Arsenal - Beşi̇ktaş maçı i̇ci̇n yorumlarınız?

Arsenal - BEŞİKTAŞ maçı için ne düşünüyorsunuz sizce kaç kaç bitcek maça saatler kaldı.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş arsenalin hızlı hücumlarından gol yetmezse turlar diye düşünüyorum ama eğer ilk yarıda bir kontra golü yersek arsenal farka gidebilir, zaten bizim takımlarımızın en büyük handikapı bu gol yeyince toparlanamıyoruz büyük takımlara karşı

0|0
    0|0
    • o eski beşiktaş için geçerli eger demba ba ya güzel gol pozusyonları yaratırlarsa bu maçta bence en az 3 tane gol atıcaz belki o kadarda yeriz ama bu maç bizim olucak. Tüm beşiktaşlılar bu tura inandı.

• 3 biraz fazla değil mi hem ben Beşiktaş turu geçemez demedim ki sadece kontrollü oynamamız lazım

• dembaba uygun ortaları alırsa 3 atmamız içten bile değil ilk maçta kaçırdıklarımızı biliyorsundur. sadece şans ve en son oynadıgı futbolu oynasın yeter. yeterki maça asla serdar kurtuluşu almasın.

• Trabzonsporluyum ama insallah besiktas turu gecer , dilegim bu. Ama mantigim gecemiycek diyo, hislerim arsenal 2-0 kazanicak diyo

0|0
    0|0
  • Bir Stamford Bridge gerçeği var inşallah Emirates'de de yüksekten uçacak KaraKartallar

0|0
    0|0
  • 0-0 bıter penaltılarla ıns mac bızım

0|0
    0|0
  • Bjk e oynatmadilar yatar yatar diye 5 oran herkez fark yiycsk diyolar bakicaz gonuller bjk den yana

0|0
    0|0
  • besıktasımız ınsallah kazanıcak den baba babalık yapıp golunu atıcak dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş :D inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...