Arsenal-Beşiktaş maçı yorumlarınız neler?

Yarın 21.45te Beşiktaş ile Arsenal karşı karşıya gelecek. Sizce Beşiktaş, Arsenal'i eleyebilir mi? Sahada en çok hangi taraf baskın olur? Skor tahminleriniz neler ve kimlerden gol bekliyorsunuz?

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• Gollü beraberlikle turu geçeceğiz gibi bir his var içimde ilk maç bittiğinden beri inşallah öyle olur. İngiltere'de maç kazanmak tur atlamak tabi ki kolay değil ama ilk maçtaki mücadeleyi ve kaliteyi ortaya koyarsak eleyebiliriz. Bilic kulübede olmayacak beni o düşündürüyor. Kenarda enerjisiyle takıma ruh veren bir kişi Bilic. İnşallah Şampiyonlar Ligine kalırız da Beşiktaş elensin de bütün para bize kalsın diyen Galatasaraylılar'ın hevesi kursağında kalır. Hayırlısı ne ise o olsun.

1|3
    0|1
    • Ağzına sağlık, inşallah dediğin gibi olur.

• Teşekkür ederim. Sabırsızlıkla yarını bekliyorum inşallah maç bittiğinde hepimizin yüzü gülecek. Olmazsa da futbolcular sahada gerekeni yaptıkları sürece canları sağ olsun demesini biliriz.

Erkekler Ne Diyor 31

• siyah -beyaz diyorum ve susuyorum!

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe - Galatasaray maçını izledim kalite o kadar berbattiı ki BJK nin arsenal e karşı oynadığı futbolu görünce arayı açaraak şampiyonuz kesin bu 1 arsenal adamlar kötüydü inşallah yine kötü olur ve biz 10 pozisyon bulup atamazken adamlar bir pozisyon bulunca atıyorlar ona dikkat etmeliyiz KALİTELİ bir maç olacak elensek bile ama şampiyon bu sene gerçekten galatasaray ve fenerbahçe böyle ise bu kadarlarsa... ;)

0|0
    0|0
  • Feyenoord turunun rahat gececegini biliyordum. Ilk macta Arsenal'e yenilmeyecegimizi de biliyordum aka skor yeterli degil. Orada isimiz cok zor olacak ve icimden bir ses elenecegiz diyor. 2-1 veya 3-1 yeniliriz golu de Demba Ba ya da Olcay kazmasi atar.

0|0
    0|0
  • DemBaba atar kartal uçar

0|0
    0|1
  • Kartal emirates stadyumunun tepesine kondu ölmek var kazanmadan dönmek yok... Bence kazanacağız.

1|0
    0|0
  • 1-1 Biter

0|0
    0|0
  • şu duygusallıktan vazgeçin bir zahmet.. bende isterim Beşiktaş ın tur geçmesini ama evinde Arsenal den en az beraberlik çıkarmak imkansıza yakın. Arsenalde eksikler var diyorsunuzda olmayan isimler ramsey giroud arteta.. yerine oynayacaklar mesut rosicky ve podolski ya da sanago.. bence o eksikler olmasa daha hayırlı olurdu Beşiktaş için... neyse mantığımız olmasa da kalbimiz Beşiktaşla :))

0|0
    0|0
  • Beşiktaş, eğer bir gol atarsa bu iş biter, tur atlarız kesinlikle hemde vede bu kadar seneden sonra sürekli şampiyonlar ligine katılan bu takımı elememiz harika olur.

Sadece bir gol.

0|0
    0|0
  • Sahada Arsenal daha etkin, baskın taraf olacak bu bir gerçek.. Ama beşiktaşın tur şansı ilk maç öncesinde daha az görülüyordu şu an dengeler değişti.. Gol atmak çok önemli , erken bir gol işimizi kolaylaştırır. İnşallah turu geçeriz.

0|0
    0|0
    • Zaten dengeli başlarsak oyuna ve bir gol atabilirsik Arsenalden önce herşey daha iyiye gidebilir.

• Skor tahminim 1-1. Beşiktaş kaleyi görünce şut çekme üzerine oynayacak açıklandı bu. Bir gol bulur maça yatarız.

0|0
    0|0
  • ilk maçta kacan pozisyonlar yazık oldu en azından bir gol atsaydı tur geçmek için şansı olurdu yarın sahada daha etkili bir arsenal olacaktıt

0|0
    0|0
  • zevkli maç olacağı kesin. beşkitaş zorlar. arsenal daha baskılı oynar garantilemek isteyecektir.2-0 ya da 2-1 arsenal alır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Gönlümüz Beşiktaşla ama İngilizler evinde kolay kolay turu vermez..

0|0
    0|0
  • İnşallah elenir bütün para galatasaray ima kalır cl de başarılı olamaz bence bjk uefa da başarılı olabilir

0|0
    0|1
  • Tüyo mu istiyon hacı?

0|0
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun

0|1
    0|0
  • İnşALLAH turu geçer BJK.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş yarın ya fark yiyecek ya da 2 takımada yedirtcek bence Beşiktaş yener gibi

0|0
    0|0
  • Arsenal genç takımını çıkarmaz ya da en az 8 fark atmazsa büyük prestij kaybeder :)

0|0
    0|1
    • Ama Arsenalda eksikler var.

• benimki biraz abartı oldu evet :) gs liyim ama beşiktaşın yenmesini isterim fakat favori arsenal tabi inaşlalh birbirimizin avrupadaki başarısızlıklarına sevinmeyi bırakıp daha ileri götürmeyi düşünmeye başlarız bir gün :)

• Beşiktaşın isi zor ama inş. yener.

0|1
    0|0
  • baaaaaaaaaaaa :D

0|1
    0|0
  • emirates stadında arsenali yenmek zordur. Bence arsenal tur atlar.

0|0
    0|0
  • besiştaş alıcak maçı

0|0
    0|0
  • Besiktas macı kazanacak maraycım

0|0
    0|1
  • galatasaray hariç tüm türk takımlarını avrupada desteklerim umarım yenerler

0|0
    0|0
  • Besiktas 2-1