Bayanların dövme yaptırmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Bayanlarda dövme olayına nasıl bakıyorsunuz? Kız arkadaşınızda olsun ister miydiniz? Bayanlar erkek arkadaşında dövme ister mi?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• nedense sevgilimde dovme olmasin daha iyi ... onun tenini kapatacak her seye karsiyim ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ciddi bir ilişki olacagını cok düşünmem gibi geliyor. Ama itici geliyor kadında dövme hemde fazla itici.

0|0
    0|0
  • dövme,hem eziyet, hem de Allah'ın yarattığı güzel sûreti değiştirip bozmak olduğu için çirkin bir harekettir. İnsanları bu kötü işe teşvik eden şeytandır. Cenâb-ı Hak bu durumu şöyle özetliyor: "Şeytan dedi ki: Elbette senin kullarından belli birtakımı alıp onları saptıracağım. Onlara kuruntu kurduracağım, develerin kulaklarını yarmalarını emredeceğim, Allah'ın yarattığını değiştirmelerini emredeceğim. " (en-Nisâ, 4/119) Hz. Muhammed (s.a.s.) "Allah'u Teâlâ dövme yapan ve yaptırana kaşlarını incelten ve güzellik için dişlerini törpüleyip Allah'ın yarattığı şekli değiştiren kadınlara lânet etmiştir. " (İbn Hacer el-Heytemî, ez-Zevacir, Mısır 1970, I, 141) demiştir.

0|0
    0|1
  • Süper olur..

0|0
    0|0
  • Minik sevimli seyler hoşuma gider Itici gelmez kesinlikle Cok sevimli ya :) tabi abarti büyük birsey değilse Böyle minik bisi, bilek yada belde - beli nsl göreceksek artik :P

0|0
    0|0
  • bayanlarda dövmeyi çok severim zaten bayanlara çok yakışıyor erkeğe yakıştırmıyorum

0|0
    0|0
  • Bel çevresine yapılan büyük dövmeler yada ayak bileklerine yapılan küçük dövmeler çok hoşuma gidiyor bayanlarda.

0|0
    0|0
  • islam dinine göre dövme yaptırmak haramdır.yapana da yaptırana da ceza var.Allah ,daha güzel olasydı dövmeli yaratırdı bizleri.dövme yaptıranın gusül abdesti kabul olmuyor.müslümanların dikkatine...

0|0
    1|0
    • sen bir daha aç oku canm. su girmeyen hücre çürür. bilim geçiyor diyor. diyanet kabul diyor. ama sizin zihniyet müslümanlığı baştan yazıyor. asbin allah

• "Kalıcı dövmeler, yaratılış düzenimize aykırılıktır, yasaklıdır ve de günahtır. Suyun deriye nüfuzunu engelleyen dövmeler ise cünüplüğü kalıcı hale getirdiği için hayatımıza, örneğin namaza da manidir. Dolayısıyla çok yönlü günahtır."

• Ben istemezdim, çoğu kıza da yakışmıyor, ya da ben yakıstıramıyorum.

0|0
    0|0
  • yaptır yaptır bel altına çok hoş duruyor. Bir de sırtın sol veya sağ kısmına. Ben de kolumun sağ yan tarafına yaptırdım kışa doğru da kolumun üstüne yaptırcam :)

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı ve günümüz itibarı ile marjinal olmaktan çok görgüsüzlük alameti.

1|0
    0|0
  • Abartısızla hoş duruyp omuzdaki dövmeler çok iyi bence

0|0
    0|0
  • çekici ve seksi. bel üzerindekiler hariç ama =)

0|0
    0|0
  • ben isterdim, şöyle kalçasının üstünde güzel bi dövme olabilir mesela :))

0|0
    0|0
  • Çok abartı olmadığı sürece hoş duruyor bence.

0|0
    0|0
  • gobegin altinda olunca super oluyor

0|0
    0|0
  • Ben nefret ederim.Hele ki kızda!Kaslı erkeklerde olmalı.

0|0
    0|0
  • evet isterdim bileğinde dövme olmasını ayrıca ben de yaptırmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Dövmesine göre değişir.Mesela insan figürleri güzel olur.

0|0
    0|0
  • çoooooooooooooooooooooooooooooook seksi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dovmesıne baglı bence boyle kola yada sırta yapılan kocaman dovmelerı anlamıyorum yaslandıgında burusuk musamba gıbı vucutta ıgrenç otesı durcagını bılmıyolar galıba

0|0
    0|0
  • benim elimde var dövme, dövme abartili büyük olmadiktan sonra hic sorun yok, ama karsimda vucudu dövmelerle kapli bir insan istemem o ne öyle harita gibi..

0|0
    0|0
  • bende bileğime yaptırmayı düşünüom. bence abartı olmadıgı sürece güzel bişi

0|0
    0|0
  • bendede var 3 tane coktaa sevıyorum dövmelerım güzel dövmelerı her zaman severı ;)

1|0
    0|0
  • çok istiyorum tasarımını bile yaptım ama babey izin vermez

furir benü :))

0|0
    0|0
  • ilerde bende yaptiracagim belki... halen düsünme asamasindayim :-P

0|0
    0|0
  • 15687456854556 kere soruldu bu soru artık yeter :(

0|0
    0|1
  • sevıyorum ben dövmeyı bendede var belımde ..

askerden gelınce arkadasım beraber 1 tane daha yaptırcaz onun ılk dovmesı bnm 2. olucak

ayrıca dovmemıde cok beğeniyor

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşıma izin vermem çünkü dikkat çekiyor.

0|0
    0|0
  • ben gayet iyi bakıyorum valla, tezimi verdikten sonra kendime yüksek lisans hediyesi olarak yaptıracağım hatta:) erkek arkadaşımın bacağında dövmesi var, özel bir ilgim olmadığı gibi antipatim de yok onun dövmesine karşı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...