorum.Benle mutlu olmadı diye kimseyle demi olmasın.Bu düşünceleri kafanızdan atmaya bakın.Kimse vazgeçilmez değil.Siz hayatınızı yaşamaya bakın.kimin ne yaptığı önemli olmasın.

0|0
    0|0
    • benle mutlu olamıyosa ölsün abi . bizde böyle :D

• Sende o zaman.Daha yakışıklı,daha anlayışlı biriyle birlikte ol demek isterdim.Ama kimseyle çıkmamaya bak.Çünkü çıktığın kimsede mutlu olabileceğin kesin değil.Sabır et onda mutsuz olunca sana dönecektir.Bakınız:Eski sevgililerin döndü ne yapacağım soruna :)

• yakın bi arkadasınla cıkarak o senin kıskanmanı saglamış , sende aynı şekilde cevap verebilrsin en azından rol yapabılırsın veya hiç seviyesine inme arkasınıda onuda sil hayatından gitsin

0|0
    0|0
  • böyle şeylerle uğraşacak kadar ucuz bir adam değilim kimseyi de pişman edicek kadar kalpsiz biri değilim yolun açık olsun derim...ne diyim

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun dersin geçersin arkadaşım sevgini böyle mi kanıtlıyorsun sen..

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir. enerjini gelecek için harcaman daha akıllıca olur. bkz.ben:))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • saçma ve gereksiz bir istek.

0|0
    0|0
  • Ego yapmasan daha iyi sal gitsin

0|0
    0|0
  • seni istiyorum de sonra pardon yanlışlıkla sana attım dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zaten karaktersizmiş onun icin kılımı kıpırdatmam

0|0
    0|0
  • laf sokmaya calisma derim ben.o tur seylerden hala onu unutamadgn anlamini cikarabilir.bildgn sök , at hayatindan.hc önemseme.olur da ararsa,mesaj atarsa bakma.hc orali olma.facebookta vs. biyerde varsa sil sonra o senin pesine duser zaten.malesf erkeklern jetonu biraz gec dusuyor.sen ne kdar takmazsan o senin pesineden o kadar kosar :)

0|0
    0|0
  • Yakın bi arkadaşınla çıkıyorsa . Yakın arkadaşına daha yakın ol ve o çocuğu dışla kız kıza şeyler yap :) ve o çocuğun yakın arkadaşlarıyla tesadüfen tanış arkadaş ol felan :D sinirinden kudurur bence . Ben erkek olsam bana böyle yapılsa ! ölürüm sinirimden kıskançlığımdan :D ve pişman olurdum :((

0|0
    0|0
  • böyle şehpazeliklere ne gerek var sen kendi mutlulunu düşün nasıl kıskançlıklarını önlerim nasıl mutlu olurum diye

0|0
    0|0
  • baska bir erkkele cık ve mutluyuz görünümünü ver ;)

0|1
    1|2
  • ne zaman gideni takmamayi ögreneceksiniz?

0|0
    0|0
  • hic ugrasma bosver..

0|0
    0|0
Yükleniyor...