Fotoğraf albümünüz var mı kendinize ait?

Fotoğraflara bakmayı sever misiniz? Eski fotoğraflarınıza bakınca yaşlandığınızı mı daha da güzel ya da yakışıklı olduğunuzu mu düşünürsünüz?

• Evet var
    75% (30)56% (10)69% (40)Oy Ver
  • Hayır yok aile albümünde fotoğraflarım
    25% (10)44% (8)31% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bugün eski albümlere baktımda şuanda geçmiş olacak oyüzden anı değerlendirmek gerek.Keşke daha çok çekinseydim diyorum bazen

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• eski fotolarıma bakınca ne kadar mutlu olduğumu görüyorum çocukken, gözlerimin içi parlıyormuş, söndürenler utansın.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Benimde karda kışta yazıda yabanda çekilmiş resimlerim var :) fazla değil ama o günlere götürüp şöyle bir tur attırıyor..

0|0
    0|0
  • hepsi pc de çok eskiler var onlara bakıyorum arada..

0|0
    0|0
  • var. çok tatlı bi çocukluk. sonra ergenlikle birlikte kayan tip. 20 li yaşların gelmesiyle kendini toparlamaya başlayan tip. 26 yaşıma geldiğinde eh işte diyebileceğim bir tipim..

0|0
    0|0
  • Doğduğum günden bugüne kadar olan fotoğraflarımın olduğu bir albümüm var, yılda 2-3 kere alıp bakarım eski günlerin özlemini duyduğum zaman.

0|0
    0|0
  • format dolayısıyla çoğu gitti be ıtır :))

eski fotoğraflara bakmayı severim tabi..hele yalnız kalmak istediğim vakitlerde..

geçmişi yaşamak lazım ara ara :))

0|0
    0|0
  • fotojenik olmadığım için pek foto çekinmeyi sevmiyorum.

küçükken çok tatlıymışım keşke hep öyle kalsaydım :)

1|0
    0|0
  • var ama hepsi bilgisayarda çıkarttırmadım daha

0|0
    0|0
  • fotograflar ve ben... normal album seklinde 100 e yakin buyuk albumum var icinde de binlerce fotograf, sonra bilgisayarimda var bir kac bin... en az facebook da albumlerim onda da sadece 3 bin civari

0|0
    0|0
    • süpermiş:)benim okadar yok çünkü 3 4 albümüm ayrıldığım kişide kaldı hep derdi bir gün ayrılırsak bu fotoğrafları vermem diye vermedide,bebklik fotoğrafıma üzülüyorum 1 taneydi:(

• o vanda ben başka şehirdeyim yani farklı bölgeler birde zaten gitsem bırakmaz kaçırır bir albüm içinde değmez:)

• anladim :)

• yaşlandık beee, ne günlerdi. Ne günleri yaşadık derim hep kendime...

0|0
    0|0
  • A: Evet var

0|0
    0|0
  • 4000 e yakın var sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim 3000 tane fotografım vardı kendime ait bilgisayarımın D:/ kısmında

cep telefonum oldugu zamanda 600 tane fotom vardı orda

3000 fotoyu abimin arkadası sağolsun format atarken silmiş

C:/ yerine iki bölümüde silmiş akıllı

bende abime kızmıştım benim hatıralarımı sildiniz diye

oda başlatma hatırandan benim bir sürü bilgisayar oyunum gittti demişti :))

cep telefonumuda ben kırdım o da gitti

çok eksikliğini hissetmiyorum açıkçası

gene çekebilirim

1|1
    0|0
  • hic sevmedigim birseydir fotograf cekinmek, bana hep sacma gelmistir gereksiz. fotograf albumm yoktur fotograf bakmayida sevmem cekmeyi de sevmem cekinmesinide sevmem albumude sevme sevymiyorum yani.

1|0
    2|0
  • olmazmı bukelamun oldugumu dusunuyorum)cunku saçımın rengı hep degısıkmıs baya bı fotolarım vardır nereye gıtsem mutlaka cekılırım

0|0
    0|0
  • Evet var...Duruyo bir köşede..Arada da bakıyorum.. Anılar işte.. Offf duygusala bağladım *_*

0|0
    0|0
  • evet var resim cekdirmeyi cook seviyorum

0|0
    0|0
  • nedense hep eski fotoğraflarda kendimi daha bi çok beğenirim. Örn ; saç kesimim ne qüzelmiş ya .. .d

0|0
    0|0
  • Hayır yok aile albümünde fotoğraflarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...