Kapat

Hayatınızda hiç hırsızlık yaptınız mı?

Hırsızlık derken bildiğimiz hırsızlıktan bahsetmiyorum tabiki. Mesela abinizin çok sevdiği pantolonunu aşırmak gibi sevimli hırsızlıklar. ee ne çaldınız dökülün bakalım :)

0|0
21|21

En İyi Kız Görüşü

• En büyük hırsızlık namazdan çalmaktır. Namazlarımı aksattığım için maalesef hırsız kategorisine giriyorum...

1|5
    4|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 20

• meyve agaclarina zaafim vardi gördügüm yerde daliyodum bahceye (: yalniz büyüdükce bu huyumdan vazgectim, simdi esek kadar kizin yabanci bir bahceye dalip üstüne birde kovalanmasi tuhaf oluyor artik. ama uzanabilecegim biyerdelerse hala alirim.

ve en son bir iki sene önce dalmistim yan bahceye (: kadin okadar cimriki torunlarina bile dokundurtmuyordu meyve agaclarina, öyle bir erik agaci varki bahcede off yani. istesem zaten vermicek bir gün bahcelerinde kimse yokken daldim tam erikleri asirirken kadin cikti 'pencereye sen nabiosun orda' diye bagirdi 'erik caliyodum' dedim. sanirim baya bir küfür etti ama kürtce ettigi icin hicbirini anlamadim. sanirim bu baya bir etkili olmus ki diger sene kendisi bir avuc erik vermisti bana 'al kizim sen seversin erigi' demisti (:

0|0
    0|0
  • Ufakken kuzenimin barbie bebeğinin bir montunu çalmıştım.Zaten o kadar çok oyuncağı vardı ki, eminim fark etmemiştir.Ama bir kere az kalsın bizim evde görüyordu o montu zor yırttım :D

0|0
    0|0
  • Asla..!

0|0
    0|0
  • Yaptim
    Mahalle bakkalindan;
    Lolipop
    Findik
    Cukolata
    Jelibon
    Gazoz

caldim..cocuklugumun en degerli yillariydi.

annem oduyormus gerci bakkal sikayet edince..

0|1
    0|0
  • ohoo ablamın az esyalarını asırmamısımdır,sonra kaldıgım yerlerde yazlık pansıyonlarda az sampuan ve sabun asırmısımdırisuanda sadece annemden kontur asırıyorum:)

1|0
    0|0
  • ilkokuldayken, gıcık kaptığım bir arkadaşımın odasından gizlice, barbi bebeğinin tüm giysilerini çalıp ceplerime doldurmuştum, barbisine yazlık ve kışlık kıyafetler dikmişti, ben dikemiyordum kıskanmıştım

ertesi gün annem geri götürdü

0|0
    0|0
  • Benim abim ben küçükken poşet poşet yemiş alıp saklardı bende bulup gizli gizli yerdim.Hırsızlık sayılır mı?

0|0
    0|0
  • 8 yaşındaydım, market dopdoluydu, bir çikolata yürütmeye çalışmış yakalanmıştım, annem her sabah ekmek almaya oraya yollar, korkumdan giremez taaaa ana caddeden karşıya geçer başka bir yerden alırdım :D

0|0
    0|0
  • itiraf ediyoruuumm :D kahve dünyasında sekerleme getirdikleri minik kaseler varya ondan bi tane yürütmüştüm ama napım satmıyorlardı bende parası yerine bahsis bırakmıstım :D

0|0
    0|0
  • kuzenimin eşinden 1 kez, halamın eşinden 2 kez sigara aşırmıştım :) sonra da gece balkona çıkıp içmiştim. napiim çok canım istemişti ve yanımda yoktu, onların da benim sigara içtiğimden haberleri yoktu :D

0|0
    0|0
  • gittiğim otellerdeki şampuan vs. teyzemin antin kuntin eşyaları .. :D

0|0
    0|0
  • Oyuncak mağazasını soyma planı yapmıştık, ama kaynadı.

0|0
    0|0
  • Az yumiyum çalmadım bakkaldan. Hergün azar azar götürürdüm bir şeyler göze batmasın diye.

