Vücut geliştirme hakkında?

Selam arkadaşlar 1.78 boy 66 kilo evde günlük 100 sağ 100 sol dambıl 30 barfiks , 45 şinav nasıl sayıyı arttirmalimiyim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• mekik?

0|1
    0|0
    • Arada sık değil

• Aslında kendimi fazla zorlamakta istemiyorum senin vücut baya gelişmiş ne zaman belli çalışıyorsun

• 1 sene 8 ay oldu tabi ben bu işe vücut gelişimim bitmeden başladım o yüzden uzun sürdü normalde çoğu kişi böyle vücudu 6 ila 8 ayda yapar kendini fazla yormassın merak etme hem senin kemik gelişiminde tamamlanmış kemik basıncıda yok sende gönül rahatlığıyla çalışabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Git bir fitness merkezine prof birinden destek al bence. Maddi durumun yetersizse evde çalışma şekil bozukluğu olur düzeltemezsin. Kilo alman lazım yağ değil kas olarak protein ağırlıklı beslen

0|1
    0|0
    • Maddi durumum iyi zaten universitede fitness gidiyordum yazin çalıştığım için fırsat bulamiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Mekik çekmezsen Sadece göğüs kası olur.
    Sadece Göğüs kası da Kötü gözükür
    Yaptıklarını devam ettir ama Şınav'ın 2 katı kadar Mekik çekmelisin :)

0|1
    0|0
  • Dambıl Kaç Kilo?

0|1
    0|0
    • 8 kilo kardeş

• İlk Önce 18 Kiloluk Setler Var Ondan Al. Kiloyu Arttır 8*3 Lük Setler Halinde Çalış, Kasların Dah Sıkı Ve Kuvvetli Olur Bu Şekilde Çalışırsan Kuvvet Kazanıyorum Zannedersin Ama Yavaş Yavaş Gücün Azalır. 45 Şınav Az. 30 Barfix Çeken Birinin En Az 120 Şınav Çekmesi Lazım. Omuz Çalışmaları Da Yap Yoksa Şekilsiz Durursun. İki Eline Ağırlığı Al Yanlara Doğru Kant Açar Gibi Aç, Bunu Da 8*3 Yap. Squad Çalışmazsan İlerde Görüntün Kaba Sakal Gibi Olabilir, Alt Tarafı Da Geliştir 50*3 Squad Yap, Bir De Arka Kol Çalışması Var One Arm Triceps Extension Hareketini Yap Dambıl İle İnternetten Bakabilirsin, O Da 8*3. Setler Hep 8*3 Olması Gelişim Durabilir Arada 10*3, 15*2 Falan Yapabilirsin.

• Çok fazla bence kiloyu artır tekrarı azalt yoksa bu çakışmaya yetecek proteini karşılayanazsjn halıyle gelişim olmaz

0|0
    0|0
  • kaç kilo kaldırıyorsun?

0|0
    0|0
  • Ne l*n bu nasıl program :D

0|0
    0|0
  • sayıyı arttırmana gerek yok gencvefit. com sitesinde seviye 1 egzesizlerini uygulayabilirisn

0|0
    0|0
  • öncelikle en az 70 kilo olman lazım yemeği kısma zaten spor yapınca eritirsin günlük 10 -15 dk koş

0|0
    0|0
  • zayıfsın önce kilo al derim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...