Beşiktaş-Arsenal maçında ilk golü kim atar? Hangi futbolcu?

Galatasarayliyim ama avrupada Ay Yildiz kimin göğsündeyse onu destekliyorum. Goller kimden gelir?

Güncellemeler:
Cok naziksinn.. Ama gerk yoktu
Mk ;)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiçbir takımın fanatiği değilim ve çok istiyorum Beşiktaş kazansın ama Arsenal maçı kendi sahasında vermez diyorum... ilk golü atsada sanki devamı zor gibi... :(( keşke yenseler ama..

0|1
    0|0
  • beşiktaş atsa güzel olur ya

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • kim atarsa atsın turu geçelimde :))

0|0
    0|0
  • bence podolski hentrik yapacak ama maç 3-2 bitecek beşiktaş turu geçeçek ilk maçı da rüyamda görmüştüm 0-0 bunu da dün gördüm hayılsı inş. temsilcimiz 2 tane olur dualar beşiktaşa

0|0
    0|1
    • İyimisin kardes podolski hattrick yaparda nasıl 2 bitiyor biri kendi Kalesine mi

• kardeşim deplasman avantajımız var deplasman da 1 farklı skorda ve beraberlik ve galibiyetter biz geçiyoz

• Yavrum sen futbolu bilmiosn. İi arastr. Her turlu galibiyette arsenal atlar. Her turlu gollu beraberlklerde ve bjk galibiyetnde bjk atlar. 1. 0. Yenseydi bjk londrada 2. 1 yenilse bile o zman atlardi bjk tur. O iş öyle

• selam pnp öncelikle bende fanatik gs liyim soruya gelirsek 2-1 bak alır goller:
    Demba Ba (2 tane) alexsis Sanchez olur

0|0
    0|0
  • Valla tolga zenginin atmasına bile razıyım yeterki biri atsın

0|0
    0|0
    • Nie bilee 1 0 mac dakka doksan bjk kose vurusu kullanioo tolga da cikmis kalesindennnnn ortalio. Olcay tolgaaa ziplio bir cakio voleyiii ve goooolll gol gol oglgkfmdbxbssjbxsbnzsbssbjzkxs. . ne dersin supeer olmas mi

• Demba ba vurdu 1 oldu

0|0
    0|0
  • Demba ba

0|0
    0|0
  • Mustafa atabilir

0|0
    0|0
  • 0-0 biter penaltılarda Beşiktaş alır :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...