Kendimden ve vücudumdan nefret ediyorum?

173 boyundayim 47 kiloyum... Çok zayıf görünüyorum vücudumdan nefret ediyorum sırf belki vücudum gelişir diye spor yaptım ama tam tersi kilo verdim kilo alamıyorum ne yapsam bu yüzden de vücudumdan nefret ediyorum:(

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin istediği boy veya kilodur ^^
    Spor yapmanı öneririm

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederimm aslında zayıf olmak güzel ama erkekler kilolu kızlara bakıyormus sadece

• sporla vücudunu geliştirebilirsin kilo almak içinde doktora gidersen harıka bir fiziğe sahip olabilirsin hem kilosu olanlara göre avantajlısın yediklerinden mahrum kalmıyorsun (:

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 32

• 0|0
    0|0
  • Güzel misin?

1|0
    0|0
    • Evet çoğu kişi tarafından beğeniliyorum ama fiziğime çok takintiliyim :/

• Ama erkekler balıketli kızları begeniyor:/ ya keşke 2 haftada 5 kilo falan alabilsem zaten kilolu olmak istemiyorum biraz alsam yeter

• Foto atsana özelden merak ettim ;)

• diyetisyene gidip kilo aldirici bir diyet programi yapmalisin

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/Z2qj5A.png onu da yaparız yavrumm

0|0
    0|0
  • Çörekotu nu araştır.

0|0
    0|0
  • Ben 1.88 e 58 kiloyum ben isyan etmiyorum herkes birgün Kilo alırsın diyor sende etme bence

0|0
    0|0
    • Çevremdeki kızlar ısrarla kilomdan bahsetmeseler bende umursamam

• Çevre zaten der ben dinlemem üzüntü Kilo kaybı yapıyor

• Aynen öyle

• bak sana kesin tarif veriyorum 1 haftada en az 2 kilo söz bende uyguluyorum şimdi tahinle pekmez al pekmez farketmez bardagın ıcıne 1 kaşık koy tahinle pekmezi sütüde dök üstüne karıştır iç sabah ve akşam yatarkene iç 1 hafta sonra dön bana

0|0
    0|0
    • Onun dışında çok yemek yemem gerekiyor mu? Ya bir de ciddi misin ya süper olur...

• Çok teşekkür ederimm

• Ne nefret etmesiii spor yapiyorum diyip olmaz o is azim ister gayret ister neden hemen pes ediyosun ! ?

0|0
    0|0
    • Ya çünkü bıktım artık alt bölgem gelissin diye squata başladım ama küçültüyor yaa

• Spor yapmayı düşünmüyorum artık

• Dusunmedikce kendinden nefret etceksin halaa ! Sen neden bu kadar dayaniksizssin acaba neden pes ediyosun?

• mükemmel

0|0
    0|0
  • diyetisyene gitmelisin, çokta morelini bozma ya.

0|0
    0|0
  • Spor yaptım diyosunda firness yaptın mı mesela orda hocan sana ne yapman gerektiğini anlatır.. çok arkadaşım var böyle kilo alan

0|0
    0|0
    • Benim acil kilo almam lazım sporla çok uzun sürüyor

• O zaman git diyetisyene veya spor salonuna metabolizma hızına baktır sonra kaç kalorı alman lazım öğrenir ona göre yersin çünkü kilo almak icin yediğin kalori toplamı>aldığın kalori olmalı

• Doğru bir hoca ile çalışırsan kilo alırsın.

0|0
    0|0
  • Görmek lazim.. kimi zayiflar cok tatli oluyor.. gormeden karar vermek önyargi olur...

0|0
    0|0
  • aslında boyun posun yerinde ama bol vitaminle şeyler ye kafana takma şimdi alamazsan evlenince ya da hamile kalınca alırsın :)

0|0
    0|0
  • Boyun iyi kanka Türk kızlarına göre , azcık kilo alsan sorun çözülür.

0|0
    0|0
    • Boyumdan çok memnunum zaten kısa olmak istemezdim ama zayıf olma kısmı iyi değil bence

• Bol ye , hayatını düzene sok , sabah akşam öğlen düzenli ye ve günde 7 saat garanti uyu. Zamanla toplar vücudun kendini.

• Yemek ye sonrasinda uyu.

