Sınıfta bir kaç problemim olduğundan dolayı okulumu değiştirmek istiyorum. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var!

Arkadaşlar durum şu, Sınıfta bi kaç problemim olduğundan dolayı okulumu değiştirmek istiyorum, bu son senem ve sorun şu ki Okul müdürü buna kolay kolay izin vermez eğer ki büyük bi durum olmadığı sürece.. Çıkmak istediğim zaman inandırıcı şeyler söylemem lazım ki onaylasın ama başka şeyler çünki sınıftakilerle problemim olduğunu duyarlarsa hayatta izin vermezler çözmek isterler falan başka brisey demem lazım. Sinfitakiler bunu bilmemesi/ öğrenmemesi lazım çünki bi kaç kişi arkamdan vurdu ve peş ettiğimi görmesinler istiyorum.. Ne yapmalıyım :S

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• onlara inat o sınıfta kalıp yine onlara inat pes etme

0|0
    0|0
    • Evet haklisin bende ilk öyle düsündüm ama derslerime yansiyo bu .. yapamyiorum cok denedim olmuyo..

• umursamamaya çalış.

Erkekler Ne Diyor 6

• sen hangi ülkedesin ve orda okul değiştirme şartları ne bi açıklasan iyi olur

0|0
    0|0
    • Almanyada kaliyorum..

- Eger ögrenciler tarafindan kizdiriliyosan ( Dövme asamasi )

- Eger cok uzaga tasinirsa.

Öyle seyler baskada bilmiyorum :S , Cidden inandirici bi neden olmasi lzm..

• ich weiss nicht wie sein da.

• tamam bsver ya

• kaydını geçici süre için amcanın adresine felan al ve müdüre git taşındık de...vs salla işte okul değiştirmem gerek maddi durumumuz el vermiyor gelemem o uzaklıktan buralara misali sonra git istedigin okula yazıl...

0|0
    0|0
    • kaydını derken ikametgah dan bahsettım..

• onayladım?sorununu anlatmadın daha?

• İstemiyorum demen yeterli bence..

0|0
    0|0
    • Yok burda Egtim yasasina göre , ciddi bi durum olmadigi sürece olmuyor.. Herkes kafasina göre gidemiyo.. Bi neden söylerseniz cok sevinirim Pazartesi günü hemen müdürle konusmak istiyorum.. Bi arkadasim tasindigi icin cikmasi lazimdi ona bile izin vermediler..

• üniversite falansa bilemem ama lise ve daha altında veli dilekçesi yeterli oluyor

0|0
    0|0
    • Lisedeyim ama Almanyada okuyorum kolay kolay izin vermiyolar , ciddi bi durum olmasi gerek..

• Aga müdür demiş kız ne ünivi

• üniversiteye gitmedim hacı üni de müdür oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum

• boşver bence önemseme sınıftakileri sen

0|0
    0|0
    • Mecburum, Sinif birincisiyken insan birden bire en kötü notlari ala bilirmi? Bide yüksek okulda okuyorum .. Mecburum :s

• Son senenmiş sabret biraz daha. Ama illa ayrılıcam diyorsan deli raporu al. Ben okul yurdundan öyle ayrılmış, yoksa tazminat ödeticeklerdi. Bende deli raporu almıştım.

0|0
    0|0
    • :D , deli raporu alirsam öbür okula nasil devam etcem, hayatta almazlar xd ? Derslerim cok iyi hemde süper ama maalesef bu durumlar yüzünden kafama cok taktigim icin düzeltemiyorum , bu son sene cok önemli baska okula gidersem kesinlikle iyi bir karne alacagima eminim.. Baska bi yöntem olmali , okul müdürü sorunca inandirici birseyler demem lazim onun cözemeyecegi birseyler :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Başka bir şehre taşınıyoruz de

0|0
    0|0
    • Ögrenirlerse , Ceza verebilme haklari var.. :/

• Ailen konuşsun, mecbur değiştirecekler.

0|0
    0|0
    • Öyle kolay kolay degistirmiyolar :/ , tamam konusurlar elbette ama nedicekler? Arkadaslariyla sorun mu var o.O bende onu istemiyorum..

Yükleniyor...