Kapat

Kas yapınca kilo alınır mı?

Kas yapınca kilo alınıyor mu? Uzman olanlar?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Vücudundaki besin oranlarına göre değişir. Ayrıca vücudun taşıyabileceği bir maksimum kapasite vardır yani kütleyi sabit tutarak vücudundaki toksinleri atıp proteinleri kasa çevirebilirsin. Hızlı bir metabolizma gerekir bunun için

0|0
    0|0
  • 1.70 boyum var 45 kiloydum kas yapma programına girdim kendi kendime iki haftada 5 kilo aldım biraz ara verdim alışkın değilim 1 aysonra falan yeniden başlayacağım.

Yaptığım şey yağ yememeye dikkat etmek bol protein yemek egzersizlerden önce ve sonra karbonhidrat almak.

0|0
    0|0
  • tabiki alınır ama kas kütlesi olarak kilo alırsın.
    ben mesela 80kg'yum, arkadaşlarıma 80kg'yum diyince hadi l*n dalgamı geçiyon diyolar :D
    işte kas kütlesi farkı :)

0|0
    0|0
  • kardio çalışması yapmadan ağırlık çalışırsan bıraktığın zaman kilo alırsın ama spor yapmaya devam ettiğin sürece sorun yok fit bir görünüsün olur

0|0
    0|0
    • Ben yağ yakmak istiyorum. Yüzmek, ip atlamak, koşmak faydalı olur mu?

• sabahları açken koşarsan normal koşmaktan 5 kat daha çabuk yağ yakarsın ip atlamak yüzmek falanda faydalı olur tabiki...

• kilo kasa dönüşüyor ama vitamin tozu iğne hap kullanırsan çok şişmanlarsın şişersin sporu bırakınca her yerin sarkar

0|0
    0|0
  • Evet kas kütlesi olarak alırsın

0|0
    0|0
  • Yağ yakınca kilo kaybediyorsun fakat kas kütleni geliştirdiğinde elbette bir nebze o kaslar ağırlık yapar ama görüntün güzel olur

0|0
    0|0
  • e tabi kas yapınca kılo otomatıkman alıcaksın ama sen ne yapmak ıstıyorsun kilo mu almak kas mı yapmak kilo almak karbonhidrata baglı kas yapmak ıse protein

0|0
    0|0
    • Vücudumdaki yağları yakmak ve sıkılaşmak istiyorum. Biraz da kas istiyorum

• cok iyi bir diyet yapman lasım %70 beslenme %30 spor ama ne yiyip ne yememen gerektıgını cok ıyı bılmen lasım sana ufakdan bir yardımcı oluyum ben Tuz, un, şeker bu 3 beyazdan uzak durman gerekıcek meyve yemıceksın tabı daha ıyı anlatırdımda burdan cok zahmetlı iş

• alınır

0|0
    0|0
  • Kas yapmak icin protein alinir. onunlan birliktede vucut genisler ve kilo alinir! kesin

0|0
    0|0
  • Önce kilo alınır sonra kasa dönüştürülür. Kilo almadan neyi kada dönüştüreceksin ki.

0|0
    0|0
  • alınır..

0|0
    0|0
  • hacimlenirsen alırsın

0|0
    0|0
  • alınır tabi spor yaparken düzenli beslenirsen istediğin vücuda sahip olabilirsin

0|0
    0|0
    • Ben kilo almak istemiyorum kardiyoya ağırlık vermeden spor yaptım vücudum toplandı ama kilo aldığımı gördüm

• alırsın kilo almak istemiyosan yağlı yiyeceklerden uzak durcan spor yaparken

• Anladım ben en iyisi sadece kardiyo yapayım bir süre.

• Tabikide. Kasinda bir agirligi var

0|0
    0|0
  • Ne kadar yaptığına ve yediğine bağlı misal kilon oynamadan kilonun 5 kilo fazlasını gösterebilirsin

0|0
    0|0
  • en az iki yıldır vücut geliştiren birine kilosunu sorunca cevabına şaşırırsın. çünkü kas vücutta yağdan daha az yer kaplar. yani minimum iki yıllık bir sporcu dışarıdan çok da geniş durmayabilir ama 80 kilo olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kilo almazsin ama vucudun kemiklerin agirlasir

2|2
    0|0
    • o nasıl oluyor öyle? vücud nasıl agırlaşıyormuş hemde kilo almadan? :)))

• Kas yaptikca kemikler gelisir oyuzden vucut agirlasir ama kilo artmaz. Ayni kiloda 60 kilo mesela kassiz zayif adami kaldirabilirken kasli yapili olani daha zor kaldirisin. Mantik.

• Kaslar yaglardan daha agirdir. 53 kilo olan birinde %25 yag olabilir 60 kilo olan birinde %25 yag olabilir kas agirligi degistirir

0|0
    0|0
  • Kastan kilo alırsın iste ağırlık sonuçta

0|0
    0|0
  • alınır

0|0
    0|0
  • kas yaptığında kas kütlen artar yağ kütlen azalır kilo almazsın alsan bile vücudun daha şekilli olur mesela 60 kilo kaslı biriyle kassız birinin fiziği arasında çok fark vardır biri göbekliyken diğeri son derece fittir

0|0
    0|0
Yükleniyor...