Melo futboldan men edilmeli mi?

http://i.hizliresim.com/lBGq4l.jpg evet gençler melonun yaptığı hareketler ortada sizin düşünceleriniz? ^^

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu herif yüzünden Gs'ye olan sempatimi kaybettim lan.

Ha bide burak var tabi.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 12

• sensin çirkef ! volkanla kıyasa bile tutulamaz be bu hareketleride hepsi yapıyo saygısızlaşma !

4|3
    0|1
    • Igrencsin, bir kizla boyle mi konuşulur, herkesin kendi fikri

• Koyduğum fotoğraflara bakıp yorum yapsaydın yazmak zorunda kalmazdım ^^

• Birileriyle munakasays girmeden once saygili olmayi ogren ! Sen sordun bende fikrimi soyledim.

• Volkan ayısını doğal yaşama salsınlar o zaman

2|3
    0|0
    • Bunu bir men etsinlerde yaptığı iğrenç hareketlere bak bu tip hareketleri hiçbir fenerli oyuncudan göremezsin ^^

• He canım he aynen öyle ^^

• Anlat ben anlattım he he diyeceğine anlat görelim? ^^ :D

• Kesinlikle sırf bu adam yüzünden galatasaraydan nefret ediyorum

1|0
    1|1
  • @böğürtlenliframbuaz sen misin yoksa kardeşim? :D

1|0
    0|1
  • Kesinlikle adfgjl

0|0
    0|1
  • asıl volkan o* çocuğuna bakın siz

1|2
    1|1
    • he bu hareketlerin hepsini volkan yapıyordu zaten bu terbiyesizlikleri hahaha ^^

• böyle iğrenç hareketleri yapmıyor en azından ^^

• hakediyor demekki karşı taraf

• Volkan ayisindan iyidir emin ol

0|0
    0|0
  • Meloya laf atıyosunda meireles de iğrenç ötesi :))

0|1
    0|0
  • Bıkmadın mı frambuazcım 😄

1|0
    0|0
  • Evet evet evet :D

0|0
    0|1
  • Önce volkan edilsin.

0|0
    1|0
  • Bekirde erkeklerle öpüşüyo o zaman. Volkan ayısı varken Melonun çayını için siz

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaşta olsa bir gün tutmaz kovarlar bunu Pascal Toraman uzulmez gibi adamları bile harcadik ama gs bu adama göz yumuyor

0|0
    0|0
    • Bide aşşağıdaki gsli sözde taraftarların yazdıklarına bak böyle taraftar olmaz olsun ^^

• Holiganizm tehlikeli

• Gecen macta hicbisey yoktu volkanin ustunu kapatmak bu tip sorular soruyorsunuz. Once volkan emre men edilsin sonra o ;)

0|0
    0|0
    • 1 maç iyi 20 maç şerefsiz asıl bunu kapatmaya çalışıyorlar ^^

Koyduğum resime bak bunları hiçbir fenerli yapmaz boş konuşma ^^

• He tamam avut kendini fener koyuyor 17 takım birden hopluyor en çokta siz kupanınsapıspor :ASD:aSD

• Ona buna laf atmam. Spnra maazaallah Volkan denen kaleci gibi kendime olan saygimi yitirebilirim. Bu ilk vukuati da degil ayrica. Ustelik kendini bir de savunmaya kalkmis ki daha da batmis. Yazik. Her seyi gec, soma icin gelir elde etmek adina oynanan bir macta boyle hareketlerin olmasi... Demek ki o futbolcularda zerre kadar fairplay ruhu yok. Demek ki bizim toplumda futbol ruhunun ne demek oldugunu hic tatmamis futbolcular da var.

0|1
    0|0
    • Gs taraftarı taşkınlık yaptı emreye 7/24 küfür ettiler şerefsiz atvde kısmadı sesi küfürleri dinletti bize ^^ fb taraftarı gsliler durmak bilmeyince sapıttı ^^

• Senin yerine gsli niri acsaydi bu konuyu, fb sempatizani gibi gorunecektim. Yani kisaca o senin yanilsaman :)

• Hadi canım ordan :)) ^^

• Harbi iticiymiş.. Birde volkanın hareketlerini görsek hani poposuyla topu durdurması gibi.

0|0
    0|1
  • Sen önce volkanın yaptıklarını elestır akıllı geçinme fenerli

1|1
    0|0
    • bu hareketlerin yanında devede kulak kalır o ^^

• Size girdi atın ayağı hoşunuza gitti bize öneriyorsunuz yani anlıyorum ^^

• Siz karanlıkta sevıyodunuz ışıkları kapatsalardı ayağı alırdın sen adam ol da gotune güven gizli takılma

• Eğer melo men edilirse, volkan ve emre de edilmeli.

0|1
    0|0
  • siz meireles, volkan ve emre men edin biz meloyu men ederiz

0|0
    0|0
    • Bu hareketlerin hiçbirini bizim futbolcular yapmadı koyduğum fotoğrafa bakta öyle yorum yap ^^

• googlede arama yap sonra gel :D

• Varsa yolla buraya ben koydum yaptıklarını sen de koy ^^

• Köpek işte
    Karaktersiz herifin teki

0|0
    0|1
  • Bence yaşamayı bile haketmiyor.

1|0
    0|0
  • wowturkey.com/tr657/Efecan_199611_660_320.jpg

wowturkey.com/.../...n_230220141020230185212_3.jpg

Melo bunun gibi hareketleriyle ceza almadı. Volkana vercekler işte

Hem Süper kupayı Galatasaray alsaydı gündem Volkan olmayacaktı :))

Bir de şu haberi okuyun

www.haberartiturk.com/.../...or_article_detail.php

0|0
    0|1
    • Bizim kaleci mevkimizde sıkıntı yok çıkar mert aslanlar gibi korur kalesini fenerbahçede kaleci sıkıntısı yaşanmaz kardeşim ^^ 34 Maç ceza versinler isterse umrumda olmaz ^^

• Herkes kendince haklı işte. Bu ülkede her maç sahada değil bazıları masa başında oynanıyo malesef :\

• Biz gündemi değil sizi değiştireceğiz ^^

• Melo adam olmayanlara bu şekilde davranan bir insan olarak ödüllendirilmeli

2|0
    1|1
    • Seviyene inmicem yoksa o şerefsz lafını yedirirdim. Melo adamın dibidir. Önce gidip kendi futbolcularınıza bir gözat emreye volkana canere her maç rakibine hakeme ana avrat düz gitmek mi senin değerlerindeki futbolcu? Çıkıp ayı gibi açıklamalar yapmak mı senin gözündeki değerli futbolcu? Melo her maç ders verdiği için sevilmez zaten sizden sevmenizi de beklemiyorz

• Bana dersin ancak volkan melonun üstüne uçtu bilmem kötü konuştu var mı peki yaptığı terbiyesiz hareketler bu melo itinin gibi? işte tipik galatasaraylı bir b*ktan anlamayan taraftar ^^ Git kumda oyna sen ^^

• ettiğin küfürlerle ilgili dilekçeni hazırlıyorum.

Yükleniyor...