Evlenince ya da evliyseniz şimdi eşinize ped alır mısınız ?

bi çok erkek bundan çekinir almaz bazılarıysa ihtiyaç deyip alır umursamaz. siz olsanız ne yapardınız tek başınıza markete gittiğinizde eşinize ped alırmısınız ?

0|0
10|43

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kez eski sevgilim benden pad istedi. 5M migrosa gittim. Padlerin oldugu kismi buldum :O auwwww onlarca cesit ben ne alacagimi nerden bilicem. Aradim telefonu kapali. Bakiyorum bakiyorum hicbiri tanidik gelmiyor. Almam da gerek. Diger alisverislerimi yaptim tekrar aradim, telefonu kapali yine. Padlerin oldugu reyonda bir bayan duruyor. Yanlis anlamamasini soylerek sordum. O da calisip çalismadigini, ne tarz giyindigini falan sordu. Ben de siz olsaniz hangisini alirdiniz, hangisi daha rahat diye sordum. Bayan bir tane secti verdi. Aldim eve gittim. Bayan benimle kafa yapti galiba. Icinden kocaman carsaf gibi bir pad ckti. cocuklarin altina baglananlar gibi :)

4|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 42

• tabiki alırım sonucta kasadaki bayandan prezervatif istiyorsunuz veriyor ben utanmıyorum oda prezervatifi verirken utanmıyor normal bir sey artık

1|0
    0|0
  • o pedi alırmda hala kendime çamaşır almaya utanıyorum

3|0
    0|0
  • Alırım tabi neden ve kimden utanacağım ki

Sevgililerime iç çamaşırı da alırım hatta denttirir bakarım güzel olmadıysa başkasını alırım :)))

2|0
    0|0
  • alırım,alıyorum,alacağım...gayet normal bir şey...Ona doğum kontrol hapıda alıyorum bazen

3|0
    0|0
  • eşim fiyatını bile bilmez hatta evde varmı yokmu onun bile takibini ben yaparım. en son aldığı herhalde nişanlılık dönemine ait orkid kalın ve büyük boylarındandır 18 sene öncesi bilmem hatırlarmısın onları:)

1|0
    0|0
  • Pedi benim giyiceğimi düşünecek değiller heralde...alırım tabi tereddüt etmeden

2|1
    0|0
  • ne varkı bunda kotu bısey yapmosun adam oldurmuyor kufur etmıyor hırsızlık etmıoyorsunuz . . .

1|0
    0|0
  • neden almıyım ne varkı bunda

2|0
    0|0
  • bence eşinize aldırmayın ben sevgilime alırken kasiyer kız

bu günlerde istersen sana destek olurum dedi pedleri gösterip, dükkan kapalıysa başka dükkana gitmek normal diil mi diyip güldü

telefonumu aldı, akşam aradı buluştuk

haria br geceydi

sonra uyandım

1|0
    1|1
  • alınır ne varki bunda

2|0
    0|0
  • elbette alırım

sağlık ve temizlik herşeyden önemlidir

2|0
    0|0
  • defalarca almışlığım var ne var bunda anlamadım?

1|0
    0|0
  • Alışverişe onuda götürürm birlikte alışveriş yaparız oda o arada alır sepete koyar sıkıntı kalmaz ; )

0|0
    0|0
  • kullanırken görmek hoş olmuyor sevmemde ama alırım ne var bunda

1|0
    0|0
  • alırım gerekiyorsaa

1|0
    0|0
  • cocuquna cocuk bezı alırken ınsan cekınırmı cekınmez..dımı.. buda onun qıbı bısey neden cekınıceksın kı.. sonuc olarak sevdıqın ınsanın bı ıhtıacı.. ben cekınmem..

0|0
    0|0
  • Pedi de ben alıyom prezerfatifi de.

1|0
    0|0
  • Alıyorum.

1|0
    0|0
  • alırım hiç sorun olmaz bir kağıda yazsın hangi türden istediğini yoksa unuturum binbir çeşidini çıkardılar zaten :)

0|0
    0|0
  • ben sevgilime alıyodum .

0|0
    0|0
  • Alırım.Eşim benim baş tacım'dır.Sevgilerle...

0|0
    0|0
  • Alırım neden almıyım

0|1
    0|0
  • önemli olmaz benim için ama oda gidip prezervatif alısın anlar ne kadar zor bişi olduğunu o kasiyerle giderl ibakışmaları :)

0|0
    0|0
  • Eşim olsa geçtim pedi, ped fabrikasını alırım!

0|0
    0|0
  • Anlatsın durumunu, ihtiyaçları neyse alalım yani...

0|0
    0|0
  • bn sana alırım

0|0
    3|1
  • 0|0
    0|0
  • alırım gerekiyorsa

1|0
    0|0
  • ben birkaç defa almıştım utanmadan sıkılmadan ihtiyaç sonuçta

0|0
    0|0
  • o istesin ped dükkanını çalışanlarıyla alayım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 10

• Aha aha aha aklıma ne geldi..

Annem babamla alışverişe gittik babamda herşeyi tiye alan tiptir eğlenceli oluyo onla alışveriş biz annemle pedlere yöneldik o temizlik reyonundaydı anneme hanım kanatlı mı? kanatsız mı? o diye sordu.. yanımızdada kadınlar vardı kaçıştılar=)ilahi baba

poğça poşetlerini açıp eliyle tazemi diye elleyen benim babamdır itiraf ediyorum burdan 75 milyonun huzurunda aheuhuehuhu=)

9|1
    0|0
  • Aldırırım.

1|0
    0|0
  • benım kocam alıyor valla :)) ama ara verdı almaya artık:))ya ne var bunda kı asalım artık bu gıbı sorunları demı ama:))

1|0
    0|0
  • alırımda tövbe tövbe..

1|0
    0|0
  • ped fabrikası alsa ancak kurtarırD

0|0
    0|0
  • takılmam ben bu konuya ,bir oluyorsak ondan bişey saklamam, çekinmem de

0|0
    0|0
  • eşimin pedle ne işi olur? o.O