Evleneceğiniz kişiyi rüyanızda görmek için yapılacak şeyleri biliyor musunuz?

Bu günlerde bu konu etrafımda sürekli konuşuluyor. Kimi şöyle yap diyor kimi böyle yap. Görüp evlenen bir iki kişiye dahi denk geldım. Ama bende çok merak ettim bi türlü beceremedim. Doğrusu bunun vakti hıdrellez zamanındaymış. O gün çok gören olurmuş. Ama o vakit geçti onun haricinde ne yapabiliriz. Cidden insanların konustuklarını duyduktan sonra bende çok merak ettim. Acaba evleniceğimiz kişiyi rüyamızda görmek için yapabileceğimiz neler var. Bilenler yazarsa memnun olurum. Rüyasını gördüğümü en iyi cevap seçicem. :) Gerçekten bende merak ediyorum.

Bilgisi olan yada deneyen arkadaşlar bildiklerinizi yazar mısınız ?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• hidir ellez de yapilir ben yaptim esimi gördüm :)

yüzünü görmedim ama esmer oldugunu saclarinin hafif kivircik oldugunu falan görmüstüm:)

2|0
    0|0
    • nasıl yaptın baska zamandada yapsak goremez mıyız çok merak ettim ya

• bende tuzlu ekmek dıye bılıyordum cok mu tuz yıcez tamam yapıyım cok merak ettım ne kadar yıcez tuz ben böbrek hastasıyım ölmıyım bıde :D

• hmmm tuzunu sen ayarliyacaksin :) ölürsen allah göstermesin sebebin olmiyayimda :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ya bakma ne işin var by sefer bekle dur aynı adm gelicekte seninle evlenicek hayır o değilde bu sefer başksı gelicek kabul etmicen o değil diye bu sefer onu beklerken evde kalıcaksın.

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı :D yok ben merak ettim söylesinler deniycem :D

• namazı 5 vakit kılıyosun da İstihare ye nasıl yatılır onu bile bilmiyosun çelişkili...

• nerden çıktı istihare ya :D siz okudugunuzu görmeden mı okuyorsunuz yoksa algıda bır problem mı var ?

Ben burda istihare namazını sormadım onu kim dedi ya istiharede evlencegın kişiyi gormezsin bir iş hayırlımı hayırsızmı onu görürsün. Oda herkese nasip olmaz her insan göremez. iyi okuyun ya insanın uğraşası gelmıyor güldürmeyin beni

• Evleneceğini kişiyi rüyada görmek mi?Sadece istişare yapıldığını biliyordum.Ordada yüz göstermez ki.Renkler belirir.Beliren renge göre hayırlı mı hayırsız mı ayırt edilir.

0|0
    0|0
    • istihare namazını diyorsun dimi yok o dediğin gibi renk oluyormus ama onuda herkes goremıyor ya

• Allah'ın sevdiği kullara gösterir bence.Biz paçavrayız.

• töbe töbe ne alakası var ya öyle olsaydı var olmazdın zaten. Sana varlıgını Verene şükret şuan şeytanın vesveselerini yazıyorsun haberın olsun ...

• sanmıyorum bu tarz bişey olduğunu.hurafe olabilir bu dediğin olay.hemen inanma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bir kaç ay önce rüyamda evlendiğimi gördüm. Hatta koluna falan girdim adamın ama rüyalarımım bana yüzünü göstermedi şansa Bak kısmetim mi kapancak ne olacak :D

0|1
    0|0
  • Bu kadar merak iyi değildir.

0|0
    0|0
    • efet ama olsun ettik bir kere

• ay noolur yazın seneye yapcem

0|0
    0|0
    • Ay taa hıdrellezimi beklıceksın :) valla bak tuzlu ekmek diye bişey yapıyorlar çok tuzlu hamur. Onu yıyorsun yarısını da bı posete koyup yastıgın altına koyuyorsun. İşte bişiler bişiler daha yapıyordun ama unuttum. Sonra görüyormussun. Sen onu sor öyle yap ben tam bılmıyorum malesef :)

• kusma kız kirletcan buraları napıyon :D

Yükleniyor...