Spora yeni gitmeye başladım ne zaman sonuç alırım?

daha iki gün oldu ne zaman farklılık belli olur kaç ay gidersem

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben geçen martta başladım ruhsal olarak 4hafta sonra gelişmeye başladım 3 ay sonra fiziken gelişmeye başladım 5ay sonra bıraktım bıraktıktan 1 ay sonra bile gelişmeye devam ediyordu ne yazıkki bıraktıktan 4 ay sonra kaslar kendini saldı.140 leg press basıyordum bir ara uğradım 90 zor bastım bırakmamak devamlılık önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 ay ama her hafta sonu aynı yerde aynı makineyle aynı saatte fotoğrafını aynı kıyafetlerle çek 3 ay sonra slayt yap izle :)

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmanı hızla arttır. Her hafta değil her gittiğinde bir miktar arttırmaya çalış. Kendi sınırlarını bul. Yanına dedikodu yapmadan birlikte çalışacağın bir arkadaş bulursan %30 daha hızlı gelişirsin. Sadece sürekli ağırlık arttır. Merak etme 10 kilo fazla kaldırdığında kolunda erkek gibi kas çıkmaz

0|0
    0|0
  • 2-3 Ay sonra ancak ama bünyene göre değişir 1 hafta yapıp ay buram niye erimedi niye kilo vermedim demeyesin :)

0|0
    0|0
  • Eğer herşeye uyarsan kollarda 3 hafta basen 1 ay sirt 2 ay bacak 1 ayda toplamaya başlar

0|0
    0|0
  • Bayan olarak biraz sabretmen lazım ama ilk aydan sonra farkları görmeye başlarsın :)

0|0
    0|0
  • Spora gidecem bir dünya yemek yersen hiçbir sonuç alamazsin :-D

0|0
    0|0
  • öğleden sonra gelin alın sonuçları en geç yarın

0|0
    0|0
  • 3 ayda hisseder ve gözlemlersin ( Spor eğitmenliği yaptım )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...