Kendinizi kötü mü hissediyorsunuz? Ayrılan kızlar buraya!

Biliyorum ayrılığın ilk günleri çok zor, hele de terk edildiyseniz, ya da istemeden sonlandırmak zorunda kaldıysanız.

Bunun nasıl bir his olduğunu biliyorum kızlar. Ama o beş para etmeyen zibidilere inanın hiç değmiyor gözünüzden akıttığınız o yaşlar.

Hani "benden daha iyisine layıksın" klişeleri vardır ya onların, aynen öyle, bizler onlardan daha iyilerine layığız. çünkü o gerizekalılar, kendisinden daha üstün gördüğü birine layık olmayı seçecekleri yerde (ki insan oğlu öyle egocu bir varlıktır ki hep daha iyisini isterler) onları başkasına şutlamayı tercih ediyorlar. bu da onların gerizekalı olduğunun resmiyeti. Böyle beş kuruş etmeyenler için üzülmeyi kesin kız kardeşlerim!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• okudukça okunulası olmuş,sonsuz derece hak verdim...aynen öyle oluyor değer veriyorsun ve sen daha iyilerine layıksın deyip çekip gidiyorlar...

Erkekler Ne Diyor 5

• gündüzleri unuttum diyorum ama geceleri deliye dönüyorum.özlemi dayanılmaz bi hale geliyo..ayrıldıgımızdan bugüne kadar sadece 1 gece rahat yatabilmiştim onda da rüyama geldi :(

• Feminist diye bir profil açsanda , duvarına işesem ?

• ayrımcılık yaptın :(

• cok guzel yasmıssın hem de cok...

• bunun kızı erkeği yok bayan gizli .. ancak öyle döktürürsüüz... sizdede bizdede şeytannlar var ... unutma seçimleri biz yapıyoruz..

Kızlar Ne Diyor 8

• oy oy bişiler yazmak istedim ama o kadar doluyumki artık ne tek bir kelime çıkıyor nede gözyaşı

• ya kızlar ben aglayamıyorumda :S

• layığını buldu ya . sokaktaki köpekler bile onlardan çokdaha karakterli üzülmemek elde değil evet ama pişman olup döndklerinde o yüz ifadeleri yalvarışları tüm o üzüntüye değicek cinsden olucak. her erkek döner . baskalarında hep sizi arar. o olsay böyle olmazdı der . ve siz hayatınıza devam ederken bu sefer o döner . kural bu .

• Pembe çatı !

Canını sevdiğim yuru kım tutar ulaan <3

5 yilduz

• Güzel konuşma ! Sonuna kadar destekliyorum ((=

• ilaç gibi gizli ! nilden fon müziği de istiyorum toplandıklı olan şarkısını.

• Gündüzleri tıpkı senin gibi düşünüyorum ama gece olupta kendimle başbaşa kaldığımda her şey üstüme geliyo her şey üzülmem için elinden geleni yapıyo sanki :S Gece olunca insanın acısı ikiye katlanıyo sanki :S gündüzken haklısın :S

• Ayrilik aslinda pek ciddiye alinmayacak bir kelime. Ama bence herkes bi ayrilik acisida yasamali. Tecrube kazanmak için falan. Hayati akisina gore yasamak gerekir. Hata yapmak gerekir. Ayrilmak gerekir. Boyle boyle buyumek gerekir.

Yükleniyor...