Kilo vermeden yag eritmek mumkun mu?

Arkadaslar kilom yerinde, son bir haftadir gobek yaglarini eritmeye calisiyorum squat yapiyorum popo kalksin diye ve bacagimin alti cok ince nami diger carpik :) onun icinde egzersiz yapiyorum ama kilo vermek istemiyorum sadece vucud sekillensin yeter, beslenme aliskabligimi degistitmedim sadce gereksiz seyleri azalttim, cikolata cips gibi sizce ise yararmi onerileriniz altin degerinde <3

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Millet ezberlemiş konuşuyor, sanırım soruyu tam okuyan yok :D Kardiyo egzersizlerinden uzak dur, sakın koşu yapma. kardiyo egzersizleri arasında tek yapabileceğin bisiklet ve uzay yürüyüşünü resistanceı artırıp yani pedal çevirmeyi zorlaştırarak yapman. Bazı makinelerde olur bazılarında olmaz. Kardiyoyu sakın uzun tutma en fazla 5 dk. İşin geri kalanı ağırlık antrenmanı, squatta ağırlığı arttırdıkça şekillenme daha kolay olacaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Göbeğine poşet bağla ve çapraz mekik çek ama yağ yakmadan kilo vermek yağmurda semsiyesiz islanmadan gezmeyi istemek gibi birsey

0|0
    0|0
  • Ayak kası için günlük en az 40 dakika koş eğer koşarsan hem bacakların göze hitap eder ayrıca popon bir basketbol topuna benzemeye baslar büyük ve yuvarlak :)

0|0
    0|0
  • Cardio yap azcik da fitness :)

0|0
    0|0
    • Ilk warp up workout yapiyorum sonra zaten gobek popo bacak geliyo bir saat yapiyorum ama besnme duzenimi degistirmedim cunki zayif olmak istemiyorum

• Protein agirlikli beslen sikintin olmaz o konuda

• lor peyniri ye bol bol

0|0
    0|0
  • tereyağlı iskender sonra yanında bir cola off off yağ gibi akacak iskendere yanında bir de kızarmış lavaş... deme yahu öf öf

0|0
    0|0
    • Vicdonsız.

• Açım aç!!!

• Yerim yiyorumda yaniii egsersz de yapiyorum yag da lazim vucuda iskenderde mmmmmh

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...