Vücut Gelistirme , Bilgisi olan herkes davetli?

Arkadaslar merhaba, vücut gelistirme sporu ile ugrasali yaklasik 2 ay felan oluyor suanda definasyon dönemindeyim devam ediyorum , yag yakma asamasindayim, size soracagim ise su, hic bir supplement ya da aminoasit , vitamin takviyesi almiyorum. Son 2 haftadir günlük 10 yumurta olayina giristim, beyazi ile omlet yapiyorum hersabah yanina lor peyniri felan, gün icindede olursa ya tavuk gögsü felan yiyorum salata ile 200 gr felan, ya da balik varsa balik yiyorum bazen oluyorki baska hic birsey yemiyorum sizce böyle devam edeyimmi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle devam et şu an supplement yararını görmezsin biraz daha ilerledikçe o yediklerin protein ihtiyacını karşılamıcak o zaman kullanmaya başlarsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• bir süre uğraştım, tatilde bıraktım. üni açılsn tekrar baslayacam.
    Konu hakkında da definasyon döneminde mutlaka ama mutlaka kas yakacaksn. Kaçarı yok yani.
    Önemli olan bunu en aza düşürebilmek. Eger daha uğrasırım , bırakmam dersen. Bazı tavsiyelerim olur sana

0|0
    0|0
    • definasyon dönemi zaten yaglanmis vücudun yagini en aza indirgemek , hani kas yakmiyorsun ki

• aaynen öyle. Definasyon tamamlandgnda cok kilo , cok set , az tekrar yaparsn. İyi bir temelin oluşmuşsa.

• 2 ay ve definasyon ilginc

0|0
    0|0
    • bulk mi yapacaktim? :D

• Tabikide bulk yapicaksin daha kas kutlesi olusturmadan neyin definasyonu hatta donemler icin coook erken 1.5 seneyi bitir bu sporda sonra baslarsin donem olayina

• vücut yagini indirmem gerek ilk önce vücut yagim 20 lerde geziyor, onu indirmeden bulk a girersem hayal edemiyorum halimi

• cok fazla yemion knka yumurtayi

0|0
    0|0
    • bakalim simdilik bukadar :D yatmadan bir 8 daha mi atayim :D

• 2 ay oldu evet. Vücudumun hali ilk basladigimda yagli bir vücuttu, o vücutla bulk yapsam ne olacak arkadasim

• bulk yagli vucudla alakasi yok kas kutleni saglam sekilde buyuttukten sonra definasyona gecilir

• Definasyon döneminde buna girdim yok şuna girdim olayı olmaz her ay diyet listesi çıkarırsın düzenli uygularsın salonda elinde kagıtla gezen mallardan olmayın araştırın biraz bb dönemi zaten çok başka şimdilik sana yaramaz

0|0
    0|0
    • önemli olan islenmis gidalari, trans yaglari vücuda sokmamak anlaminda dedim

• Ahla canlı diye bir bayan hoca var onla tanış yardımcı olur

• tamamadir saolasin tavsiyelern icin

• Hic gerek yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...