18 yaşını doldurmuş olmanın artıları ve eksileri?

Soru gayet açık. 18 yaşını doldurup reşit olmanın ne gibi artılarını ya da eksilerini gördünüz? Hayatınızda ne gibi kolaylıklar sağladı ya da neyi zorlaştırdı?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sorumlulukların tavan yapmaya baslıcak 18 19 güzel gecer daha birsey yokta 20den sonra her gece bi tır oturcak kalbine ne yapıcam ne edicem neyi nezaman yapıcam sunu nereye sığdırcam e dünyayı gezicektim ne ara lan? falan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 18i beklee beklee geldi. hiç bi şey olmadı. ha içki içerken mekanı polis basar veya sigara alırken falan kimlik istenir göğsünü gere gere gösteriyosun. ehliyet falan gibi olaylarda rahatsın onun dışında hiç bi şey. yaşlandığını düşünmeye başlıyosun.

0|1
    0|0
  • 18 yasina kadar gelmesi cok güzel ondan sonra zaman nasil geciyor anlamiyorsun ben 19 oldugum halde yaslanmaya baslamis gibi hisssediyorsun kendimi 20 olmak istemiyorum mesela yani 18 olmain ekisisi bu bence artiya gelince birtek ehliyet konusu var sanirim :D

0|1
    0|0
    • Ben de yaşımın ilerlemesini istemiyorum şu saatten sonra. Böyle kalmasına razı olurdum. Her ne kadar okuyor olsam da bu düzeni bırakıp askere gitmek zorunda kalacağım kısa süreliğine de olsa. Her şeyi bırakıp gitmek ve geri gelip düzeni oturtmaya çalışmak gözümü korkutuyor :)

• :)) neyse bana müsade artik ben yatmaya gidiyorum sana iyi geceler

• İyi geceler :)

• Öyle hayallerim vardı ki küçükken. Annemlere öyle havalar atıyordum ki. :)

18 yaşıma girdim. Tek artısı ehliyetim var. Zaman durmuyor ve benim hayalim 18 de kalmaktı. : )

0|1
    0|0
  • hayata yeni yeni atılıyorum daha doğrusu ciddiyetine varıyorum ve tam da 19 yaşımdayım dursun zaman istiyorum .

0|0
    0|0
  • Fragman bitti, film başladı gibi.

1|0
    0|0
  • 18 yasinda yedigin naneler omrunce kokusunu ustunden atamazsin.

0|0
    0|0
  • sıgara alabıldım :D ehlıyet v.s zararı yok şu an yada hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yeşil pasaportum iptal oldu 18 yaşına girince :(

0|0
    0|0
  • Bi değişiklik yok aynı devam tek ehliyet ve araba

0|0
    0|0
  • 18i dolduralı neredeyse 10 yıl olacak. Asıl olay 25 den sonra kopuyor. Tüm işler sarpa sarıyor.

0|0
    0|0
  • sahte yüzleri tanıdım. tek artısı artık kimseden bişey istemek zorunda kalmadım

0|1
    0|0
    • Çok doğru, düşe kalka pişiyor insan ve kimseye güvenmemesi gerektiğini anlıyor. Ayrıca bir işin ucundan tutabilmeye başlamak da cabası

• Ehliyet aldım. Diğerleri zaten vardı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...