Güç=kas mi arkadaşlar?

Arkadaşlar kas güç demek midir?

Güncellemeler:
Fiziksel güçten bahsediyorum

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir etken kullanmadan doğal yollar ile kas yaparsan buna güçte diyebilirsin. Ama yok şu ilacı alayım yok bu hapı alayım yok şişeyim dersen patates olur gidersin. Ve önemli etken ağırlık kaldırmak değil, kendini kaldırabilmek

0|0
    0|1
    • Şişmek diye bir terim yoktur bodyde lütfen mantıklı cevaplar verin.. saygılar..

• ee ben ne demeye çalışıyorum burada?

• Tamam kardeşim ben steroid anlamışım kusura bakma eic seçildin başarılar..

Kızlar Ne Diyor 8

• Güç zekadır bence..

0|0
    0|0
  • Hayır bilek

0|0
    0|0
  • Güç=Zeka benim açımdan

0|0
    0|0
    • Zeka gücünden bahsetmiyorum abla

• Güç kastır. Ama onun terimindeki güç. Genel olarak bakarsak güç kasdan ibaret değildir

0|0
    0|0
    • Peki güç nedir sizin için?

• Az önceki söylediğime ek olarak dış görünüş, yetenek... bunlarda güçtür.. örnekler değişik konularda çoğaltılabilir

• Evet teşekkürler :DD ama ben aslında fiziksel güçten bahsetmiştim

• Güç zekadır bence. Zeki olan fiziksel olarak olmasa da her yönde çok güçlüdür.

0|0
    0|0
  • Hayır bazıları gücünü nefretinden alır. ( Cok kitap okuyorum :S)

0|0
    0|0
  • tabiki değil
    kas gücü 1 miktar arttırır ama sınırlı düzeyde...
    güç konumuna göre değişir. illa fiziksel bir şey olarak düşünmemek lazım
    aynı zamanda bu kasını iyice artırıp hava atmaya çalışanlar var ya hani mezarda atarlar o havayı çünkü fazla kas kalbi yorar bu da ölümü tetikler ömrü kısaltır

0|0
    0|0
  • Beyin gücü denen birşey de var :))

0|0
    0|0
    • Beyin gücünden bahsetmiyorum ki..

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayır kas oranıyla güç doğru orantılı değildir çok kaslı olması çok güçlü olması anlamına gelmez. Örnek vereyim halterciler küçücütürler çok fazla ağırlık kaldırır o ağırlığı bodybuilding yapan bir sporcu kaldıramaz.

0|1
    0|0
    • Halterciler sadece güç üzerine çalışır, bodyciler kas, görünüm üzerine.. Verdiğin cevap da iyidi ama daha açıklayıcı cevaplar istiyorum. EİC seçilecek :)

• Benden bu kadar çok önemli değil en iyi cevap olup olmaması :)

• :)) teşekkürler yinede

• Ben 6 ay spora gittim. Vücut az çok fit. Kas var doğruya doğru ama aşırı güçlü olduğumu sanmıyorum. Güç tamam kas ister ama daha çok protein ister bence.

0|0
    0|0
    • Spor derken body mi yoksa dövüş sporu falan mı?

• 3 ayda zaten vücudun açılmaya başlıyor. Hem açılıyor hemde şekillenmeye başlıyor. Tabi zayıfsan ve göbek, yağ falan yoksa. Sonra zatan sık sık gitmeye başladığın için vücut alışıyor o hareketlere sanki günlük ihtiyacınmış gibi oluyor spor. Atıyorum ilk gün girdiğinde sana "Kelebek Makinesi"'de 15 kilo ile başlatır 3x15 yap der. Çok zorlanırsın ama 6 ay sonra ben 3x40'a gelmiştim. Dumbble (Dambıl işte nasıl yazılıyorsa) ilk başladığımda 4-5 kilo ile kollarımı hissetmiyordum 6 ay sonra 10 kiloluklarla çalışıyordum. Bayağı faydası oluyor ama bırakırsan kas görünüm şekliden kalıyor güç kalıcı olmuyor.

• Teşekkürler

• Soru heralde şöyle:
    Kavgayı kaslı insanlar mı kazanır?

Tendomları sağlam, çevik, esnek, hızlı ve hızlı takip eden kişiler kazanır.
    Bütün bunlar moral motivasyona tabidir. Güç en son gerekli olandır.

0|0
    0|0
  • Güç=Beyin

Kas=Kas yığını ^^

0|0
    0|0
  • Güç paradır.

0|0
    0|0
    • Yani bu devirde öyle oldu :)

• kas iğneylede şişer ama boş olur çalışarak kas yaparsın o güçtür mesela iğneyle şişen birisini düşün kafam kadar kolu var normal çalışan o kadar şişiremez ama o adamı rahat yıkar ani hareket yapması güçleşir fazla kaslardan dolayı

0|0
    0|0
    • İğne ile kas şişmez. Steroid sadece kısa sürede büyük gelişme için kullanılır. Ama eğer steroid kullanan kişi düzensiz beslenir ve %100 DOĞRU antreman yapmazsa aldığı steroidde bir işe yaramaz. Dünyanın en iyi kürünü de yapsa genetik ve düzen olmadığı sürece hiçbir işe yaramaz. Kürün insana katkısı %27'yi geçmez

• hayır

0|0
    0|0
  • Fiziksel güç kesinlikle kastır. Ancak genel anlamda güç=kas değildir. Yakınınından bile geçmez.

0|0
    0|0
    • Tamam işte fiziksel gücü sorduk ::))

• O kadarını da bilmiyorsan git bir doktora görün derim kardeşim :)

• ne gücünden bahsettiğine bağlı. sadece güç dediğinde insanın aklına kas geliyor :)

0|0
    0|0
  • Güç paradır

0|0
    0|0
  • bence gerçek güç zekadır.

0|0
    0|0
    • Ama fiziksel güçten bahsediyorum

• He ondan bahsediyorsan kastır ama onu nasıl kullanacağını bilmen gerekir :-)

Yükleniyor...