Manchester united bu sene tam 200 milyon pound (250-300 milyon euro tam euro olarak ne kadar bilmiyorum) harcamış sorum şu?

Manchester united bu sene tam 200 milyon pound (250-300 milyon euro tam euro olarak ne kadar bilmiyorum) harcamış şimdi sorum şu;Real madrid dışında (arap takımlarını saymıyorum) öz kaynakları sayesinde ayakta duran takımlardan hangisi bir senede bu kadar harcayabilir görebiliyormusunuz böyle takım var?

• evet, manu real dışında bu parayı harcayacak takımlar var
    0% (0)73% (8)67% (8)Oy Ver
  • hayır manu, real ancak bu kadar para harcayabilir
    100% (1)27% (3)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arap ve sermaya takımlarını saymıyorum arkadaşlar yukarıdada belirttim, öz kaynaklı kulupler için sorum..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• monoca paris saint garmain felan

0|0
    0|0
    • yahu kardeş sermaya takımları hariç demedimmi ben yukarıda :D.

• onlardan bir cacık olmaz 3 bin taraftara oynayan takımdan ne beklersin :D.

• olsun olum iyi takım :D:D:D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Di mariadan başka kimi kaça aldi

0|0
    0|0
    • bisürü oyuncu aldılar çok büyük paralara herrera 36 shaw 35 fellaini 30 mata 45 rojo filanda var.

• Fellaini geçen seneden var

• 1 senede işte diyorum ya

• Aga bayern olsun inter olsun barca olsun bu kalbur ustu takımlar amerikaya ve asya acilmis takimlar adamlarin 300 milyon taraftari var bizim takimlarla karisturma bizimkilerin en fazla 30 milyon taraftari var

0|0
    0|0
    • inter bu kadar para harcayabilirmi diyorsun?

• Bu sene belki bu kadar gelir elde etmediler ama 3 sene once adamlar 300 milyon gelir yapti harcayabilirler bence

• monaco var istediği parayı verir daha kaç takım var

0|0
    0|0
    • kardeşim arap takımları ve sermaya takımları hariç dedim yukarıda görmüyormusunuz.

• pardon dostum soru çok karmaşık gözüküyo göremedim

• harcamış ama başarı yok geçen gün 3. lig takımına 4-0 yenildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...