0|0
    0|0
  • temiz hava iştahı açar :)

0|0
    0|0
  • ss isterik

0|0
    0|0
  • Hobidi gırtlak yemek ye.

0|0
    0|0
    • Yiyorum ama kilo alamiyorum...

• 3 öğün patates kızartması ye olmadı gece kalk kızartıp ye 1 haftaya 60 kilosun :D

• Asla pes etme ve allahın yarattığından nefret etme keşke senle bedenlerimizi değiştirebilseydik

0|0
    0|0
    • Neden ki

• Bence kendinden nefret etme nedenin saçma yani vücudundan ben 110kiloydum 80duştum deyim yerindeyse taş gibi olduk hayat bu canım kendinle barışık ol üzülmene uzuldumm

• bence güzel bir vucut yapın var

0|0
    0|0
  • sevgilin ne diyor, cinsel hayatın nasil?

0|0
    1|0
    • Beğeniyolar genelde ama zayıfım yani

• Ya güzel falan değil göğüs var ama alt cok zayıf

• tanısalım istiyorum, mesaj atarmısın

• Insan kendini de begenmezse kendine guvenin olmazsa cok cekersin.

0|0
    0|0
  • kilo al 70 kg olmaya çalış 47 kilo kız kemikleri sayılır ya

0|0
    0|0
  • ben beğeniyom bu tipleri

0|0
    0|0
  • eee :)

0|0
    0|0
  • Bence çok güzelsin arkadaşım spor yaparsan daha bir tatlı olursun

0|0
    0|0
  • bence diyetisyene gitmeyi denemelisin :) veya düzenli beslenmeye bak ;)

0|0
    0|0
  • Protein kullan bencee

0|0
    0|0
  • Malmısın uaaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• benımde kılom 47 ama boyum kısa 1.65 kıloma göre boyum var iştah açıcı surup alabılırsın faydası var bu yuzden kılo alma sansın olabılır..

0|0
    0|0
  • Sağlıklıysan sıkıntı yapma alırsın zamanlar. Vücudunla barışık olmalısın.
    Stres daha çok kilo verdirir.

0|0
    0|0
    • Duydum ama denemedim

• Ya haklısın stresli olduğumda daha çok kilo veriyorum zaten

• Gece yatmadan önce hamur işi makarna kola falan ye iç bak nasıl alırsın kiloyu

0|0
    0|0
  • Oha doktora gitsene

0|0
    0|0
  • Endokrine görün bu iyi degil 55 kilo olsan anlarım ama 47 sana cok az

0|0
    0|0
  • İyimiş kanka

0|0
    0|0
  • Keçi Boynuzu Pekmezi'nin kilo alımında faydası var, denedin mi?

0|0
    0|0
  • l*n seni döverim neyini beğenmiyosun manyak mısın nesinnnn!!! ben 165 cm 48 kiloyum dün var ya 3 saat ağladım şişmanım diye şu an çok ağır bir diyetteyim moralim bozuk kimselerle konuşmuyorum şişman olduğum için insan içine çıkamıyorum. 42 kilo olmak için canımı veririm bee saçmalama daha ne istiyosun şükret haline of ya kıza bak yaa zayıfsın daha ne istiyosun manyaaak :'(((

0|0
    0|0
    • Kilo vermek daha kolay verirsin bence çabucak. Ayrıca 42 kilo sende güzel durur boyun daha uzun durur:)

• Ya üzülme 48 kilo sende çok şişman durmuyodur. Spor yap yemekten uzak dur biraz çok güzel olursun:)

• l*n kızım zaten spor da yapıyom yemekte yemiyom yürü git ya sana eğer burada olsan öyle bir dayak atardım ki yürü git işine yaaa

• Nefret etmek niye? bir uzuvun mu eksik beyninde sorun mu var engelli misin? sadece zayıfsın.. haline şükret bence kilo almanın çaresi var ama ya kolun olmasaydı?

0|0
    0|0
    • Ya çok haklısın ama aynaya baktığımda iyi hissetmiyorum inan sırf bu yüzden depresyona girdiğim oldu çevremdeki kızlar sürekli çok zayifsin diyor...

• Ya cok tesekkur ederim :)

• Ya rica ederim :)

Yükleniyor...