Bugün ayrılalı tam 1 yıl oldu, saatine kadar dakikasına kadar tam 1 yıl:(

Burcuuuu_
18:40: 'Burcu sana bisey söylicem, seni artik sevemiyorum, benden nefret etmeni anlarim ama bu iliski burda bitti.' iste o an... bittim ben, hayllerim yikildi, heryer dönmeye basladi, nefesim daraldi, kalbime bi agri girdi, ölüyorum sandim, deliler gibi sevdigim adam, bana 4 yil boyunca yeminler eden sözler veren, benden daha çok evlilik hayalleri kuran, onu bi gun birkicam korkusuyla, beni birakma askim diye aglayan, korkuyorum bi gun bitecek diye korkuyorum, sensiz ben bir hiçim, ilk askimmmsin benim diyen (oda benim ilk askim), ärtik SENI SEVEMIYORUM dedi. içim gitti o an.. cevap veremedim mesajina, ellerim titremeye basladi. aglamak istedim, aglayamadim :( sesim kisildi..

Sonra biraz kendime geldim bi kaç saat sonra, nefret ettim mesajina cevap verdim neden diye diye, sevemiyorum, nedeni bu. dedi. baskasimi var diye sordum, hayir yok dedi, tamam dedim. valla yok burcu dedi. bidahada cevap vermedim, gece döndüm durdum, hiçkira hiçkira aglamaya basladim, yorganimin altina girdim annemler duymasin diye, gunlerce agladim kustumm, maf oldum bittim. Onun bundan haberi yoktu ama, onu takmadigimi dusunuyordu..

Ikimizinde face hesabi yoktu, kiskandigi için açtirmiyodu. Inadina actim face hesabimi sonra, kankasi ertesi gun bana oo hanimefendi acmisiz hemen face yi dedi bende evet dedim bidahada cevap gelmedi (eminim yaninda oda vardi) sonra ertesi gün mesaj geldi bana ondan, benim msn sifrem neydi? diye, msne herzaman giren adam sifresinimi unuttu? cevap verdim soyledim sifresini. degistirecek sifresini o yuzdn sooruyo herhalde dedim. bi baktim, face hesabi açmis oda, ama bana sifresini sormadan bi saat once acmis zaten, .. inadina sordu sifresini bana girip bakmam için.. 1 yil oldu ve sifresini hala degistirmedi. amaci ne anlamiyorum ya neyse..

Ayrildiktan tam 9 gün sonra facede ilk paylastigi sarki mustafa cecelinin ne olur dön sarkisiydi (ben bunu arkadasimin face hesabineden takip ediyodum) sonra sonra boyle dolu seyler paylasti, pismanim herseyi ben mahvettim gibi sozler yazdi, gunlerdir aklimdasn kacsamda gizlesemde sn farkadasin, denedim baskasiyla falan yazdi..

benden ayrildik iki ay sonra okullar açildi, onu bi bakasiyla gördüm, polonyali bi kizla, polonyali oldugu için, ve o kizin ne kadar igrenç bi kiz oldugunu bildigim için kiskanmadim, kizi taniyodum, yapmadigi bii halt yok, içkisine kadar, onceden bi kaç sevgilisi olmus 5-6 tane yatmis onlarla, kiskanmadim hatta güldüm ama bi andanda tuaf oldum.. o bana okulun ilk gunku bakislarini hiç unutmuyorum, bakip duruyodu, hiç durmadan.. beni gorunce kizin elini tutuyodu, opuyodu milletin içinde, benimle yapamadiklarini yapiyodu. ha bide okullar acildiktan sinra arkadaslardan ogrendim ki benden ayrilma nedeni aslinda, onunla çok zaman gecirmememmis, el ele ortalikta gezmememmis, opmememmis, bu nasil bi ask diyomus. o anda dahada nefret ettim ondan. simdi 10 aydiir o kizla beraber, duydum ki kizla cikmaya basladiktan 2-3 ay sonra kiza asik olmya baslamis baglanmis. :( o simdi mutlu ya benn? :(
Bugün ayrılalı tam 1 yıl oldu, saatine kadar dakikasına kadar tam 1 yıl:(