Kimler 21.45'i bekliyor kartallar, kartaliçeler ya da diğer takımdan dostlar?

Sabırsızlanıyorum yahu :D Ne olur Arsenal maçı var mı skor tahmininiz? Ben 1-0 alacağız diye içimden geçiriyorum, inşallah maçı alıp gruplara kalacağız :D

Güncellemeler:

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş kazanır inşallah.

0|1
    0|0
  • Tabiki Allahız izniyle Beşiktaş alacak :)

0|0
    0|0
  • bencede inşallah bu aksam maçı alıcazzz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Nefesler tutuldu

0|1
    0|0
  • kardeşim siz Galatasaray ve Galatasaraylılıları sevmiyorsnz Fenerlilere destek veiryorsnz ama bugün yanınızdayız ve izlicem maçı inşallah kazanırsnz Demba Ba'ya güvenyrm

0|1
    0|0
    • bende Avrupa'da takım kayırmam, kimseyi de kayırmıyoruz yurt içinde bizim istediğimiz barış ortamı, inşallah kazanırız sağol iyi dileklerin için.

• Gsliym gonlumuz sizlerle ancak arsenal favori :)

0|1
    0|0
    • evet bizden güçlüler haklısın ama turu kolay kolay vermeyiz, mücadele edeceğiz

• İns kardesim gs ve bjk iki turk takimini grmlyz clde.

• Bir GALATASARAYlı olarak arkanızdayım BeşiktAşk. Haydi Kara Kartal. (Herkes demba ba yı kilit adam olarak gösteriyor ama bence Musatafa ve Oğuzhana daha çok iş düşüyor)

0|1
    0|0
    • evet takımda güzel bir kimya oluştu bende takıma güveniyorum, destek için sağolun adamsınız.

• BeşiktAsk ♥♡

0|1
    0|0
  • Öyle ezik arsenali bidaha bulamazsınız hayal kurmayın ^^

Kendi sahanızdaki gibi taraftarda olmayacak 3-5 bin kişi olacak ve mesut geri döndü işiniz zor ingilterede gol bile atamazsınız üzülerek söylüyorum ^^

0|0
    0|1
    • Arsenal ve eziklik? saçma :D adamların alternatifi bol ve biz daha avantajlıyız çünkü orta sahadaki kimyaları bozuldu, Atiba'da döndü bunlar bizim için avantaj ^^

• madem futbol bilgin benden iyi, neden Atletico para babası Real'i, Dortmund'da Real'in kardeşi Bayern'i ezip duruyor? ^^ bazen para değil yürek de kazanır, kaybedersek de sağlık olsun der geçeriz de nedir bu havanız anlamıyorum ki arkadaş :D Beşiktaşlı olmak ayrıcalıkmış yine anladım :D

• Yürek bir b*ka yaramaz dediğin şeyler fazla olmuyor çok nadir gerçekleşiyor ^^

• Nefesim kesiliyor o denli bekliyorum maçı saatler geçmiyor iş yerinde =)

0|1
    0|0
  • ilk yari 0 ikinci yari 2:)

0|1
    0|0
  • Gs li olarak ilk maçta masaları devirmiştim inşallah bu sefer erken bitirir işi beşiktaş.

0|1
    0|0
    • inşallah kardeşim, erken gol gelmezse güzel olucak

• gollü beraberliklerde bile biz geçiyoruz turu, ama ilk maçtaki gibi korkusuz oynamamız gerek

• Aynen öyle dostum

• Bnde bjk 1-0 kazanacagını dusunuyorum.. bu arada maç hangi kanalda?

0|1
    0|0
    • Smart Spor'da ama 1 TV Georgia bir kanal şifresiz veriyor bulursan.

• Bugün Galatasarylı olarak Beşiktaşlıyız. Ama işiniz çok çok zor olacak. Allah yardımcınız olsun.

0|1
    0|0
    • adamsınız eyvallah, Allah yardımcımız olsun.

• galatasaraylı olarak tam destek..

0|1
    0|0
  • Ben bir arsenalli olarak beşiktaşın arsenali evire şevire s*kmesini istiyorum.

0|1
    0|0
    • Türkiye'yi temsil ediyoruz olsun o kadar ^_^

• Bir Fenerbahçeli olarak umarım maçı kazanırsınız. Bol şans.

0|0
    0|0
    • eyvallah, sabırsızlıkla bekliyoruz maç saatini

Yükleniyor...