Fenerbahçe UEFA'dan da aklandı

Bu sene fenerbahçe Avrupa Kupalarında mücadele verebilecek. Anlamadığım şey şu. Madem Fenerbahçe'nin şike yapıldığı iddia edildi. Neden ligden düşürülmedi, Veya yoktu neden Avrupa'dan men edildi... Saçma bişey değil mi mantıklı düşünülürse?...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldızı verdim:Dne güzel dogru ve yerinde karar olmuş. fenerbahçe candır. ve eminimki tükiyeyi temsil edebileek en iyi tkımdır;) dahası yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Disiplin kurulu son kararı vercek ama biz ordan da alnımızın akıyla gidicez şampiyonlar ligine.

Şike yoktu, ama herkes yangına körükle gitti. Başkanımızın dediği gibi, '' Ne şikesi, vatan elden gidiyor..''

0|1
    0|0
  • UEFA bile fenerbahçeyle başa çıkamaz.

2|0
    0|1
  • Uefa şikeye inandığı için geçen sene şampiyonlar ligine almadı zaten bir yıl cezayı yeterli gördü demek içinde erken çünkü disiplin kurulu son kararı verecek . Türkiye de ise güçlü olduğu için iki federasyonda düşürmeyece cesaret edemedi

0|0
    0|0
  • şie varsa bu tek fenerbahçenin değildir veren takımdırda

0|0
    0|0
  • şimdilik evet

0|0
    0|0
  • evet aklandı

0|0
    0|0
  • cidden öyle

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hakliydik hakkimizi yiyenler hakkimizi nasil ödeyecegini düsünmeye baslasinlar.. vicdanimizda zaten temizdik aklayanlarda kendini akliyor aslina bakarsan nasil sirin görünürüm FBye diye düsünmekteler... sadri sener: uefada satilmis :)

0|2
    0|0
    • aziz yıldırım sadriye pis çakacak ama gör bak. ben aklanacağını hissetmiştim zaten...

• insallah ya heyecanlandim bile düsününce :) eyvallah ayipsin :)

• helal kardesim:)

• Fener UEFA'yı da ele geçirdi. Platini İstanbul'a geldiğinde Fener'den CAS'taki davasını geri çekmesini söyledi, Fener davasını geri çekti, Platini'de Fener'e Avrupa Kupaları yolunu açtı.

Midem bulanıyor artık..

0|1
    0|2
  • serhat uluerenin sacları cıkar artık yok türk sporu bitti yok söyle böyle diger takımlarda yanacak die 3 ay milleti pompaladılar

0|1
    0|0
  • aklandı demeyelim daha kesin birşey yok ortada yargı ne karar verecek ona göre uefa kararı da değişir.

0|0
    0|0
  • Uefa için eğer suçluysa bile bunun cezasını geçen yıl çekti düşüncesi hakim. TFF için ise neyse.. Boş verelim TFF'yi

1|0
    0|0
    • Juventus ligten düşürülmüştü hatırla. milan berlusconinin takımı olmasına rağmen puanı düşürülmüştü...

• İşte o yüzden TFF için birşey söylemedim ya. Şu an günün en güzel saatleri neden küfür edeyim ki...

• yapacak bişey yok:) çok kurcalarsak, GS de BJK da gider. 50 yıl açılır. başolmaz.

• veren vermiş alan almış bize hayırlı uğurlu olsun demek düşer...

1|1
    0|0
  • aklanmadı. ayrıca kimse kimseyi kandırmasın. fenerli yöneticiler masum değiller :)

ara karar vermişler. mahkeme sonucu etkili olacakmış.

cas davasından bunun için çekilmiştik sanırım.

0|0
    0|1
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • bi fenerli olarak bu muhabbetten sıkıldm. eğer ligden düşüreceklerse veya avrupaya almayıp cezamızı vereceklerse bi an önce versinler

0|0
    0|0
  • Adamlarda para var aklatıyorlar kendilerini demekki. Fakir fakir konuşmayın.

0|2
    1|0
    • Ben Fenerbahçeliyim... Objektif sormaya çalıştım...

• Ne parasından bahsediyosun birader ? uefayla oynayabilirmiyiz biz onlar satın alır bizi satın koskoca şampiyonlar ligi avrupa ligi euro lig vs vs. liglerini düzenleyen bi kuruma parayla mı aklatıcaz kendimizi. boş boş konuşmayın bi de gizli söylemişsin zaten azcık yüzün olsun yüzsüz !

• Dalga geçtim ama beynin zigot halinden beri gelişmediği için anlamadın tabi.

Yükleniyor...