Galatasaraylı oyuncu Felipe Melo'nun TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in elini sıkmamasını nasıl karşılıyorsunuz?

Ben de bir Galatasaraylı olarak merak ediyorum düşüncelerinizi. Sizce bu gerçek bir tepki mi yoksa şov mu yapıyor. ya da her ne yapıyorsa müstehak mı Demirören'e?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Melo zaten şovcu bir tip onu geçelim. Demirören de bence malın önde gideni, melo onu esgeçince açıkcası benim hoşuma bile gitti.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yerinde bir tepki

0|1
    1|0
  • Ben olsam bende sıkmam.

0|1
    0|0
  • Doğru buluyorum

0|1
    0|0
  • Yapılana tepki verilmezse yapılmaya devam eder. Adamın dibi Melo ! Tüpçüye herşey müstehak

0|1
    0|0
  • Mustehak kardeşim

0|1
    1|0
  • çok doğru bir hareket bence.

0|1
    0|0
  • Elin brezilyalısı gelecek kos koca Türkiye futbol federayonunun elini sıkmayacak ne kadar büyük bir saygısızlık? Bunu arda ispanyada yapa bilir mi veya başka bir Türk futbolcu başka bir ülede yapa bilir mi? Hayır yapamaz bu gavurları çok şımartıyoruz biz

0|0
    0|1
    • *futbol federasyonu baskanı

• Yıldırım Demirören ne kadar karakterli bir adam sence? Bence bu tartışılır. Bjk'ı onca borç batağının içine sokup, işin içinden çıkamayacağını anlayınca da, başkalarının yazdığı ve yönettiği bir oyunda piyon olma yolunu seçti. Bu kadar densiz, tutarsız ve aciz bir adamı o koltukta görmek şahsen bana dokunuyor. Ama makama saygı desen bunu tartışabiliriz. Ama makamı makam yapacak olan da o koltukta oturan adamdır derim ben.

Erkekler Ne Diyor 9

• ilkinde haklı idi bu sefer haksız gecen sene oynanan bır oyun vardı bu sene bır sey yok sımdılık, bu kin iyi bır sey degıl , spor ruhuna aykırı.. demırorene gelınce o herseye mustehak herseye! tukurebılırsınız bıle.. oyundakı fıguran sadece...

0|1
    0|0
  • melo nun tavrı net bir kere o eli sıkmam dedi ve öyle yapıyor.

0|1
    2|0
  • ben yüzüne bile bakmaması taraftarıyım. beşiktaşın şu durumunun tek suçlusudur demirören. beyoğlunda demirören alışveriş merkezi var utanmazın.

0|1
    0|0
  • Tüpçününde çok umrundaydi zaten

0|0
    0|0
  • her ne yapıyorsa müstehak. yıldırım demiröreni sevenin mk

0|1
    0|0
  • kötü..

1|0
    0|0
  • Showman in başka ne işi var ki :)

0|0
    0|0
  • Şov yapıyor, birgün galatasaray lâ ters düşerse bunların hepsi aleyhine döner, çok pis kovulur

1|0
    0|0
  • Baskasina yapsa elestrrdm ama yildirim demirorene mustehak

0|1
    1|0
Yükleniyor...