0|0
    0|0
  • vallaha kantinden cips falan çalmıştım bide jelibon ama abim gidip ödüyomuş :)

0|0
    0|0
  • bir keresinde ablamın aldığı keki yemiştim sanırım başka da hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • yaptım ama kardeşimden değil küçükken bakkaldan halley almıştım.napıyım param yoktu canım çekti

0|0
    0|0
  • ben bise calmadim ama yalan cinin biri benim gönlümü caldi

0|0
    0|0
  • Ablamın elbisesini kaçırmıştım köyde giymek için :D

0|0
    0|0
  • nişanlımın kalbini çaldım:)hükümsüzdür:)

1|0
    1|2
  • küçükken bimden birsürü mamcikna(aburcubur) çalmıstım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 8 yada 9 yaşında iken bakkaldan çikolata çalmıştım .

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı oluyunca, ciddi cevap veremedim...es geçiyorum... hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • Küçükken marketten Dandy sakız aşırırdım. 5'ini birden ağzıma atar, eve gelince de çöpe atardım. Hayatımda yaptığım en ahlaksız şeylerden biridir ama yaş 8 falan..

0|0
    0|0
  • Benim elbiseyle işim olmadı. Daha çok motorlu taşıtlar :D

0|0
    0|0
  • 6 yaşındayken bu kıyafetlerin vs. üzerine koydukları alarm zımbırtılarından atmıştım cebime. O zamanlar daha yeni yeni yaygınlaşıyordu ben de cebime attım evde oyuncakların arasına koyarım diye. Bir işe yaramayan plastik bir malzele olarak görünmüştü gözüme.

Nereden bileyim hayatımda çalabileceğim en yanlış şeyi çaldığımı. Herkes gülmüştü lan, ne zaman aklıma gelse utanırım kendi kendime.

0|1
    0|0
  • 1 sene önce bimden 30 kuruşluk çikolata çalmıştım ama pişmanım çeşke yapmasaydım ama yaptım işte şimdiki aklım olsaydı öyle bişey yapmamım imkanı olmazdı pişmanım allahtan kimse farketmemişti kameralarda vardı ama farketmediler çıktım bimden 1 sene geçti

0|0
    0|0
  • Daha çocukken annemin altınlarını bir kaba koymuşum.Sonra onları alıp bahçemize gömmüşüm.Sonradan gelen kız misafire de "Bak hazine buldum" demişim.Sonra kızda gidip valide hanıma söylemiş.Ne yapmaya çalışmışım bilmiyorum, o anıda hatırlamıyorum.Tek hırsızlık olayım bu.

0|0
    0|0
  • babamın arabasını çalıp gezerdim küçükken

0|0
    0|0
  • onlar hirsizlik değil odunc almaktir... 14-16 yas arasi abimin condomlari ve malum konulu filmlerini asirmistim, bilip de soylemiyordu sanirim beni utandirmamak icin... bir de sevgilimin kokusu sinmis tshirt unu almistim evinden, o zamanlar dostumdu :)

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım yapmamda allah göstermesin. Hırsızlık bana göre dünyanın en aşağılık şeylerinden birisidir.

0|0
    0|0
  • Bende kücükken pringleslar yeni çıkmıştı. Carrefour a gitmiştim orda açık duruyodu demekki baskalarıda yemiş bende yedim :)

0|0
    0|0
  • Çok kalp çalarım. Öhöm..

0|1
    0|0
  • ben dedemin bakkalından, sakız çikolata filan çalardım :))

0|0
    0|0
  • kucuk yasda araklamalar oluyordu canımm :)))

0|0
    0|0
  • Küçükken Babamdan baya bi miktar para (ç)almıştım

0|0
    0|0
  • küçükken annemin babamın cebinden para alırdım gizlice

0|0
    0|0
  • 4 yasında bakkaldan sakız calmıstım cok utanıyorum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Babamın montunu giyerdim eskinden.

0|0
    0|0
  • ben abimin paketinden sigara aşırırım bende yoksa...

0|0
    0|0
  • Ben degilde hayatin benden caldiklarini dusunuyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...