Arsenal - Beşiktaş maçı hakkında yorumlar neler?

Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Galatasaraylıyım ama Beşiktaşlılar kadar heyecanlandım. Tur olsa mutlu olacaktım açıkcası. Gömdüler sahaya ingilizi.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hep gömüyorlar ingilizi ama sonuç? Büyük takım olmak böyle bir şey işte sen iyi oynarsın ama onlar kazanır

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Yazık oldu tek kelime ile ilk maçta yenmemiz lazımdı... kaçırdık golleri... canın sağolsun kara kartalım

0|0
    0|0
  • Beşiktaş banada iyi oynadı gibi geldi ama bakarsanız maça dikkatli pozizyonumuz yok :) GS li olarak bende destekledim ama verilmeyen 2 penaltımız var birde.

0|0
    0|0
  • Bjk ta bir tek Pedro francoyla oğuzhan iyidi gerisi vasat hele g. töre ve atiba çok amatör gözüktüler yenilginin nedeni onlar bilic daha napsın üzüldüm adama

1|0
    0|0
  • hakemin vermediği 2 penaltı üstüne kaleye sokamadığımız toplar, son saniyedeki demba ba nın atamayışı. Neyse canın sağolsun Beşiktaş'ım. Bu oyunla Türkiyede şampiyon oluruz. Uefa da yarı fınal garanti.

0|0
    0|0
  • Hakem

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyi oynadı ama olmadı işte.. Avrupa Liginde Başarılar.

0|0
    0|0
  • Oha ne gömmesi arkadaş nerenle izledin maçı tek bir pozisyonu bile yok bjk nin Arsenal inde 2pozisyonu var biri gol diğerini kaleci çıkardı neticede büyük takım bjk bir tek son4dakika oynadı ötesi yok yani

0|1
    0|1
    • Pozisyonla olmaz o iş sadece 40 metreden vurursun kaleyi bulur o da pozisyon. Önemli olan topu ayağında tutmak. Çok emek harcadılar adamlar haklarını yeme. Yatıp da yenilmediler. Kaleye şutları az olsa da adamlar topu vermedi rakibe. Boncuk boncuk terletti Arsenali

• O zaman sahaya gömdüler deme en azından bjk ikinci yarı daha atak daha cesur oynamalıydı çünkü bir gol tur getirirdi hiç bunu biliyormuş gibi oynamadı bjk

• Boşver Şampiyonlar Ligi parası yine bize kaldı 😈transfer yaparız o paraya

0|0
    0|0
  • kaç kaç bitti maç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...