Yahu çok iyi oynayarak arsenal e yenildik. Anlamadığım bu gslilere giren ne?

sizin bir fikriniz var mı? beşiktaş yenildi ve maç boyunca forumlarda gsliler her arsenali destekledi yani anlamadığım sşze ne giriyor bjk size ne koyduda yaranız var?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Bırak Kardeşim herkes biz mi sanki Gavur takımı gavuru destekleyecek Tabi destekleyenlere lafım yok. ayrıca Maça gelirsek Beklentimin çok aşağısında bir maçtı 90+3 te bile umut ettim dedim son dakikaya kadar Beşiktaşın o performanslarına göre yinede umut ettim ama yapamadılar arsenal eline geçen topu götürüyor kaleye bizimkinler ondan ona ondan ona en sonra top gidiyor ayaktan arsenal bir alıyorr yürü babam yürü.
    Beşiktaş 10 pozisyon yakaladıysa Arsenal 50 pozisyon yakaladı. Harbi Beşiktaş Hiç iyi oynayamadı Üstelik bir kişi eksildi ona rağmen yapamadı. Bir Beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum takımımla ama bütün umutlarımızı suya düşürdü. fakat buraya kadar gelmekte bir başarıydı. Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık. Üzülüyoruz haliyle Fakat bizim Aşkımız sonsuz ne olursa olsun Tek Aşk BeşiktAşk <3 ...

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• fransızların desteğine ihtiyacımız yok şükür. Fenerbahçe taraftarı gibi Türk takımı diye destekleyemiyorlar

0|1
    0|2
  • Galatasaraylıyım sonuna kadar Beşiktaşı destekledim hiçde görmedim BJKye sallayan GSli yenildiniz tamam ama GS ye sallamayın şimdi. Beşiktaş fena değildi ama pozizyon 0 he şu var hakem maffetti 2 penaltıyıda vermezsen ztn malesef şansımız kalmıyo :(

0|0
    0|0
  • ulan yenildiniz tamam sağa sola sarma * ben 2 maçıda sonuna kadar izledim sonuna kadar beşiktaşı destekledim birkaç oç'un yaptığını bütün takıma mâl edemezsiniz. ayrıca şunu sorucam sana ben beşiktaş taraftarını böyle bilmezdim ne zamandan beri fenerbahçe sempatizanı oldular şaşıyorum doğrusu.

0|1
    0|1
    • sen burada benim takımıma ve taraftarına hakaret edersen bende herşeyi derim. burada sanki tüm galatasaraylılar arsenali desteklemiş gibi muamele yapıyosun bide üste çıkmaya çalışıyosun benim gözümde beşiktaş bu ligteki en karakterli takımlardan biri ama senin gibi burnu kalkık taraftarları beni soğutuyo bu takımdan.

• günümüzde o amaçla kullanılmadığı için problem yok

• tamam l*n :) hadi bb

• Galatasaray'a Fenerbahçe olarak iyi bir geçirdik , kendileri ayakta 3 pas yapmayı bilmez :))

1|2
    0|2
  • Galatasaray - real madrid maçında madrid bayrağı açanlar kimler di lan? Avrupa sizin neyinize, gidip bizi rezil etmekten başka bildiğiniz yok. Önce adam olmayı öğrenin.

0|0
    0|1
    • l*n mı? yavru kimse sana hakaret edip l*n lı lunlu konuşmadı sen adam ol.. l*n rezil etmek diosun daha geçen yıl 6 yed, niz madridten

• l*n mal o zamanın liverpoolu madride 5 tane attı * neden bahsediyorsun sen

• ona bakarsan bizde liverpoolu 2-1 yendik değil mi? 8 tanede yesek destekledik vazgeçmedikk! sizin trübinleri madrid maçında gördük gülüm

• Beşiktaş ile alakası yok olayın Şampiyonlar Ligi parası yine bize kaldı ondan transfer yapılacak büyük ihtimalle de o para ile

0|0
    0|0
    • tamam güle güle harcayında atılan golden sonra yok 8-0 yok kol gibi girdi ne abi ya.. demek cidden bir yara bırakmışız bunlarda diye düşünüyorumm

• Superligde sevdiğim iki takım fener ve bjk iğrendiğim nefret ettiğim küfür ettiğim 2 takım ise gs ve ts dir.

0|1
    0|1
  • gsliyim beşiktaşa üzüldüğüm kadar üzülmedim, hak etmediniz bunu.

0|1
    0|0
  • Arsenal Beşiktaştan daha fazla pozisyona girdi ve kazandı. Hakemle falan da alakası yok. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • sahsi görüşün saygı duyarım. sen şimdi arsenal formasıda giymişsindirr

• Onu bilmemde o duruşun sende olmadığından eminim..

• BENDE BAŞKA ŞEYLERDEN EMİNİM AMA BURAYA YAZMIYCAM

• #Rm ve S04 maçlarında karşı takımı destekleyen takıma ne yapmamızı bekliyodun

0|0
    0|1
    • somadaki maçtada sizi desteklemedi diye ölenlerin anısına sahaya meşale ve katı cisim attınız değil mi? Çarşı grubu olarak mı madrid maçında bayrak açıldı? iki çapulcunun yaptığnı butun bir topluluğa mal etmek doğrumu sence neyse sen ve senin gibiler devam edin böyle

• #Yazdıklarına bak bakayım tutarlı mı

• seninkiler çok tutarlı, hatta şunuda tut

• işte milletimiz böyle beşiktaş ta gitseydi katsayımız yükselirdi ne güzel..

0|0
    0|0
  • Fenarbahçenin bıraktığı acıdan dolayı kıvranıyorlar işte

0|0
    0|1
  • Yayın geliri giriyor dostum kulübün cebine.

0|1
    0|1
    • tamamda onların cebine ne giriyor?

• Ahah ergenim diye ısrar ediyorsun demek. Ailen seninle gurur duyuyor olmalı.

• senin ailende senin gibi çocukları oldupu için hergün isyan ediyorlardır

Yükleniyor...