Dünkü maçta Volkan mı haklı yoksa Melo mu?

dün yapılan maçta hangi futbolcu haklı sizce? Volkan mı? Melo mu?

• Volkan haklı
    44% (4)29% (7)33% (11)Oy Ver
  • Melo haklı
    56% (5)71% (17)67% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• hiç bir fikrim yok. izliyim dedim o kadar sıkıcıydıki uyuya kaldım. ne zaman uyuya kaldım maç o zaman heyecana kavuşmuş arkadaş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biri gerçekten maçı tarafsız izlesin ve yorum yapsın. Volkan sevinç anında götü başı dağıttığı için Melo'nun üzerine çıktı ki burada Melo'nun hiçbir tahrik edici hareketi yoktu. Volkan'ın tahrik edici hareketi ise ceza alanına yabancı maddeler atılırken inadına orada dikilip ellerini iki yana açması sanki çok masummuş gibi. Volkan'ı kaç yıldır izlerim, karaktersizlikte mastır yapmış biri. Her derbi de muhakkak mevzusu var. He köpekler diye açıklamasında da bence en iyi cevabı İngiliz basını vermiş :) "Sahaya yabancı madde yağıyor ama AYI umursamıyor" Benden bu kadar gerisi size kalmış Kalın sağlıcakla.

2|0
    0|0
    • volkan napsın maç boyunca kafasına şişe yağdı kaçamıyor kale önünden

• kgjshdhaskj güldürdün başkan

• güldürürüm öyle işte

• Gözü gören her insan melonun hiçbişey yapmadığını farkına varır zaten

2|0
    0|0
  • Melo haklı. Sevinmenin de bir sınırı var.

1|0
    0|0
    • suları yiyen volkan ama

• Kendi taraftarına bile küfür eden biri (üzgünüm sporcu diyemiyorum). Az bile yaptılar doğrusu. O suları yedi Melo mu attı peki ona? :)

• Yaw he yaw he volkan su şişesi yedi he

0|0
    0|0
    • bayağı yedi hemde şişe.

• Bravo bende bu mantıklı açıklamayı bekliyodum :) neyse ya iyi geceler

• iyi geceler tatlı rüyalar rüyanda volkanı görürsün belki.

• Volkan söz konusuyken bir it nasıl haklı olabilir. İtlerle insanları karıştırmayalım lütfen

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şimdi dünkü maçta herkes bu adama laf eder oldu ceza almalı cart curt diyolar? En sonki galatasaray maçında melo itinin emreye oyundan attırdıktan sonra yaptığı hareketler üstüne doğru dürüst bir ceza bile almaması? Adam sinirinden ağlayacaktı be. Orda volkanın yaptığı hareketler her ne kadar doğru olmasada meloya verilen en iyi ceza niteliğindedir. Saygılar efenim

0|0
    0|0
    • volkan haklı diyosun yani katılıyorum melo hep aynı şeyleri yapıyor

• buna Galatasaraylılar Melo der Fenerliler Volkan. Volkan maç boyunca hareketleriyle ne kadar karaktersiz olduğunu gösterdi. Soma için böyle yapılacaksa bir zahmet bişey yapmasın onlar ben Galatasaraylıyım ama taraftarın yaptıkları yanlış yakışmadı bence

1|0
    0|0
    • maç boyu suyu atanlar düşünsün.

• kardeşim volkan bildiğimiz volkan yapılan hareketler doğru değil ama yıllardır yaptığının karşılığını alıyor o ayı.

• Bir fenerbahçeli olarak Volkan Demirel'in hareketi elbetteki profesyonel bir futbolcuya yakışmayan cinsten bir hareketti. Yıllarca Fenerbahçe'nin kalesini korumuş, milli takımımızın da kalesinde görev yapmış Volkan'ın dün her şeye rağmen sabırlı olması gerekirdi. Volkan'ın yaptığı hareket yanlıştı/yakışmadı diyorum. Fakat Türkiye'ye geldiğinden beri çirkefliğinden/çirkinliğinden geçilmeyen Melo'nun da her derbide yaptıklarının ardından da insan sabrının bir yere kadar olduğunu dün Volkan'ın üzerinden herkes gördü. Futbolcu demek sadece top oynayan kişi demek değildir. Karakteriyle, ahlakıyla top oynamalıdır. Galatasaray'ı tutmayanların hatta çoğu Galatasaraylının bile sevmediği Melo'nun hala Galatasaray'da tutulması bile yanlıştır.

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • İkisininde -mına koyum.

0|1
    0|0
    • sen bjk lısın galiba

• Bir tek forma satışından beşiktaş 10 milyon mu ne kazanmış..

Dünyanın en büyük kütüphanesine göre ( Ve en güncel )
      :

888.352.552
      Dünyada aç insan sayısı

310
      Bugün açlıktan ölen insan sayısı ( sadece 15 dakikada)

728.680.756
      İçecek suya erişimi olmayan insan sayısı

Milyarlarca dolar futbola gidiyor.. Saygı mı kalır futbola?

Bir futbolcu sadece 100 milyon dolar vs.. Şaka gibi!

• milleti oyalamak için yapıyorlar bunları yoksa insanları tutamazlar yerlerinde

• Bence ıkısıde karektersız ıkısıde bırbırınden cırkef türkıye futboluna laık deıller...
    Fenerbahçelıyım
    koca adamlar cocuklardan beter hareketlerı var bırı bırının ustune atlıyo
    biri kopek taklıtı yapıo anlamıyorum
    bence ıkısınıde toplasan bı bok olmaz.

0|0
    0|0
  • Adamı şişe yağmuruna tuttular ama iki tarafta çirkef

0|1
    0|0
  • 2 side haksız

0|1
    0|0
  • fenerliyim ama Volkan'ı kınıyorum ayıp etmiş.

1|1
    0|0
  • Melo bir şey mi yaptıda haksız olacak onu anlamadım.

0|0
    0|0
  • melonun direk üstüne koşuyor görmüyor musunuz

1|0
    0|0
  • 6sary hakli

0|0
    0|0
  • meloooooo

0|0
    0|0
  • ikisi de son derece haksız