Spora başlıyorum yarın acilen ne önerirsiniz?

arkadaşlar önceden 38 bedendim. şimdilerde kilo aldım farkındayım bunun yemiyorumda düzenli besleniyorum fakat bacaklarım kalınlaştı üst kısmı özellikle basenim ve kalçamda öyle kotlarda 38 giyen ben 40 giymeye başladım spora başlıyorum yarın acilen ne önerirsiniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• akşam yemeklerinden sonra pek birşey yeme, yağlı yiyeceklerden ve içeceklerden uzak dur,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yemek yemelerine dikkat et yağlı, karbonhidrat, ws. şeyleri tüketme, akşam yemeğini biraz erken ye 5 gbi falan sonra daha yemek yeme. aksam 9 gbii biraz meyve yiyebilirsin. spor yapıosn diye zayıflıcaksın diye bisey yok sağlıklı beslenmen gerekiyor gizli kullanıcı bacı..

0|0
    0|0
  • Bayanlarda fazla kılo ılk once basen bolgesınde yag olarak depolanır. düzenli spor ve beslenme ıle ozellıkle bu sıcak aylarda daha cok ter ıle kolay zayıflarsın. Bolgesel zayıfla gıbı bırsey olmaz, yavas ve saglıklı sekılde kılo vererek ıdeal olculerınızı tekrardan kazanırsınz.

0|0
    0|0
  • nasıl bir öneri bekliyorsun...sana salonda zaten program verecekler fakat basen ve bacak bölgene yuklenmeleri söyle...hareketleri yavas yap elinden geldiğince ayrıca ağır calısma hafif agırlıkta çalıs elinden geldiğince bisiklet ve yürüyüş yap ...

0|1
    0|0
    • zencix kardesim benim.Verdigin programla 111.7 kilodayim su anda.Pazartesiden cumaya 3.6 kg verdim iyimi...

• ne yaptın abi sen öyle yavas git :D .5 günde 3.6 kilo :) gayet harika fotografını bekliyorum inşallah 90 lara düştüğünde :) .helal olsun abi ne diyim diyecek birşey yok.

• bitki çayı iç bol bol sıvı tüket 1 günde çeyrek ekmek ye ve bir spor dalı şeç her gün yap. ben bunları yaptım spor olarak da günde 4 saat çalıştım 45 günde 15 kilo verdim... 88 kilodan 73 kiloya indim...

0|0
    0|0
  • salona git yemegine dikkat et yag oranı dusuk yıycek ye aldıgın yiyeceklerin içerigne bak 4 ay taş gibi olursun

0|0
    0|0
  • bol bol yürü işte harcadığından az yemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...