Armut tipi vücuda sahibim nasıl zayıflarım :(?

gençler ekmek cok az yıyorum nerdeyse hıc aklıma gelırse yıyorum aksam yemegı kesınlıkle yemıyorum gunde 2 ögun yıyorum2 gundur sabahları specıal k yıyorum sadece öglen 3-4 gbı yemek yıyorum az ekmekle dahada hc bışe yıyıp ıcmıyorum aksamları abzn spor yapıyorum kendı kendıme kosuyorum felan ama kılo verıp veremedgmı anlayamıyorum tartıd bozuluck zamnı bldu almıyolrda normalde kıyafetlerdna z cok anlıyorum bır ıkı kılo vermısım ama bazen akrnım cok sısıyo benim su fazla ıcmıyorum dıyemı acaba yosa abska bısemı vr nasıl zayıflıcm bn :(

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışların çok.

1. Akşam yemeği yemiyorsun ve en son 3-4 gibi yediğini düşünürsek sabah 9'a kadar kendini 17-18 saat aç bırakarak metabolizmanı mahvediyorsun. Yavaşlayan metabolizma enerji harcamanı engelliyor.

2. Günde 2 öğün yediğin için yine öğünler arası fazla zaman geçtiği için metabolizman yavaşlıyor. Bu işini daha da zorlaştırıyor.

3. Special K dediğimiz hazır gıdalardan sayıyoruz bunu tamamen yapay, işlenmiş bir besin. Besin demek bile yanlış aslında. Besleyici bir tarafı yok ki. Bu da kilo vermeni engelliyor ve sağlığını bozuyor.

4. Spor yapıyorsun ve arkasından hiçbir şey yemiyorsun ve bu yüzden kasların eriyor ama yağ kaybetmiyorsun. Tartıda belki birkaç kilo hafiflersin ama yağlandığın için hacimce büyürsün.

Hepsini saydım. Doğruları saymamı istersen?

x-sport

2|1
    0|1
    • helal olsun özellıkle son söyledgn tarıda azaldm gbı ama macm atıyo gbı ne ypıyım bayan spor hocası sen öner ypcm bn

• Sıkıntı değil takılıyorum zaten :))

• pekı

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında birçok insanın yaptığı hatalardan birini yapmışsın. Birçok insan az yiyerek zayıflayacağını düşünür ama vücut ne kadar az besin alırsa o kadar yağ birikir. Çünkü öyle yapınca beyin şöyle der: Bu aralar bayağı az besin var ben bu vücudu ayakta tutabilmek için bu az besinin içindeki bütün yağ, protein, karbonhidratı almalıyım :D O zamanda vücutta gittikçe yağlar birikmeye başlar. Gelelim zayıflamaya. Eğer zayıflamak istiyorsan sık sık ve azar azar ye. Mesela kahvaltıyı erken yap 10 gibi peynir zeytin ye hafif şeyler ye sonra öğlen yemeğini 12 de ye elma süt gibi hafif ara öğünler ye akşam yemeğini de ye ama hafif şeyler ye mesela fasulye, bamya vb. sebze falan ye. Ama zayıflamada en önemli şey nedir biliyor musun: SPOR !!! Eğer düzenli spor yaparsan vücudun hem fit hem güzel olur. Benim tavsiyem ya bir fitness a yazdır kendini ya da her akşam 1 saat koş :) Ha bide unutmadan bol bol su iç sakın suyu ihmal etme. Bir yakınım diyetisyene gitti günde mutlaka 3 litre su içmelisin demiş Sakın suyu ihmal etme !!! Benden bu kadar umarım yararlı olur :)

0|0
    0|0
  • Kucaktan kucağa gez zayıflarsın

0|0
    1|0
    • bu piçi dışlayın

• occuklugu yapma ıstersen sen zamnnda cok gezdn sanıım herkese tvsıye edıyosn

• Armutun iyisini ayılar yer..

0|0
    0|0
  • Elma sirkesi al sabah yarım çay bardağı

0|0
    0|0
  • Belki bu bir ipucudur "Armut" yiyerek desem :D

0|0
    0|0
  • armudu severım sulu sulu offf

0|0
    0|0
  • Armut tipi vicud en harika vücut tipi bence , keşke tüm hatunlar armut tipi vücuda sahip olsa.

0|0
    0|0
  • Sinav cek omuzlarin acilir

0|0
    0|0
  • Bitrak boyle kal

0|0
    0|0
  • Şekilci olma kendin ol böyle çok daha mutlusun

0|0
    0|0
    • valla deglm o yuzden zayflmk ıstyru ya :(

• Ters armutmu? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yavrum nette kalori hesaplama siteleri var normalde vücudunun zayıflaması için ihtiyacın olam kalori seviyesin altına düşmen gerek en fazla 1500 kalori yediğin herşeyin kalorisini hesapla bise spor salonuna git kesinlikle zayıflama korsesi al çok işe yarıyo ama alışkanlık haline getir hep üstünde kalsın tıpkı çamaşır nasıl bir insanın vücudunda iz yapıyosa oda öyle o şekle girer

0|0
    0|0
    • zayıflma korseı ne ıse yrıyo kı tm olrk nrde satılıyo brde

• Netten bak bı o kadar zor degil aklına takılan herşeyi internette bulabilirsin

• Düzenli beslen haftada 3-4 gün 1-2 saat koş spor yap hiç olmadı aç evde müziği aç bütün kapıları durmadan danset hareket et yememekle olmaz olsa da bölgesel zayıflayamazsın

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0
    • gördgn gbı vrla yok arası yıyorum ıstrsen onuda yapmıyım

• O zaman hareketi fazlalastircan
      Her haftasonu evi temizle
      :D
      Cok faydali ve tecrübe ile sabit

• boşver armut sevenlerde var :)

0|0
    0|0
    • ben sevmıyorum ama baskası ıcn degl

• bir diyetisyenden yardım istesen

0|0
    0|0
    • gerek yok ya bn kurallra uyamm

• :( off yaaaa

• Dediğim gibi yap canım bir arkadaşım gidiyo 10kiloya yakın verdi ve her istediğini yedi

• spor yap bol bol

0|0
    0|0
  • boy kilo yaş nedir canım

0|0
    0|0
    • 165 boy 63 kılo yas 18-19

• oo çok fazlaymış. ben senle aynı boydayım 48 kiloyum şişmanım diye dün 2 3 saat ağladım. bu arada geçen yıl bende 65 kiloydum. nası zayıfladığımı sorarsan yemedim içmedim. sana önerim her gün 1 2 saat yürü ve 3 bardak yeşil çay iç

• :d aglama bacm bk bn vrm

• Olculer kac

0|0
    0|0
Yükleniyor...