Bir kızı pişman edip yola getirmek için ne yapmalıyım?

bana haketmedgm şeyler yaşattı bahaneler uretti çok defa kırdı çok defa ayrıldı ama hepsınde geri dondu güvenmıorm diyor sureklı arıza çıkartıor bende mesajlarına cevap dahi vermeeme kararı aldm işe yararmı burnu sürtermi hatasını anlayp psman olrmu ? bu kızı pişman edip yola getirmek için ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
8 Aydır Bi Kızla Çıkıorm Bu Kızın İlki Benim İlk Defa ELini Tutanda Sarılanda Öpende Benım Sevgimle İlgimle Onu Aşırı Derecede Şımarttım Hatda Bu Yuzden Sıkıldı Ayrılalım Dedi Çok Kere Ayrıldık Ve Hepsındede Geri Döndu Başka Seçenekler Sundu Çevresındekı İnsanlar Ama Bana Geri Döndüü Her Defasında Benı Çok Kırdı Azarladı Güvenmıorm Dedı Ben Çok Çabaladım Ama Kıymetımı Degerımı ANlamadı Herkes Sevgmı Haketmedıgını SOyluor Bende Pişman Etmek Istrymj Yardm Edn
Yardım Edin :(

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Birinci düğme yanlış iliklenmişse, geriye kalanı da yanlış iliklenir. Yani bu iş baştan kopmuş, devam etse ne yazar burnu sürtse ne yazar, devam etmese ne yazar... Kız yine aynı kız, karakter yine aynı karakter. Sen onu hayatından çıkarmamaya devam edersen, olacak olan tek şey üzüleceğin gün sayısının artması olur. Kimse değişmez...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence ılk ılıskı oldugu ıcın boyle davranıyor, senın de onun ılkı olmanı ısterdı belkı de. ayrıca saf bı kızdır belkı aldatıldıgında hıc anlamıcak kadar bu yuzden tedırgındır belkı ,dıger erkeklerı henuz tanımadıgı ıcın de degerını bılmıyor. ona guven vermeyı deneyebılırsın. onunla ıkna edıcı etkıleyıcı bı sekılde konusabılırsın. baska bı erkek tanımadan..

0|0
    0|0
    • Bunları Defalarca Yaptım Olmadı 8 Ay Boyunca Çabaladım Olmuyor .s

• onu cok sahıplendı bunalttı ısen oyle dusunuyor olabılır. onu elının altında bı esya gıbı tutup, kendıne daha toleranslı davrandı ısen .. senınle ılgılı memnun olmadıgı bırsey var bellı. ılkı olabılırsın ama ona en uygun olan kısı oldugun anlamına gelmez bu.. onu sımdılık rahat bırak , gerı donerse de olgun bı erkek gıbı konus onunla. hala ıstmezse senı gıderse de bırak ,kendı yasasın bulsun dogruları yanlısları.

• Sadece Onun Nazını Kımse Benm Kadar Çekemez Sevemez Buna Emınım Haklı Olsam Bile Kendını Haklı Çkarmaya Çalısıor Umrmda Olmıcaksn Flan

• kaçan kovalanır biraz serin dur ama hatasız kul olmaz kendinede dikkat et

0|0
    0|0
    • Olur Ama İnatcılıgı Onu Pişman Edermi Blmıorm Herkes Kıymetımı Blmedgnı Söyluor

• Suan Zaten Ayrıyz O Ayrıldı

• o zamn hiç mesaj felan atma üsteleme ne olursa olsun

• O da şimdi başkasını pişman etmek için uğraşıyordur. Bil.

0|0
    0|0
    • İlki Benim Bu Kızın 8 Aydır Çıkıorz Önceden Sevgili Takıntısı Yok Ve Benı Sevdgnı Hala Dile Getiryr Ama Yaptıklarıyla Söledıklerı Farklı

• Onu takma.

0|0
    0|0
  • o kızın burnunu sürtmesi için uğraşacağına hataları kendinde ara.

0|0
    0|0
    • Evet Benmde Hatalarım Oldu İllaki Ama Bunları Telafı Etmek İçn Nazyla Oynadm Ve İşimi Zorlaştrdı Sevgimi Yalanladı Hep Azarladı

• pipini göster

0|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 3

• en iyi cezadır pişmanlık. bunun için de önce pişman olacak kişinin kendini yargılaması lazım. ki burada sen devreye giriyorsun. onun yaptığı kotuluğe iyilikle karşılık verirsen, onun defetmesine karşın ince ve kibar olursan, onun istediklerini yaparsan kısacası onun komute ettiği şekilde yaşarsan o senin ne kadar iyi biri olduğunu düşünüp kendi içinde hesaplaşma yaşayacaktır. tabi arada sen de bunu tetiklemelisin yani hiç olmadık bir anda butun bunları yaptıktan sonra iyiki varsın özür dilerim bugune kadar seni üzdüm vs vs diyerek tabiri caizse eşeğin aklına karpuz kabuğu sokacaksın havalandıracak havalandıracak en mutlu anında ortadan kaybolacaksın ve bilsen ki babanı öldürecek sen gelmezsen yine de kılını göstermeyecek, nefesini duyurmayacaksın. sonra al eline bir çekirdek ve senin için nasıl pişman köpek gibi dolandığını seyret..

0|0
    0|0
    • Ozaman İyice Mutlu Edip Şımartıcam Sonradan Ortada Bırakıp Pişman Olmasını Saglıcam

• soruya bakıyorum da kanka iktidar eksikliğin mi var az maço ol atarlı ol yani

önce şunu yaz paintten duvarkağıdı yap bu süreç için duygu zayıflıksa aşk bulimia nervosadır.

Kız golü atmış en son ayrılansa muhakkak barış barışıcam diye de çok taviz verme cool takıl sendeki değişikliği anlasın sonra kızla yat sabah erken kalk uykuya kalma komidinin üzerine 20 papel bırak çek git

not:

İntikam soğuk yenen bir yemektir.

Kız aşirettense şehri terk et.

Uzun bu iş diyorsan intikam için öbür tarafı bekle orda yüzleşme olacak diye okudum

0|1
    0|0
  • sormak istedigim ve cevap aradıgım seyleri sormussun teşekkurler

0|0
    0|0
Yükleniyor...